Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Съвсем определено можеше - тогава диапазоните са страшни (гледала съм ги). 

Нашите горе долу в този период излязоха 680 евро, но естествено с китайците, които пък нямат място да се мерят с катарците, но все пак е варинт ;)

Връзка към коментар

Нашите горе долу в този период излязоха 680 евро, но естествено с китайците, които пък нямат място да се мерят с катарците, но все пак е варинт ;)

 

Слънце, не забравяй една тънка подробност - КОГА се върнахте :) Много извън пиков сезон... 

Връзка към коментар

Слънце, не забравяй една тънка подробност - КОГА се върнахте :) Много извън пиков сезон... 

Ако не ме лъже паметта имаше и за по-ранно връщане, тъй като Нова Зеландия първоначално не беше в плана....

Връзка към коментар

Ако не ме лъже паметта имаше и за по-ранно връщане, тъй като Нова Зеландия първоначално не беше в плана....

 

Абе нека бе! Да има хора като теб, които да откриват хубави оферти... Просто аз имам смразяващи спомени за кошшшмарррни полети от Лондон до Нова Зеландия точно преди Коледа и връщане веднага след Нова Година. Много хиляди евро... Като затръгвам натам, ще те ангажирам за тур оператор  :lol:

Връзка към коментар

Абе нека бе! Да има хора като теб, които да откриват хубави оферти... Просто аз имам смразяващи спомени за кошшшмарррни полети от Лондон до Нова Зеландия точно преди Коледа и връщане веднага след Нова Година. Много хиляди евро... Като затръгвам натам, ще те ангажирам за тур оператор  :lol:

Хах мойто си беше чист късмет, иначе има много да стигам специалистите ;)

Връзка към коментар

Как мислите, има ли шанс в близките месец -два катарците да пуснат промоция ? Скоро не съм летяла с тях и не съм ги следила , а ми се налага да купувам билет за края на август, та затова се чудя дали да изчакам малко..

Връзка към коментар

Напролет има огромен шанс за промо. Аз си напазарувах миналия май на много добри цени. След това юни-август обикновено е мъртво за промоции. Виж все пак и датите  и дестинации, аз си купих за декември и то предколедно за Хо Ши Мин скрито промо. На рекламата е обявено в момента 735 евро, реално има дати по 1000 лева, през румбо е 430 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Как мислите, има ли шанс в близките месец -два катарците да пуснат промоция ? Скоро не съм летяла с тях и не съм ги следила , а ми се налага да купувам билет за края на август, та затова се чудя дали да изчакам малко..

През 2015 г. са пускали промоции на следните дати:

27.03

13.04

29.04

11.05

26.05

16.06

29.06

01.09

15.09

21.09

19.11

30.11

07.12

14.12

Според мен няма причина да не пуснат поне една промоция през следващите 1-2 месеца, така че по-добре изчакай. :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

През 2015 г. са пускали промоции на следните дати:

27.03

13.04

29.04

11.05

26.05

16.06

29.06

01.09

15.09

21.09

19.11

30.11

07.12

14.12

Според мен няма причина да не пуснат поне една промоция през следващите 1-2 месеца, така че по-добре изчакай. :)

 

Те за всяка оферта пишат, че е промоция. :) Реално лятото читави не съм виждал.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Те за всяка оферта пишат, че е промоция. :) Реално лятото читави не съм виждал.

Не коментирам читавостта на всяка оферта (в крайна сметка това е и нещо доста относително). На част от посочените дати офертите са били QFlash, на други 2 билета на цената на 1, на трети намаление от по 15-30%. :)

Миналата година не съм си купувал билети, но помня, че пролетта имаше доста добри предложения покрай промоциите. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не коментирам читавостта на всяка оферта (в крайна сметка това е и нещо доста относително). На част от посочените дати офертите са били QFlash, на други 2 билета на цената на 1, на трети намаление от по 15-30%. :)

Миналата година не съм си купувал билети, но помня, че пролетта имаше доста добри предложения покрай промоциите. 

 аз точно на такава с проценти се надявам, като гледам, ще изчакам още малко,  пък дано им се отпусне нещо

Връзка към коментар

Здравейте, да ви попитам вас като по-разбиращи от мен :) Гледам сега билети София - Хо Чи Мин излизат към 490 евро. Доколкото знам вмомента няма промоция на Катарците. Чудех се дали не е по-добре да поизчакам малко да дойде някоя промоция евентуално да паднат цените още малко(интересува ме Август ) ? или мислите, че това е достатъчно ниска цена? Главната ми цел като цяло е Камбоджа, но до там билетите са вече доооста по-скъпички. Засега и до Бангкок излизат също по-скъпи като за там също гледах като лесно преминаване после до Камбоджа :)

Редактирано от t_petkov
Връзка към коментар
Георги Матеев

Към всички, чакащи промоция на катарците. Със сигурност до няколко дни ще има нова, информацията е лично от директор продажби на българския офис на Qatar Airways. Така че задръжте малко с покупките на билети.

 

Гледам сега билети София - Хо Чи Мин излизат към 490 евро.

 

През liligo.fr -> bravofly.fr този билет излиза €430. Това е най-ниската цена за Хо Ши Мин, която съм виждал някога, и мисля че няма да сбъркаш ако вземеш.

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Към всички, чакащи промоция на катарците. Със сигурност до няколко дни ще има нова, информацията е лично от директор продажби на българския офис на Qatar Airways. Така че задръжте малко с покупките на билети.

 

Каква отстъпка договори? Безплатни билети ще има ли? :)
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

През liligo.fr -> bravofly.fr този билет излиза €430. Това е най-ниската цена за Хо Ши Мин, която съм виждал някога, и мисля че няма да сбъркаш ако вземеш.

Благодаря ти за информацията. За кои дати ориентировъчно през Август провери, защото аз нещо такава цена не виждам? :)

Пс: а сега успях да я видя до 450€ Return.

Редактирано от t_petkov
Връзка към коментар

Взимай, това е уникална цена за катарците по отсечката, а и от Хо Ши Мин е много по-евтино, бързо и лесно да влезеш в Камбоджа. Аз все още се чудя как са отхлабили толкова или са се объркали, официално в промо рекламата им стои 735 евро.

Връзка към коментар

Това е абсурдно ниска цена за дестинацията с катарците. Няколко години държаха 800 евро, което падаше до 650 в мега промо или мултипъл комбинация. Да не говорим, че тези ниски цени не са ги обявили никъде в сайта, което е съвсем странно. По-скоро очаквам да си коригират "грешката" нагоре, отколкото да свалят тази мега отстъпка още. Толкова добра отстъпка съм виждал само през "автогарата" Шереметиево и то с брутален престой. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да кажа какво става ако някой иска да си ги купи. Оказа се, че единствено ако се плаща с Maestro credit card само тогава има намаление. Иначе на билета се слага отгоре 100 евро, което вече няма смисъл. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.