Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

и аз гледам за Коломбо за 3ма уж 490 евро, а ми дава такава цена ама за 1

 

То се има в предвид при 3-ма човека - 490 евро на човек.

 

Аз за Мелбърн намирам билети за края на Февруари -  850 евро/човек при двама, което ме навежда на мисълта, че е възможно да има дати, които да достигат посочената от тях цена.

Връзка към мнение

През liligo цената до Токио за двама при плащане с Маестро падна на 736,20 € от 828  :O  :wacko:  :blink:

Редактирано от chandni
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Остават още два часа от промоцията на Peach за Токио - Осака за по 20 долара, бързо комбинирай!

За съжаление промоцията им е за полети до 30.06, а ние евентуално оглеждахме края на ноември и началото на декември за червените листа...  :blush:  :( Пък и за тази година вече сме купили билети за друга далечна дестинация и ще ни "стане много"...  :blush:

 

А така ни се искаше...  :wacko:

Връзка към мнение

То се има в предвид при 3-ма човека - 490 евро на човек.

 

Аз за Мелбърн намирам билети за края на Февруари -  850 евро/човек при двама, което ме навежда на мисълта, че е възможно да има дати, които да достигат посочената от тях цена.

то пише и за двама 370 примерно, ама пак излиза към 490...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте! Полети София - Ханой през ноември за двама души излизат около 902 евро, но според момондо при закупуване на билетите през trip.bg, цената пада на 869. та въпросът ми е дали може да се разчита на тази туристическа агенция и дали няма някакви допълнителни такси, за които да разберем в последствие? Благодаря предварително!

Връзка към мнение

Миналата година закупихме билетите за Токио именно през trip.bg Ние също имахме терзания и малко "треперихме" докато ни излязат резервациите на сайта на Аерофлот, но всичко беше точно и нямат допълнителни скрити такси. 

Връзка към мнение
Георги Матеев

Здравейте! Полети София - Ханой през ноември за двама души излизат около 902 евро, но според момондо при закупуване на билетите през trip.bg, цената пада на 869. та въпросът ми е дали може да се разчита на тази туристическа агенция и дали няма някакви допълнителни такси, за които да разберем в последствие? Благодаря предварително!

Trip.bg имат ужасен клиентски съпорт и горещо не ти ги препоръчвам.

 

Освен това същите тези билети можеш да ги вземеш за 829 евро от liligo.fr -> gotogate.fr

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

 

Trip.bg имат ужасен клиентски съпорт и горещо не ти ги препоръчвам.

Освен това същите тези билети можеш да ги вземеш за 829 евро от liligo.fr -> gotogate.fr

 

Жори, ти ползвал ли си ги gotogate? Доволен ли си ако си резервирал през тях?


 

 

Връзка към мнение
Георги Матеев

Жори, ти ползвал ли си ги gotogate? Доволен ли си ако си резервирал през тях?

 

Мда, може би 10-ина пъти (френската, шведската и английската версия). Не е имало проблеми никога.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Засега не съм летял още, но на ноемврийската промоция на Катарските, ползвах френската gotogate с дебитна Visa electron и си получих билета, много бързо - около 40-50 евро надолу беше. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз ноември ползвах френската версия на сайта. Билетите ми ги издадоха веднага.

Даже ми изпратиха мейл с промяната в полета на Катарците.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Засега не съм летял още, но на ноемврийската промоция на Катарските, ползвах френската gotogate с дебитна Visa electron и си получих билета, много бързо - около 40-50 евро надолу беше. 

 

 

И аз ноември ползвах френската версия на сайта. Билетите ми ги издадоха веднага.

Даже ми изпратиха мейл с промяната в полета на Катарците.

 

 

Мда, може би 10-ина пъти (френската, шведската и английската версия). Не е имало проблеми никога.

 

Благодаря :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега гледам в сайта на катарците:

София - Сеул - 25.09

връщане Бали-София - 05.10

1050 лв на човек.

Билетните магьосници дали могат да видят дали може някъде да е по-евтин билета :) Благодаря предварително!

Връзка към мнение

Сама ли ще пътувате...? Защото пак на сайта на катарците, при избиране на 2 пътници, цената е 1870 лева или 935 на човек... За 1 човек наистина е 1050...

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сама ли ще пътувате...? Защото пак на сайта на катарците, при избиране на 2 пътници, цената е 1870 лева или 935 на човек... За 1 човек наистина е 1050...

Ха, да! Няма да съм сама, а с мъжа ми :) Но по инерция проверявах цената за един човек! Мерси!

Връзка към мнение

Сега гледам в сайта на катарците:

София - Сеул - 25.09

връщане Бали-София - 05.10

1050 лв на човек.

Билетните магьосници дали могат да видят дали може някъде да е по-евтин билета :) Благодаря предварително!

Не съм билетен магьосник, но да си кажа предложението: 976€  = 1912 лв.  цена за двама liigo.fr - > ebookers.fr  :)

Редактирано от Костов
Връзка към мнение

Не съм билетен магьосник, но да си кажа предложението: 976€  = 1912 лв.  цена за двама liigo.fr - > ebookers.fr  :)

1912 > 1870  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Я най-накрая някой за Сеул, мислех си, че ще съм единствен тази година, след цялата извазия до Япония :) Хмм, след като следя цените от 2006та година за там, не са лоши твоите, но не са и най-добрите, които съм виждал - на всяка промоция на Катарските излиза горе долу толкова, моя излезе 709 лв през френския gotogate от ноемврийската (най-добрата, която съм виждал някога), виж там колко става. И все пак, не е никак лоша цената :)

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не съм билетен магьосник, но да си кажа предложението: 976€  = 1912 лв.  цена за двама liigo.fr - > ebookers.fr  :)

 

1912 > 1870  ;)

Веднага се поправям:

kayak.fr -> edreams.fr - 909 € = 1781 лв. или 890 на човек   :) Плащане с visa debit.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Веднага се поправям:

kayak.fr -> edreams.fr - 909 € = 1781 лв. или 890 на човек   :) Плащане с visa debit.

Когато стигнеш до плащането обаче, се оказва, че някакси по пътя цената е набъбнала до PRIX FINAL Total 987,75 €  :huh:  :blink: 

Връзка към мнение

Я най-накрая някой за Сеул, мислех си, че ще съм единствен тази година, след цялата извазия до Япония :) Хмм, след като следя цените от 2006та година за там, не са лоши твоите, но не са и най-добрите, които съм виждал - на всяка промоция на Катарските излиза горе долу толкова, моя излезе 709 лв през френския gotogate от ноемврийската (най-добрата, която съм виждал някога), виж там колко става. И все пак, не е никак лоша цената :)

И все пак не те ли бъзга да вземеш един билет с Прасковките Сеул-Осака-Сеул?

Връзка към мнение

Еее иска ми се много ясно, особено след нещата които чета от теб, но не са ми много рентабилни като цена :) Друг път ще дойда само и единствено в Япония за повече време и ще й се насладя както трябва :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.