Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Катарците имат страхотно намаление от Италия към Азия! Пиза - Банкок за 350 €, Пиза - Малдивите за 390 €. Има и други градове. Дати: от юли 2016  до февруари 2017. 

С полетите на “Ryan" до Пиза може да стигнете до Тайланд за 400 €! :)

 

През http://momondo.co.uk ги виждам цените :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

То последното не беше никаква промоция с цени от по 570 евро до Токио. Смятахме да летим с тях до Дубай през Доха, а промоцията беше за около 720 лв двупосочно, колкото всъщност е и сега. Да видим кога е следващата и дали ще е промоция.

Връзка към коментар

Имаше добри цени, но не за навсякъде. Не всички промоции са им глобални. Последната беше най-добрата, която съм виждал до момента за Хо Ши Мин, както и много добра за Шанхай.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Айде на бруталното промо на катарците. До 40%, има уникални цени. 

Нещо на мен не ми излиза това промо.Занзибар си е 982 лв от около 20 дни  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е на линка са изборени местата с най-голямото промо за къде са.

 

Бай дъ уей с едреамс -румбо - Банкок 360 евро, Хо Ши Мин 413.

 

Да, и други готини предложения има. Харесва ми и че периода на пътуване е чак до декември, който има пътуване до тогава, едва ли има смисъл да чака при положение, че Азия масово е под 500 евро, при това "корична" цена. 

Връзка към коментар

На мен пък ми хареса, извън срока на промоцията Нова Година Хо Ши Мин 500 евро . Друг е въпроса , че извън промоцията и то в натоварен период за пътуване е 500 евро, минус 40 % не прави 455 евро . , е да де то UP TO 40 %  Навръщане от Азия към София , предлагат връзка и във Виена с Аустриан , странно нали са от различни алианси ?! 

Редактирано от Mitko
Връзка към коментар

Е на линка са изборени местата с най-голямото промо за къде са.

 

Бай дъ уей с едреамс -румбо - Банкок 360 евро, Хо Ши Мин 413.

 

Ще дадеш ли пример, че на мен единствено през румбо.ес ми дава едни има-няма 20 евро намаление? (за Бангкок става дума)

Връзка към коментар

Влизаш в сайта на катарците, харесваш си дати с евтини полети, след това отиваш на edreams.es и ги въвеждаш там, като гледаш отметката за rumbo отдолу да е маркирана. Rumbo се отваря в нов прозорец (съотвено гледаш да нямаш блокращи приставки на браузъра). Въпросният нов прозорец на rumbo дава най-добрата цена. В някои редки случаи не се получава, ако датата е съвсем скоро, тогава може да се окаже, че през сайта на катарците е по-добре.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

През румбо има цени до Сидни за под 700 евро (123 евро отстъпка), с Маестро, започващи след седмица.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Полетата стартира на 3 - ти декември и билетите са в продажба. Полетното време от Доха до Окланд е 16:20 мин. а в обратната посока е 17:30 мин. Ще се изпълнява от 777 - 200LR.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

В момента на сайта на Катарците има реклама за София-Бангкок 409 евро, но не се вижда като промоция в актуални оферти.

Като тръгна да буквам ми дава цена 798 лв за 1.05-8.05, има много дати до около средата на декември.

Връзка към коментар

В момента на сайта на Катарците има реклама за София-Бангкок 409 евро, но не се вижда като промоция в актуални оферти.

Като тръгна да буквам ми дава цена 798 лв за 1.05-8.05, има много дати до около средата на декември.

 

Виж по-добре, има дати за под 400 евро, както и някои от другите дестинации още са на промо, въпреки че уж свърши вчера.

 

367 евро edreams.es - rumbo

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

София-Хошимин-София за 351 евро през liligo.fr --> bravofly

 

attachicon.gifScreenshot.jpg

 

Промоцията е до 15.05 за полети до 10.12.2016:

http://www.qatarairways.com/bg/bg/offers/this-week-specials.page

 

Прекрасна цена, супер съм доволен че Виетнам става с едни от най-достъпните цени до Азия, любимата ми страна в региона е. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.