Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

София - Пекин ( Китай ) - София - за 366 евро с Qatar Airways - дати от февруари до ноември - ето я офертата: http://www.secretflying.com/posts/sofia-bulgaria-beijing-china-e319-roundtrip/

Редактирано от darinamarinova
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Имам въпрос. Гледам билет Economy Promo на цена 522лв. Cancellation струва 731лв, а No show е 1431лв.

Един вид има санкции ако не летиш и ще доплатиш за това че не си се явил/отказал полета ли?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , digitalpr каза:

Имам въпрос. Гледам билет Economy Promo на цена 522лв. Cancellation струва 731лв, а No show е 1431лв.

Един вид има санкции ако не летиш и ще доплатиш за това че не си се явил/отказал полета ли?

Не, таксите са стандартни в този размер. Няма как да ти вземат пари, ако не си летял ;)

Връзка към коментар
преди 4 минути , digitalpr каза:

Не разбрах, колко ще ми струва да канселирам полета?

Вече платената сума и нито стотинка повече :)

Тоест, няма да ти върнат нищо.

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар

Излагат се.

Като знам какви оферти са имали преди, особено за Индия - спомням си ниските им цени ...... Надявам се, че на по - късен етап ще се осъзнаят и ще пуснат малко по - добри оферти. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 40 минути , Nivea каза:

Тези билети от промоционалните ли ги гледате?

Tц. Засега само гледам, но промоции няма за моите дати. Нали реди цените от по-малка към по-голяма и първата най-ниска цена е с продължителност на полетите ок 12.5 часа и 50 мин трансфер в Доха , а втората по-скъпа е с ок. 27 часа продължителност на полетите и 13-14 часа трансфер / престой в Доха.

Връзка към коментар
преди 2 часа, bibi каза:

Tц. Засега само гледам, но промоции няма за моите дати. Нали реди цените от по-малка към по-голяма и първата най-ниска цена е с продължителност на полетите ок 12.5 часа и 50 мин трансфер в Доха , а втората по-скъпа е с ок. 27 часа продължителност на полетите и 13-14 часа трансфер / престой в Доха.

Може ли да помоля за линк, че аз нещо не се оправям...

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

По случай Деня на Австралия предлагаме да се потопите в магията на Австралия и Нова Зеландия с нашата 6-дневнапромоция с намаления от 35%.

С допълнителните полети от София от 25 март 2018г. и разнообразието от дестинации в Австралия, обслужвани от Qatar Airways, можете да се насладите на удобни връзки и несравнимо изживяване по време на Вашето пътуване до Сидни, Мелбърн, Пърт, Аделаида и Канбера. Удобни връзки до Бризбейн, Кернс и много други можем да предложим на нашите партньорски полети, като преложенията ни за събиране на Privilege Club мили важи и за тях*. Прочетете повече

И още, резервирайте през Вашето мобилно устройство с допълнително намаление от 10% на всички билети като въведете промоционален код GOMOBILE.

Връзка към коментар

За националния празник на Катар @Sun4o стоя 2 часа затворен в самолета на пистата. За празника на Австралия да очакваме 2-3 кръгчета над континента преди кацане? :D

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 11 минути , T.E.Lawrence каза:

За националния празник на Катар @Sun4o стоя 2 часа затворен в самолета на пистата. За празника на Австралия да очакваме 2-3 кръгчета над континента преди кацане? :D

 

То при цените които оферират дори след отстъпката, сигурно са включили панорамен полет над Антрактида

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.