Прескочи до съдържание

AEGEAN/Olympic - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Bellaero каза:

Здравейте! Въпросът ми беше неправилно зададен. Интересуваше ме дали някой скоро е успял да намали егейците през някой от сайтовете. Засега намерих малко намаление през австралийския джеткост, около десетина евро. Знаете ли дали мога да добавям багаж после към билетите? И дали ще е на същата цена, както при купуване на билети от техния сайт? Или се вдига цената, както при Уиз например.

Десетина евро дават и през френския trip в приложението, затова най-добре е да се съчетае с промо на самата авиокомпания. Имаше това лято няколко, но основно за Гърция. При последното имаше билети по 25€ София-Атина.

За багажа - обикновено  ОТА продават най-ниската тарифа, в случая light. С нея имате право на 1 брой ръчен багаж с размерите на priority на райън и уиз, но до 8 кг. 

Ако в София не ги теглят поради липса на време, в Атина много добре си ги теглиха и на някои им се наложи да доплащат.

За чекиран багаж 23 кг цените при вече купен билет от ОТА са:

Сф - Атина 27€, в обратна посока 32€.

Вътрешен Солун-Лесбос 23€.

София-Атина-Ханя на една резервация за двете отсечки е 38€.

За цена на багаж при покупка от самата авиокомпания нямам идея. Там може да се избира тарифа и по-скъпата дава право на повече багаж. Обикновено най-евтината за островите се изчерпва за нула време.  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Търся конкретна дата през октомври от Ираклио до София. И тъй като сега го реших, не съм им гледала промоциите през сезона. Въпросът ми е ако намеря през кой сайт да си намаля билетите, после мога ли да добавя багаж към тях през техния сайт. 

Връзка към мнение

е нали точно над твоя пост отгоре ти е отговорено вече - можеш да си купиш багаж, след като си добавиш резервацията в профила в сайта на Aegean 🙂

Връзка към мнение
преди 6 минути , Bellaero каза:

Търся конкретна дата през октомври от Ираклио до София. И тъй като сега го реших, не съм им гледала промоциите през сезона. Въпросът ми е ако намеря през кой сайт да си намаля билетите, после мога ли да добавя багаж към тях през техния сайт. 

За багаж можете да добавяте после, даже ви писах цени.
От Ираклио до София са две отсечки и ще е малко по-скъп.
А това през кой сайт ще могат да се намаляват билетите е трудно да се прогнозира. Сега е едно, след два часа – друго.
Ако ви устройва цената в момента и искате спокойствие, можете да си купите и сега билет.

Аз бих изчакала промоция обаче. И после вече ще гледам сайтовете.
 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , antea каза:

е нали точно над твоя пост отгоре ти е отговорено вече - можеш да си купиш багаж, след като си добавиш резервацията в профила в сайта на Aegean 🙂

И вторият ми въпрос беше дали ще е по-скъп, както се получава при Уиз и Райън. 
Не съм летяла с егейците от доста време, поне 4 години. Едно време гърците си носеха огромни бохчи. Имала съм случай да ни е по-тежък чекираният и девойката на чек ин ми предложи да го олекотим до безплатните кг като преместим багаж в ръчния. И после ни чекира и ръчния безплатно 😀

Симулирам покупка през сайта им и ми дава цена Ираклио -София 20€ за чекиран 23 кг. 

Връзка към мнение
преди 36 минути , Bellaero каза:

И вторият ми въпрос беше дали ще е по-скъп, както се получава при Уиз и Райън. 
Не съм летяла с егейците от доста време, поне 4 години. Едно време гърците си носеха огромни бохчи. Имала съм случай да ни е по-тежък чекираният и девойката на чек ин ми предложи да го олекотим до безплатните кг като преместим багаж в ръчния. И после ни чекира и ръчния безплатно 😀

Симулирам покупка през сайта им и ми дава цена Ираклио -София 20€ за чекиран 23 кг. 

София-Атина-Ханя е 38€ за чекиран 23 кг при купен от ОТА билет.
Сега превъртях през сайта на Aegean – същият багаж за същата отсечка и дата е 20€.
Така че разлика има. 
А тук наскоро в другата тема писаха как са доплатили за 3 кг отгоре 47 €. Заради тези писания си пътувах с кантарчето за багаж. :biggrin:Иначе и на нас чекираха кабинен куфар безплатно и по-добре.

 

Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Благодаря ти, @Argentique! Получих и аз мейл. Търсех за конкретни дати през октомври, но си смених плановете. Между другото да кажа, че няма влизане в профила ми. Получавам мейли, но не мога да си вляза в профила. Казва ми няма такъв профил. Ако реша до направя нов със същия мейл, има вече такъв профил. Мейл за смяна на парола не пускат… 😂

Засега ги зарязах.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Има полети от София до Кайро и до Луксор за 255 евро, може да се направи комбинация (тръгване от единия град и връщане от другия град) с Луксор и Кайро.

Дати за пътуване:

януари – март 2024 год

Примерни дати:

До Кайро:

Наличност от 10 януари до 28 февруари, връщане до 7 март

До Луксор:

Заминаване: 13, 16, 23, 30 януари, 6, 13, 20 февруари,

Връщане: 20, 23, 26, 30 януари, 6, 10, 13, 17, 20, 24, 27, 5 март

 

За резервации тук.

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
The cooler the weather, the hotter the offer!

72H FLASH SALE -30% on all international flights has just landed!

Say hello to your winter mood and get the chance
to book a trip to your dreamy destination with 30% off!

The offer is valid for all direct and connecting flights from/to all international destinations to/from Greece, between 01/11/2023 – 17/12/2023.

 
Ends on 05/10!
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
 
 
Christmas is…just around the corner!

We are very happy to have had you in our flights last winter!
We really look forward to having you again this year
and we offer you as a gift, an exclusive 20% discount to enjoy a special Christmas getaway to your favourite winter destination.

Book your ticket today by using the promotional code "WINTERFORYOU20"
and get ready to live unique festive moments!

The offer is valid for all direct and connecting roundtrip flights from/to Greece to/from all international destinations, between 01/11/2023 – 31/01/2024.

 
Use your promocode:
WINTERFORYOU20
 
Ends on 23/10. Hurry!
 
 
 
 
Enjoy an extended summer during winter!

Travel directly from Athens to our NEW destinations:
Luxor, Dubai and Sharm El Sheikh!

Discover your already favourite ones:
Amman, Cairo, Marrakech and Tunis!
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз нещо имам проблем да си вляза в акаунта  и ме препраща към кол-център, за да ми помогнат.

Aegean имат ли чат, някоя "Амелия" , към която да се обърна или трябва да звъня по телефона?

Опитах да взема едни билети с посочения по-горе код, без да влизам в акаунта ми, но ми го дава, че не е активен. 

 

EDIT - Оправих си акаунта, но не ми дава да ползвам горния код - да не би да е личен?

Връзка към мнение
преди 49 минути , DGTG каза:

 

EDIT - Оправих си акаунта, но не ми дава да ползвам горния код - да не би да е личен?

Да,персонални са и с различна отстъпка. Цитат от условията:

The promocode can only be used once and is linked only to the Miles+Bonus account number of the recipient of this offer. 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

От 2ри ноември пускат отново Солун-Каламата със следното разписание:

 

Вторник

ОА84 Солун 17:50 - Каламата 19:10

ОА85 Каламата 19:40 - Солун 21:00

 

Четвъртък, събота

ОА84 Солун 13:05 - Каламата 14:25

ОА85 Каламата 14:55 - Солун 16:15

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 44 минути , DGTG каза:

Aegean няма ли да пускат някаква промоция скоро? Чудя се  да купувам ли едни билети за декември или  може нещо да намалят...?

Може, но няма гаранция.

Все пак ...

Screenshot_2023-10-16-21-56-06-048-edit_com.google.android_gm.jpg.a3fbce771bb3d10914d0f1fc81309552.jpg

Връзка към мнение
Преди 1 час, DGTG каза:

Aegean няма ли да пускат някаква промоция скоро? Чудя се  да купувам ли едни билети за декември или  може нещо да намалят...?

Току-що мина една, та малко съмнително за "скоро"

Връзка към мнение
преди 2 часа, dorida каза:

Здравейте,

 

може ли да помоля ако някой е получил мейл с коледната  промоция с код WINTERFORYOU20  или WINTERFORYOU30  и няма да го използва, да  удари едно рамо?

Освен ако не пътува с теб, няма как да ти удари рамо - ако е таргетиран (а този е) трябва да има номера на получателя в резервацията, за да завърши успешно.

Връзка към мнение
преди 10 минути , DGTG каза:

Някой да е забелязал колко седмици преди желан полет Aegean дава най-добри цени? 

Ако няма промо - месеци.
Миналия ноември купих София-Атина за юни на доста ниска цена. За връщане цената само растеше с времето. 
Та примерно ако някой си планира летните почивки в Гърция, сега му е времето - преди няколко дни пуснаха лятното разписание. 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Already thinking about a winter or
Christmas family holiday?

Book your next family trip now, because with the Family Fare,
all children and infants can travel for FREE!

At the same time, you can all enjoy a host of other benefits together.
After all, travelling with kids is a privilege!

👨‍👨‍👧‍👦 Family deal benefits:
 100% discount for children and infants booking the Family fare
 5,000 Miles+Bonus award miles for the Together accounts
Or choose the ComfortFlex fare, which offers 40% discount for children
and 90% for infants
.

The offer is valid for all direct and connecting flights with AEGEAN and Olympic Air,
between 15/11/2023 - 31/03/2024.
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.