Прескочи до съдържание

AEGEAN/Olympic - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 40 минути , adreno каза:

Пробвайте си късмета, въпреки че сайта забива здраво

Става и през приложението. На мен ми даде 1500 мили.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 18 часа, adreno каза:

 

В момента раздават безплтани мили (до 2000000) по случай 20 години от Miles+Bonus.

Пробвайте си късмета, въпреки че сайта забива здраво.

Благодаря, на мен ми даде 2000 мили. А могат ли тези мили да се прехвърлят от един профил към друг ?

Връзка към мнение
преди 37 минути , iMari каза:

Благодаря, на мен ми даде 2000 мили. А могат ли тези мили да се прехвърлят от един профил към друг ?

Могат, но има такса от 15 евро на транзакция 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз получих 2500 през приложение. Регистрирана съм, но нямам закупен и осъществен полет през този профил. Регистрирах се преди месец, сега виждам, че имам 3500 мили плюс едно безплатно посещение на Holmes place, което прилича на фитнес клуб. То че имам нужда, имам. 😆

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

За регистрацията получих 1000 мили и после още 2000. Та въпросът ми е каква файда имат тези мили? В смисъл с тези 3000 мили мога ли да си купя някакъв кратък полет?

Връзка към мнение

За да ползваш тези мили трябва ли да свържеш акаунтите, че не ги виждам в профила си. Виждам, че има Connect your Miles+Bonus and your aegeanair.com account и като вкарам Miles+Bonus Member ID и парола ми изписва One or more accounts exist for this email. Υou can change the email or you can continue your registration, but keep in mind that you will only be able to login with your Miles+Bonus credentials.

Връзка към мнение

Ами наскоро имаше промоция и вътрешен полет с намалението излизаше нещо като 4-5000 3500 за вътрешен полет и 4900 за София - Атина. 
 

преди 4 часа, iMari каза:

Благодаря, на мен ми даде 2000 мили. А могат ли тези мили да се прехвърлят от един профил към друг ?

Не съм сигурен, но от неизползван акаунт само с бонус мили в него (без такива от полети) не може да се прехвърлят. Или някакъв друг проблем имам.
 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Ivko каза:

За да ползваш тези мили трябва ли да свържеш акаунтите, че не ги виждам в профила си. Виждам, че има Connect your Miles+Bonus and your aegeanair.com account и като вкарам Miles+Bonus Member ID и парола ми изписва One or more accounts exist for this email. Υou can change the email or you can continue your registration, but keep in mind that you will only be able to login with your Miles+Bonus credentials.

Това мисля е друго. Можеш да се регистрираш в сайта (примерно за нюзлетър) без да си член на Miles+Bonus. Та ако имаш от двата вида акаунти да ги обединиш.

Иначе само Miles+Bonus с мили в него ти трябва, за да ги ползваш.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Имат сравнително добри условия за използване на мили - например Атина-Бейрут/Аман/Кайро е 7000. На мен ми даде 3000 сега и гледам, че имам някакви 2000 стари от преди 5 години за регистрация и някаква друга промо игра, т.е. явно имат дълъг срок на годност  🙂 Вече съжалявам, че събирам всички мили от Star Alliance групата при Луфтханза - там е голяма греда с таксите и си заслужава само за вътрешни полети в САЩ. Aegean и Turkish също имат по-прилични нива и такси... но като цяло схемата с милите винаги е за хора, които пътуват много често по работа и забавление с една авиокомпания/алианс... иначе трудно стават нещата.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Наградните милите нямат срок на годност, но самият акаунт има - 5 години. За да се държи жив трябва да има поне един платен полет за този период. Виждал съм и изключения, когато повече от 5 години няма полет, а само натрупване на разни мили по промоции държи акаунта активен.

Ако не летиш с Aegean кредитирането на мили от други SA компании не е много рентабилно. Например най-нискте тарифи на Луфтханза групата дават 0.

Тук-таме обче има добри through fare оферти за Северна Африка, като Маракеш, Тунис, Кайро за по 280лв/двупосочно от София. За Лондон, Рим и Тел Авив също излизат прилични цени.

Пускат и промоции с удвоени или утроени мили, а и като цяло са сигурно компанията, с която най-лесно може да докопаш Star Alliance Gold, особено от България, без да се скъсаш от летене или да скъсаш джоба. Един блогър беше дал пример за 1500евро и два месеца прави голд от 0. Е това е за спорта, и се летят "празни" отсечки, но при добро планиране е изпилнимо. Чисто теоритично - със 7 двупосочни София-Атина може да го направиш.

За миналогодишния черен петък имаха топ оферта - по 7(8,4 за gold) мили или един полет София-Атина Рим на цена от 75 евро даваше около 12000 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Enjoy some travel time with up to - 50%
on all flights!

A New Year full of joy, adventures and flights… has already landed.
Start fulfilling now all of your travel resolutions and fly to your favourite
destinations with up to 50% off!

And keep in mind, by using Miles+Cash service at the payment step, you can reduce the cost of your trip even more! You can still earn miles from your flight!

The offer is valid for all direct and connecting flights to any international
or Greek destination, between 01/03/2023 - 31/10/2023.
 
Ends on 16/01. Hurry!
  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Има си някои оферти по тази промоция - Грузия, Армения, Азербайджан, Египет, Ливан и т.н. подобни по-скъпи дестинации от София (ако са на 1 билет). Еднопосочните излизат с по-добри оферти и съответно комбинации между различни държави - например взех София-Тбилиси за 67 евро и връщане от Баку за 80 евро (през jetcost.co.uk - bravofly).... връзката е с Бута за 29 евро (директно през техния сайт е най-ниска цената).... октомври месец - май тогава са най-добрите цени. Иначе София-Атина има в момента със Sky Express за 17 евро - пак октомври. За островите не съм гледал.

 

  • Харесвам 12
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Нон-стоп от Атина, Гърция до Тунис, Тунис само за €78 отиване и връщане (дати от октомври до ноември) https://www.secretflying.com/posts/athens-greece-to-tunis-tunisia-for-only-e88-roundtrip/

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Промокод welcomeback сваля до 100 евро от цената на полети при двупосочно пътуване. Не сваля летищните такси, т.е. плащате само тях (стига цената на полета да е до 100 евро). Намират се добри цени, например Атина - Тунис двупосочно за 57 евро. Същото излиза и за София - Атина двупосочно. Пише, че важи и за свързващи полети, ако някой му се играе и намери нещо от София, може да сподели.

1895381318_Screenshot2023-03-22at23_27_31.png.7f737bf6783dfb64d27cd3a47e9db60b.png

Пълните условия на промо кода тук: https://en.aegeanair.com/flight-deals/offers-competitions/offer-for-you/

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Интересното е че крайната цена след кода е една и съща без значение, колко е оригиналната проверих за два полета. Не знам дали за всикчи е така.

София-Атина 9-14.09 нормална цена 87евро, а с кода излиза 57 евро в случая 30 евро отсъпка

София-Атина 6-14.09 нормална цена 125 евро, а с кода излиза пак 57 евро в случая 69 евро отсъпка

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 15 минути , Ivko каза:

Интересното е че крайната цена след кода е една и съща без значение, колко е оригиналната проверих за два полета. Не знам дали за всикчи е така.

София-Атина 9-14.09 нормална цена 87евро, а с кода излиза 57 евро в случая 30 евро отсъпка

София-Атина 6-14.09 нормална цена 125 евро, а с кода излиза пак 57 евро в случая 69 евро отсъпка

Кодът не покрива летищните такси и накрая плащаш само тях, а те са си същите.


Кодът важи и за другите тарифи в Economy. Така може да вземете Flex вместо Light тарифа и т.н.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 9 минути , yordanov каза:

Кодът не покрива летищните такси и накрая плащаш само тях, а те са си същите.


Кодът важи и за другите тарифи в Economy. Така може да вземете Flex вместо Light тарифа и т.н.

На мен ми дава,че кода е невалиден!

Връзка към мнение
преди 8 минути , crazyhorse каза:

На мен ми дава,че кода е невалиден!

За някои свързващи дестинации не важи. Всъщност, аз пробвах само София-Тунис и София-Кайро, но не ми даде да го ползвам. Виж и при теб дали е нещо такова.


П.П Сега виждам, че пише, че кодът бил свързан с получателя на мейла, на кого са го изпратили. Не съм пробвал да стигна до плащане (не съм го получил аз лично) и не знам дали наистина е така, но е възможно и заради това да не става, ако си бил на последната стъпка преди плащане. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 8 минути , yordanov каза:

За някои свързващи дестинации не важи. Всъщност, аз пробвах само София-Тунис и София-Кайро, но не ми даде да го ползвам. Виж и при теб дали е нещо такова.


П.П Сега виждам, че пише, че кодът бил свързан с получателя на мейла, на кого са го изпратили. Не съм пробвал да стигна до плащане (не съм го получил аз лично) и не знам дали наистина е така, но е възможно и заради това да не става, ако си бил на последната стъпка преди плащане. 

Допълвам се - в следващите стъпки ми казва, че не мога да ползвам кода. Явно важи наистина само за хора, които са получили мейл. На какъв принцип го изпращат тоя мейл не знам.

 

Малко безполезен се оказва в такъв случай, но пък дано някой, който е получил мейл за въпросното промо, се възползва. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 7 часа, yordanov каза:

За някои свързващи дестинации не важи. Всъщност, аз пробвах само София-Тунис и София-Кайро, но не ми даде да го ползвам. Виж и при теб дали е нещо такова.


П.П Сега виждам, че пише, че кодът бил свързан с получателя на мейла, на кого са го изпратили. Не съм пробвал да стигна до плащане (не съм го получил аз лично) и не знам дали наистина е така, но е възможно и заради това да не става, ако си бил на последната стъпка преди плащане. 

Аз пробвах само София - Атина! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.