Прескочи до съдържание

Секс туризъм


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Бе има си нужда да знае човек езици ...

Преди време така на един плаж по западния бряг на Ситония по залез слънце - нещо някаква закачка се получи с едно гъркинче ;)  :wub:  и ... тъкмо нещата взеха да стават по-интересни - мадамата като почна: "Не! Не-е-ее! Не-е-е-е-еееееее!"  и аз се притесних и се отдръпнах ... :rolleyes:

 

А чак в последствие разбрах какво значело "не" на гръцки headbang.gif

Трябваше направо на френски да започнеш, няма начин да не те разбере. :D Ей, ужасна съм.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 "Не! Не-е-ее! Не-е-е-е-еееееее!"  и аз се притесних и се отдръпнах ... :rolleyes:

 

А чак в последствие разбрах какво значело "не" на гръцки headbang.gif

Сега  вече като си разбрал какво е "не" на гръцки, поне знаеш ли, че ако чуеш "охи", свиваш цирка и отлепяш? ;)

Щото може ако не знаеш, да си помислиш, че нещо охка и въздиша запленена и очарована  :D

  • Харесвам 6
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Да, да - вече и "охи" знам и още поне 20-30 думички , за да не се излагам като простак :D

Да бе братче, как може такова нещо значи! Да срутиш мита за българския мачо, и то точно пред няква гъркиня. Ужас направо. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, той Фичо се ограничи с недоразумението, не е разказал нататък какво е станало все пак... ;)

Е то стана ясно и от емотиконките. Сега ти ако знаеш от него други подробности, е отделна тема. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 Да срутиш мита за българския мачо

поемам цялата вина :unsure:  , голяма поразия сътворих :unsure:, издънка отвсякъде

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

поемам цялата вина :unsure:  , голяма поразия сътворих :unsure:, издънка отвсякъде

Трябва да има реванш! Не може историята да остане такъв край. Съдията каза мача да се преиграе.  :D

Връзка към мнение

Едното автоматично изключва другото! :)

Ами не ми се обяснява , но на други хора им е интересно и не ми се е кибичело пред витрините.

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Ами не ми се обяснява , но на други хора им е интересно и не ми се е кибичело пред витрините.

Доообре  ;) Значи има все пак интерес някой ... :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към мнение

Местя темичката в общи приказки, да си чатите на воля, да не боде очи. Ако съм на кеф може да върна отговорите по същество обратно тук, но се съмнявам :)

Връзка към мнение

Ама там, в Съни е като голямо спално помещение :P , където да се наведеш все вдигнати крака виждаш. :D Разврат..... Секс туризмът би трябвало да е нещо цивилизовано, с традиции, може човек и нещо да научи. Никога не е късно. :D И, благодаря за похвалата! Сега ако се съберете някога ще ме е срам да се появя и аз. :P  

 

А глупости. А лично дори настоявам да се появиш  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Дообре, обещавам на размисля. :D

Имайки предвид заглавието на темата, и горните ти думи, работата май отива на към размисли и страсти  ;)  ...по заглавието на едно тв предаване с колоритен водещ  :D

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имайки предвид заглавието на темата, и горните ти думи, работата май отива на към размисли и страсти  ;)  ...по заглавието на едно тв предаване с колоритен водещ  :D

да, много си прав - "Страстни размисли" за среща. :D

Връзка към мнение

да, много си прав - "Страстни размисли" за среща. :D

Като прибавим и бирите от другата тема, краят на срещата може да се окаже с неочаквани изненади, и много отговори на неизвестни уравнения.  :P

Връзка към мнение

Като прибавим и бирите от другата тема, краят на срещата може да се окаже с неочаквани изненади, и много отговори на неизвестни уравнения.  :P

Страстите май са те налегнали, а?  :)  ;)

Връзка към мнение

Страстите май са те налегнали, а?  :)  ;)

Въпросът ти принципно има три отговора. Или те мен са ме налегнали; Или аз тях съм ги налегнал; Или е взаимно :)

Сега като ме пита така в упор, ще взема да потъна и аз в дълбок размисъл....  :rolleyes: ;)

Връзка към мнение

Въпросът ти принципно има три отговора. Или те мен са ме налегнали; Или аз тях съм ги налегнал; Или е взаимно :)

Сега като ме пита така в упор, ще взема да потъна и аз в дълбок размисъл....  :rolleyes:  ;)

Е, недей задълбочава чак толкова ...  :D

Връзка към мнение

Някой по-горе спомена сексшопите. Не съм им фен, на тези нашенските магазинчета - дето са една малка стаичка, продавачката те оглежда какво оглеждаш :) и целият им асортимент е заключен зад щанда. Обаче като бях в Прага, да вземем с приятелката ми да се набутаме в един сексшоп. Направо ни се събра погледа, този магазин беше огромен и на 3 етажа. Асортимент - от пиле мляко, размери и форми всякакви. Гледаме, гледаме и така и не успяхме да разберем някои от артикулите как точно би трябвало да се използват. Интересна ми беше клиентелата. Имаше може би 10-ина клиента, които разглеждаха. Чух две девойки, които си коментираха този и онзи размер и как щяло да й пасва и ала-бала. Общо взето чувството вътре беше все едно хората са отишли до кварталната зарзаватчийница да видят стоката и евентуално да купят нещо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.