Прескочи до съдържание

Секс туризъм


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Научно е доказано . Всичко друго било женска алчност , а то който си е некадърен и с 28 пак нищо няма да постигне.

Хубавото е , че тая дисциплина се учи  :D

И никога за нищо не е късно. :D

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Дисциплината се учи, ако си прилежен ученик. Изобщо, учението изисква усърдие.

 

А дали са 8 или 28, мисля, че по-голямата част от населението отдавна са подвластни на американското: big is beautiful !

 

А пък темата за размерите я подхванахте, вие, мъжете, явно нещо ви стяга чепикът!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имаше един лаф, че не е важно дали пръчката е къса или дълга, важното било да е вълшебна.

 

 

Плюс това притежаваме и други израстъци които влизат в помощ . 

Човек има ли желание да довърши една работа докрай намира начин  :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Плюс това притежаваме и други израстъци които влизат в помощ . 

Човек има ли желание да довърши една работа докрай намира начин  :rolleyes:

За способи, познати сред почитатели и почитателки с кодовите наименования "торнадо", "миксер" и "водопад", май почна да се говори тук.  :P

 

Оставяме на страна колко изобретателен може да бъде човек, ако се вдъхнови и развинти въображението си...свят ми се завива  :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
А дали са 8 или 28, мисля, че по-голямата част от населението отдавна са подвластни на американското: big is beautiful!

Тъкмо днес разправяше една колежка, че размерът нямал значение... само ако е голям!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Aми нали имаме и анестезиолог във форума , та може да си позволим доста хард фантазии  :D

Редактирано от stenk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Плюс това притежаваме и други израстъци които влизат в помощ . 

Човек има ли желание да довърши една работа докрай намира начин  :rolleyes:

Ама много си прав! :D

Връзка към мнение

ХАХАХАХА- ама вие това на мистър кой е с по-по-най го превърнахте :) Нали темата беше за "дестинации", а не за "дистанции".

И само да вметна- размера няма значение, стига да можеш да компенсираш :) (начините са различни), абе- баланс трябва да има. И както казва един клиент: да превърнем дефекта в ефект

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Абе кой каквото ще да си говори, размерът си има значение. Познавам поне 3 жени, които са готови да го направят с някой над 25 см само за да разберат какво е. Ама май наистина се отклонихме от темата :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Бре, бре, тези велинградчани, добре работят за увеличаване броя на българчетата. Ето така се работи и така се създава заетост у младите... уф, да не ме чуе синьора Ароста, че метлата е подготвена... :lol:

 

Източници:

 

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4124413

 

http://singlefestvelingrad.com/video.html

 

 

Връзка към мнение

Спрягам глагола мотам се из нощен Тел Авив. Мислите ми изпълнени с темата воини, религии, жени с униформи и автомати, жени с по 2 деца в ръце и още 2-3 около тях, а не като в Европа с едно в количка. Изведнъж пред мен се появява сексапилна  "Ева", която с предизвикателен жест разходи ръце по гърдите си и промълви паролата "Секс"

Сепнах се, едва след няколко метра осъзнах какво "изпуснах" и ... също така че вече нямам шекели в портфейла, а тя надали носи ПОС устройство.

Странното за мен е че за първи път се случва да ми предлагат секс в чужбина. Може би защото бях сам или съм минал през техен Лъвов мост.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Хмм на мен пък редовно ми предлагат. Не мисля , че имам толкова отчаян вид  :lol:

На много места са ми предлагали и дрога , като най-нагло е било в Амстердам и Лисабон. Имам чуството , че изобщо не им пука , нямат страх от нищо.

В Амстердам бях на един от ония free турове , човекът дойде и си предложи стоката пред цялата група без никакво притеснение .

Връзка към мнение

Като дойдохме в Доминикана, докато се ориентираме къде трябва да се ходи и къде не, обикаляхме навсякъде. И пак от незнание бяхме взели хотел първите дни точно на "онова"  място. Първата сутрин още, уморени и недоспали, ми направи впечатление, че на закуска само ние сме семейство от една боя, дет се вика. :)  А ние сме 4 ма- съпруг, син - по това време 15 годишен пъпчив пубер, брат ми на 30 години и моя милост. Купонът настана като тръгнахме вечерта да търсим къде да вечеряме. Вървим и ги дърпат, и тримата. Ужас. Стъписани къде сме попаднали, първата вечер се върнахме в хотела. Както ми беше призляло от жега, лудница, мотори и нахални жрици, креснах на една и така я шамаросах, че мойте ме прибраха набързо в хотела, докато не е дошла родата. :)

След време разбрахме, че това е такова място и никога не замръкнахме там. Но това тук е бизнес. Вчера на телефона си получих съобщение от оператора, реклама на девойка- казвам се Дженифър, заповядай да разгледаш снимките ми, за да се убедиш колко съм красива. :) Има едни форуми на чужденците тук, повечето американци и канадци, и вчера това беше основната тема. Скандализирани коментираха, че надали ще им се случи втори път в живота да получат подобна реклама през телефонен оператор. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мои приятели французи ми разказаха как в Слънчев бряг мургави момчета им предлагали момичета, след н-ти отказ, че не са заинтересувани човекът им се предложил самия себе си... 

Моят опит със секс туризма е скромен, в Европа не е толкова явно, но в Мавриций например има много "салони за масажи", където местни и малгашки момичета предлагат услугите си. 

В Мадагаскар беше брутално, посред бял ден в центъра на Тана група френски дядовци закусват с момичета, често малолетни, като ги черпят, момичетата седят в скута им, целуват ги по устите, отвратителна гледка. В хотелите раздават брошури на клиентите за борба с детската проституция, а не е трудно да се види как циркулират момичета (и момчета) на всякаква възраст. 

Сега в Гамбия предполагам ще е същото, там си е номер едно дестинация за възрастни жени на секс-туризъм с местни младежи, на много от които това е основно препитание. Ще разкажа скоро и от първа ръка. 

Чувал съм че Мароко е новата дестинация за секс-туризъм на французите, близка, евтина. На площада в Маракеш, както и в Агадир изглежда че няма по-лесно нещо от това да си намериш платена "компания".

Камбоджа, Тайланд, Бангладеш са широко известни със секс-туризма. 

Когато не става въпрос за трафик на хора, деца и малолетни не ме притеснява толкова, но когато се експлоатират невинни деца и отвлечени жени (заставяни да проституират и бити, като дори не взимат и половината от това, което "заработват") това ме отвращава, точно толкова колкото и хората, които плащат за такива услуги и поддържат групитовки и сводници. Проституцията рядко е избор.

За сметка на това нямам нищо против когато се пътува където и да е да се опита нещо местно, безвъзмездно и по взаимно желание. 

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Мои приятели французи ми разказаха как в Слънчев бряг мургави момчета им предлагали момичета, след н-ти отказ, че не са заинтересувани човекът им се предложил самия себе си... 

 

Моят опит със секс туризма е скромен, в Европа не е толкова явно...

 

 

 

Точно в Ница мисля бъка от наши сводници , а каките заработват на околовръстното  :mad:

В Германия , Холандия , Белгия , Испания  пък съвсем няма скрито покрито .

То май местният бардак поне в Германия и Холандия си е социална институция .

Помня един декември  се гърчех да направя хубав кадър на сграда с много красива украса в Харлем , то бяха гирлянди , лампички  ... викам си тия имат страшна коледна украса.

В един момент се усетих , че червеното май идва малко в повече ,  а като се взрях и зад прозорците набързо си обрах крушите  :lol:

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.