Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

И аз да се оплача, че евтините билети, които намерих за Австралия вече ги няма, докато се чудя дали да пътуваме декември или март... Винаги, когато търсиш няма, а когато не търсиш постоянно оферти.. Голяма дилема :rolleyes::unsure:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За това си нацелваш 2-3 дестинации и 2-3 периода и дебнеш - излезне ли нещо тънко и се мяташ без много да го умуваш.

 

После нямаш угризения :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Е просто няма такива идиоти като Iberia customer service ,честно.

Два дни си говорим и пак сме на ката нула.

Тук багаж , там багаж ...сега пък не можели да го пратят до Куско , щото трябвало да го освободят от митницата в Лима.

Казаха да ида сутринта ,а се оказа офисът им работи чак от обяд и няма никой ...лудница.

Сега последно щели да опитат някак да го пратят ама не се знае , знае ли се :(

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е просто няма такива идиоти като Iberia customer service ,честно.

Два дни си говорим и пак сме на ката нула.

Тук багаж , там багаж ...сега пък не можели да го пратят до Куско , щото трябвало да го освободят от митницата в Лима.

Казаха да ида сутринта ,а се оказа офисът им работи чак от обяд и няма никой ...лудница.

Сега последно щели да опитат някак да го пратят ама не се знае , знае ли се :(

Ейййй, как могат да развалят на човек настроението :blush: Да си гледаш пътуването или да се разправяш с дебили. :blush:Да ти кажа, траех до сега, че много ти съчувстствам / не че  е от помощ/, ама в такива моменти ме обзема едно ужасно чувство на безсилие. Вече съм го казвала много пъти - АК си правят с нас точно каквото си поискат. Не си разваляйте пътуването, нали там е топло, купи си някоя тениска, малко бельо и си представи, че си само с ръчен багаж. В такива моменти все си казвам, че има и по-лошо, а вие нали сте живи и здрави :) Плюс това, имаш две девойки до теб - правиш едно графиче за пране и готовооо ;)  ;)  ;) 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Отивам на пазар , няма как. От Мадрид казват няма проблем казахме им , но тук се правят на умрели лисици. Багажа си е при тях в Лима :(

Над 4000 метра ще стане хладно:)

Май ще си го взема чак на тръгване ...

Вярно ме вгорчиха и ако съм сан щеше да е криво , но така си се забавляваме ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Тук багаж , там багаж ...сега пък не можели да го пратят до Куско , щото трябвало да го освободят от митницата в Лима.

Това е абсурд, колкото пъти са ми губили багажа са го освобождавали от митницата сами без мен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

------------  :) Плюс това, имаш две девойки до теб - правиш едно графиче за пране и готовооо ;)  ;)  ;)

:) Това го прочетох като -".......правиш едно графиче за СПане .."

 

Знам, че е кофти положението, но не всеки ден човек отива в Перу. Срещу страхотни преживявания стои един куфар с дрехи. Не му се давай!!!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Това е абсурд, колкото пъти са ми губили багажа са го освобождавали от митницата сами без мен.

Явно така е в Перу :)

Хич не му се давам на тъпия куфар.

Прекарваме си страхотно !

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Явно така е в Перу :)

Хич не му се давам на тъпия куфар.

Прекарваме си страхотно !

 

Само така, друже stenk! По-добре ти в Перу и куфара изгубен, отколкото куфара в Перу, а ти изгубен. :)  

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Е просто няма такива идиоти като Iberia customer service ,честно.

Два дни си говорим и пак сме на ката нула.

Тук багаж , там багаж ...сега пък не можели да го пратят до Куско , щото трябвало да го освободят от митницата в Лима.

Казаха да ида сутринта ,а се оказа офисът им работи чак от обяд и няма никой ...лудница.

Сега последно щели да опитат някак да го пратят ама не се знае , знае ли се :(

 

Хайде, хайде! Редовно контактувай с "Iberia"! Колкото повече се разправяте за тоя ми ти багаж, толкова повече ще имаш за разказване след това :) То си е за хвалба такова преживяване, сбъркал си темата! :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Да се разпиша и язе тука... Общината пак я прихвана предизборно да копа тротоарите, ще ги пре-плочкопокриват, явно... Скършиха ми оптиката на служебния нет :( Сега се мъча с 3G на телефона, ама с тия малки клавиши докат го натракам... Мъка... Мъка :(

Редактирано от baiKolio
Връзка към коментар

Малко странно, но :
Пред изход "Пристигащи" в Букурещ  могат да преминават или спират единствено таксита.
Всички други автомобили се насочват към паркинга.
Голятмо търсене ще пада  - специално за пристгащи без активиртан роаминг на телефона,  имайте го в предвид.
 

Връзка към коментар

Имах проблем с баркода на билети на Wizz.Не знам,може и аз да съм виновен.Няколко месеца нямаше в сайта опция да запазиш като PDF и използвах добавки като Save as PDF.Но после билета от такъв препечатан PDF,не можа да се разчете от баркодчетеца на летището и трябваше единия път да проверят през техния компютър данните,а в Лутън минах с телефона през проверка на багаж,а на гейта с много зор прочете баркода..Вече ще използвам само опцията Print ticket за директно отпечатване,а не първо запазваш като PDF и отпечатване от него.

Редактирано от slavi169
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Обединих разхвърляните постинги за катарците и кредитната карта на чекин в нарочната тема http://magelanci.com/topic/904-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%87%D0%B5%D0%BA%D0%B8%D0%BD/

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Въъъъх,въх! За малко знамето да остане сираче. Както си спим нощес, като зави една сирена в хотела и един чичко по радиоуредбата нареди веднага да се изринем всички навън,че има пожар.За отрицателно време отворихме сейфа за пари и паспорти /най-вече/,якета връз пижамите и бегом по аварийното стълбище, добре че беше до нас. Навън пожарни, целият хотел на крак, ужасТна емоция.Овладя се положението в зародиш, та не седяхме много навън.Сега сме си сипали по един джин за овладяване на стреса.

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Въъъъх,въх! За малко знамето да остане сираче. 

ама първо парите и паспортите сте взели - за знамето не пишете дали сте го евакуирали ;) какви знаменосци сте вие!?  ;)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Въъъъх,въх! За малко знамето да остане сираче. Както си спим нощес, като зави една сирена в хотела и един чичко по радиоуредбата нареди веднага да се изринем всички навън,че има пожар.За отрицателно време отворихме сейфа за пари и паспорти /най-вече/,якета връз пижамите и бегом по аварийното стълбище, добре че беше до нас. Навън пожарни, целият хотел на крак, ужасТна емоция.Овладя се положението в зародиш, та не седяхме много навън.Сега сме си сипали по един джин за овладяване на стреса.

Ох,че неприятно :( А имаше ли въобще пожар? в повечето случаи е фалшива тревога, но пък знае ли човек

Връзка към коментар

ама първо парите и паспортите сте взели - за знамето не пишете дали сте го евакуирали ;) какви знаменосци сте вие!? ;)

Ааааа,ама то си ми е в бохчата, не излиза оттам.:)))))Ама,да си кажа честно, ако не беше, не зная дали щях да се сетя.То,като вият тия сирени и като те пришпорват, трудно мислиш и нещата са на принципа на подсъзнание и оцеляване.

Ох,че неприятно :( А имаше ли въобще пожар? в повечето случаи е фалшива тревога, но пък знае ли човек

Имало опасност да гръмне инсталацията за топлата вода.Не ми се мисли повече по въпроса.:(((( Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тази година имам доста работа и съответно повече доходи, но откъм пътувания съм направо за оплакване. Само две пътувания и нито една нова страна. Първата беше Русия, като все пак посетих нов за мен град - Санкт Петербург. Втората ще е Италия следващата седмица, като там ще ходя на изцяло ново за мен място - Ното, Катания и дай Боже, Етна. Е, годината не е свършила, но засега я пиша провалена. В България също се изложих - изкачих веднъж връх Ботев от Априлци и това е. Чак ми иде да си тегля ножа. За хората, с които пътувах и ще пътувам, почти всичко е ново, но за мен е тотален провал.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако ще се оплакваме от липсата на пътувания - направо държа челна позиция по провалени планове. То не беше Италия, то не беше Испания, замъците по Лоара, какво ли не. Но важното е, че сме живи и здрави, все някога пак ще стигна до там. :)

 

Сега най-големият майтап ще настане да успея да организирам всичко по зимното ни пътуване до София и накрая да се окаже, че няма смисъл от него. Ще ми иде да се гръмна, честно (макар и от друга страна погледнато, това да е по-добрия вариант).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.