Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Да се оплача пак. Един мъж леко не ми е забелязал паркираната кола и малко ме е пообрал. То не стига и това, ами и е поизбягал. :lol: :lol: :lol:  Не, че застрахователят няма да ми плати, ама бива малоумници, бива чудо. Че и номера му знам. :lol: :lol: :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да се оплача пак. Един мъж леко не ми е забелязал паркираната кола и малко ме е пообрал. То не стига и това, ами и е поизбягал. :lol: :lol: :lol:  Не, че застрахователят няма да ми плати, ама бива малоумници, бива чудо. Че и номера му знам. :lol: :lol: :lol:

Ами ако ти се занимава иди в РПУ и пусни искане за протокол по заявление, като му дадеш и номера. Ако там не ги мързи много ще го издирят и ще му друснат глоба. Другият път може и да изчака съставянето на двустранен протокол, ако има гражданска отговорност, разбира се.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е точно оплакване, може би е само констатация. :rolleyes:  Снощи се прибрахме с полет Мадрид-София с Бг Еър. Вече се похвалих, че заради овербукинг ни сложиха в бизнес класата. Някаква  организирана група се връщаше от някъде си - е, толкова крякане, врякане, кикотене, подвикване на стюардесата  и пр. не ми се беше случвало да чуя в самолет. Направих неволно сравнение с пътуването Истанбул-Сеул - огромен самолет, пълен с азиатци и тихо, тихоооо, все едно няма никого.

Защо сме такива?Стана ми тъжно. :angry:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ми за нас си, като народ, дето може да е къде-къде по-напред :(

 

Ние сме си напред. Дали сме нещо на светът, както е казал поетът, при това - много нещо, като за такава малобройна нация.

А това, дето в момента изпитваме временни затруднения... За хилядолетен народ като нашия това е нищо :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не е точно оплакване, може би е само констатация. :rolleyes:  Снощи се прибрахме с полет Мадрид-София с Бг Еър. Вече се похвалих, че заради овербукинг ни сложиха в бизнес класата. Някаква  организирана група се връщаше от някъде си - е, толкова крякане, врякане, кикотене, подвикване на стюардесата  и пр. не ми се беше случвало да чуя в самолет. Направих неволно сравнение с пътуването Истанбул-Сеул - огромен самолет, пълен с азиатци и тихо, тихоооо, все едно няма никого.

Защо сме такива?Стана ми тъжно. :angry:

 

Днес май съм доста оптимистична, така че харесвам ей тази статия :

http://www.goguide.bg/koi-kakvo-zashto/1639-NE-UBIVAI-BYLGARINA

 

И препоръката ми е да си мислиш за хората, които харесваш, когато случайни сънародници те разочароват. Когато положението е по-критично от няколко крясъка в самолет, може даже да поканиш децата на вечеря  ;)  Или да направиш пловдивска сбирка  :)

Аз също вдигам много шум когато съм се въодушевила от нещо :blush: . А специално тези хора са били превъзбудени от пътуването и видяното, какво по-хубаво? Може пък следващия път да са се научили къде пише номера на седалката, къде да си сложат багажа и кога да занимават стюардесата. Въпрос на опит е, макар че и аз си подпирам главата и въртя очи като стана свидетел на малоумни действия и разговори  :blush: . Ама то пък не може всички да са възпитани и умни, хора сме, не роботчета.  

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

То и от Азия до Азия си има разлика. Например китайците също са доста емоционални и шумни в самолет, а и не само там.

Редактирано от Tedy
Връзка към мнение

Най-неприятно ми е било на едим иначе кратък полет Дъблин-Ливърпул. Тумба пияни англичанки на впечатляваща възраст с парти шапки , конфети и както му се пада явно просто си продължиха купона в самолета :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След три безсънни нощи в Дъблин не бях свежарка като тях и всеки вик раздираше мозъка ми ;)

 

Неудобството да имаш мозък... :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Най-неприятно ми е било на едим иначе кратък полет Дъблин-Ливърпул. Тумба пияни англичанки на впечатляваща възраст

Ама ако бяха в по-крехка възраст, щеше да се разпишеш тук, или поне тук, нали :biggrin:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Най-неприятно ми е било на едим иначе кратък полет Дъблин-Ливърпул. Тумба пияни англичанки на впечатляваща възраст с парти шапки , конфети и както му се пада явно просто си продължиха купона в самолета :)

За почти идентична ситуация говорех, само нямаха шапки ;) И полетът не беше кратък ;) ;) ;) Ама го преживях вече. ;)

Ама пък, какви стюардески имашеее- такива хубавици, пък усмихнати :)И две момчета стюарди. С чувство за хумор, чудесно се справиха със ситуацията. Браво на децата! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ама ако бяха в по-крехка възраст, щеше да се разпишеш тук, или поне тук, нали :biggrin:

Ех Фичо трудно може да скрия нещо от теб :)

Прав си разбира се ,

Относно екипажа БГ Ер държат ниво макар и да съм срещал доста оплаквания от надменност.

Имам малко полети с тях , но винаги съм срещал добро отношение.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

аз да се оплача първо в момента съм на работа и то до 01 през ноща и второ сменям длъжността и всичкото план и резервации дето го правих за отпуски за цяло морно лято май ще отиде в Анадола :wacko:

Връзка към мнение
Травеолани

аз да се оплача първо в момента съм на работа и то до 01 през ноща и второ сменям длъжността и всичкото план и резервации дето го правих за отпуски за цяло морно лято май ще отиде в Анадола :wacko:

Да ти кажа какво правят в такива случаи в Канада - още на интервютата или предварителните разговори хората казват, че имат запланувани отпуски. Почти винаги това се уважа и не ти правят проблем. Пробвай така, кажи че плановете са направени всичко си платил и ако може да те пуснат.

Мъжът ми също си смени длъжността 2 седмици преди да отидем в Мексико и нямаше проблем.

 

Успех!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

аз да се оплача първо в момента съм на работа и то до 01 през ноща и второ сменям длъжността и всичкото план и резервации дето го правих за отпуски за цяло морно лято май ще отиде в Анадола :wacko:

Аааа, да не се чуват такива неща и да се гледа позитивно. Каквото трябва да се случи, то винаги се случва.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да ти кажа какво правят в такива случаи в Канада - още на интервютата или предварителните разговори хората казват, че имат запланувани отпуски. Почти винаги това се уважа и не ти правят проблем. Пробвай така, кажи че плановете са направени всичко си платил и ако може да те пуснат.

Мъжът ми също си смени длъжността 2 седмици преди да отидем в Мексико и нямаше проблем.

 

Успех!

то чудесно ама тук е БГ и то въпроса е че участвам в един непрекъснат процес 24/7 с още 3ма колеги и те също са си направили някакви планове та аз съм новия в отдела ....проблема е че на моята любов и е сложно да пренаглася отпуск иначе лесно ще се размести схемата

Връзка към мнение

то чудесно ама тук е БГ и то въпроса е че участвам в един непрекъснат процес 24/7 с още 3ма колеги и те също са си направили някакви планове та аз съм новия в отдела ....проблема е че на моята любов и е сложно да пренаглася отпуск иначе лесно ще се размести схемата

 

Спокойно! Превърни дефекта в ефект! Ослушвай се тук за разни предложения и намаления, твоите планове може да пропаднат, но да ти изскочи нещо друго, за което и през ум не ти е минавало, а е и по-яко :)

Важното е да се обичате, другото е второстепенно.

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не е точно за оплакване, а по-скоро винаги ме напушва смях като се случи, но незнаех къде да го пусна. По навици от време оно, когато влизам в някой сайт набирам за стотни от секундата първите три букви и удрям "enter-a" по най-бързия начин :) И много често ми се случва, когато съм на фонетична азбука да отида на ... Маг Сибила www.magsibila.info, ахаххаха, виждал съм го стотици пъти :) Случва ли ви се често и на вас ?

post-186-0-11936500-1431718344_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аааа, редовно ;) Магазини, магове, а като сменя и някоя буква в бързината ;) Вместо МАГ...съм написала МОГ...и ми се отвори "могели хубутия'. :) Ама няма лошо, без да искаме, научаваме още нещо, макар и за маг Пена, еротичен магазин или нещо друго, дето не ни трябва ;) ;) ;)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.