Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ако ще се оплакваме от липсата на пътувания - направо държа челна позиция по провалени планове. То не беше Италия, то не беше Испания, замъците по Лоара, какво ли не. Но важното е, че сме живи и здрави, все някога пак ще стигна до там. :)

 

Сега най-големият майтап ще настане да успея да организирам всичко по зимното ни пътуване до София и накрая да се окаже, че няма смисъл от него. Ще ми иде да се гръмна, честно (макар и от друга страна погледнато, това да е по-добрия вариант).

Да, ставаме две. На няколко пъти ми се отлагат нещата, но и аз вяра имам :)  Зимно не мисля да си правя, защото не си падам по студа и мрачното време, но ще чакам кротко следващото лято та да видим. 

Връзка към коментар

Оплаквам се- разболявам се точно преди пътуване. Знам, че повечето ще кажат, че е от нередовно пиене. Всъщност пиенето е никакво, не нередовно...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Оплаквам се- разболявам се точно преди пътуване

Бързо една ударна терапия с греяна ракия, да се пресече в зародиш инфлуенцата!

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Тони, в този смахнат сезон и вирусите се побъркаха. Като гледам около мен колко народ се е натръшкал, ... дано бързо да се справиш и да си изкараш хубаво пътуване!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мен един вирус ме повтаря, а след 5 дни възнамерявам да ходя на плаж в Сицилия. За хора няма бързи антивирусни програми, а с форматиране на диска, рестарт и инсталиране наново на организма не ми се рискува, че може и да не тръгне повече. Пък и едва ли ще изчисти вируса.

 

Редакция: Забравих да добавя друга гадост към останалите. На новата ми, цветна електронна книга й хлътна копчето за включване и изключване. Веднага след като я дадох за рекламация забелязах, че старата е сдала багажа напълно. Сега се кьоря на таблета.

Редактирано от NikolaiRG
Връзка към коментар

Явно си настана сезона на вирусите :( И аз от една седмица се опитвам да се разболея... Днеска добре утре по-зле и аз не мога да разбера. Но май си ми е време да взема по-сериозни мерки.  :(

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

пфу, 2 пъти се опитвам да пусна един пътепис, 2 пъти прекъсва интернет връзката и всичко изчезва и трябва да почвам отново... ако това стане още веднъж ще си остане нереализиран :) няма ли някакви функции пътеписа да се съхранява на етапи и редактира преди да се пусне?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Докато пишеш, съобщенията се съхраняват периодично от форума. Като си в секцията "Още опции", в долната част на кутийката, в която пишеш, ще се появи надпис когато можеш да възстановиш записа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Върнах се от Рим - мрън.  :O  <_< Почувствах го като втори дом и определено вече правя планове кога пак ще мога да отскоча (ама за повече време) - похвал.

post-449-0-03467200-1445089922_thumb.jpg

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Върнах се от Мароко с туристическа агенция и сега ще трябва да ходя пак да си доразгледам...Беше ме страх да сме само жени и сега ще си понеса последствията...Ако някой се чуди за Мароко - не е по - опасно за сами жени отколкото вечер в Овча Купел в София...Не излизаш ли вечер без мъж, няма проблеми...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Що , ако излезеш с мъж почват проблемите ли ? Те в арабския свят и по мъжко много си падат ;)

Значи без жена в арабския свят няма да стъпвам. Пък и тя моята е такава, че ще обира всички погледи там :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Тамаааан ми минаха сополите, кашлицата, гърлото и донякъде стоте херпеса по човката, се проснах на едно кръстовище в цял ръст, та уплаших народа.:(((Та сега вече не посмърчам , само съм синьо-мораво-червена-на рани по лакти и колене.Но!!!!апетит си имам превъзходен, значи, нищо ми няма.И Добро настроение също.:)))

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Козата си доди,синджирът още го няма.........

Половината самолет на Тим еър от Париж днес си дойдохме без куфари.Сега чакаме....

Вече са пристигнали,чакаме доставка до48 часа.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Имат, ако не ги питаш, а го изискаш.

 

 

а дано

 

 

Bulgaria Air Здравейте,

За момента политиката на България Ер е да не предоставя директна доставка на закъснял багаж.

 

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Извинявам се за некоректната информация.И двата ни полета бяха с Air France,просто полета от Париж се изпълняваше от БГ еър,т.е. те нямат никаква вина.На гишето за загубен багаж в София се попълва формуляр,в който се посочва дали искаш да си получиш багажа от летището или да ти го изпратят на адрес.Служителката ме попита откъде сме и сама ми предложи да ни изпратят куфарите по куриер.Според мен бланката е една и не зависи от авиокомпанията.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Първо да се похваля,че си получихме куфарите здрави и неокрадени.

Системата обаче е леко тъмна.На летището в отдел "Lost&Found" съм подписал декларация,че съм съгласен ARELA Solution Ltd. да получи от мое име закъснелия ми багаж и да ми го достави.Получих копие от тази декларация,както и Property irregularity report.

Днес получих багажа по куриерска фирма Трансекспрес или нещо подобно.Подписах товарителницата на куриера,както и Протокол за получен багаж,издаден от ARELA Solution.Изненадата ми беше пълна,когато куриерът ми поиска да му предам и двата документа,които получих от летището или нямало да ми предаде куфарите.Звъннах в офиса на ARELA и се поскарахме с една госпожа,която се държа нагло.Не можело да ми предадат куфарите без да върна всички документи,защото нямало как да докаже,че съм си ги бил получил.И т.н. "На вас за какво са ви тези листи?",накрая склони да си ги задържа.След разговор със Стенк за условията за получаване на обезщетение,реших че няма да търся такова.Авиокомпаниите обаче явно се презастраховат като обират всички документи и после и да искам ще ми е доста трудно изобщо да докажа,че е имало някакъв проблем.

Относно това дали всички авиокомпании доставят закъснял багаж на адрес-най-вероятно не.Доколкото разбрах AF имат договор с ARELA за доставки в България.

Редактирано от Emil Chakalov
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.