Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Снощи отчетох полет номер 200 по вътрешни линии в Южна Африка.

Случи се по маршрут GRJ-JNB с Boeing 737-500 на South African Express, извършен от Africa Charter Airline

Първият се беше случил по маршрут JNB-PLZ  през май 2001 с Boeing 737-200 на British Airways, извършен от Comair

  • Харесвам 18
  • Браво 7
Връзка към коментар

Мобилната компания, която ползвам за телефонни и wi-fi услуги 3 Mobile, има програма Feel at Home - ползваш същия план, какъвто ползваш у дома (UK). Броят на тези държави току що достигна 71 (далече извън държавите от ЕС единствено) и част от новите държави е и Виетнам, където скоро ще пътуваме с @Mary. Тази компания е единствената, която предоставя неограничен интернет - каквото и аз ползвам. Изключително удобство в чужбина! :) 

 

http://www.three.co.uk/feel-at-home 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар
преди 55 минути , Rainy каза:

Тази компания е единствената, която предоставя неограничен интернет - каквото и аз ползвам. Изключително удобство в чужбина! :) 

Стига да не броим Шотландия за чужбина! :rofl: :rofl: :rofl:

 

преди 56 минути , Rainy каза:

и част от новите държави е и Виетнам

Айдеее, пак се уреди! Честито! :lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
В момента, Mary каза:

Стига да не броим Шотландия за чужбина! :rofl: :rofl: :rofl::lol:

Мълчи! :lol: Като се сетя как се катерих по Isle of Skye да хвана сигнал... хахаххахаааа

 

В момента, Mary каза:

Айдеее, пак се уреди! Честито! :lol:

...а значи и ти - има функция Personal Hotspot (макар и не неограничена) :wub:, която реално опитахме в Шотландия :biggrin:

Връзка към коментар

Искам да се похваля, че доживях Зимна олимпиада да я предават обстойно по телевизията в Южна Африка. Тази ми е първа от пет!

Посветили са ѝ цели 3 спортни канала и имам възможност по цял ден и нощ да гледам, каквото си харесам от сноуборд до кърлинг. 

Харесвам и сноуборд и кърлинг B)

И най-различни други спортове, които само на олимпиада могат да бъдат гледани.

 

Не съм сигурен обаче дали тия канали имат и друг зрител. Вчера, в изненадващ изблик на общителност по теми извън работния домейн, шефката ми (35+) ме пита как ще си прекарам уикенда. Отговорям, че възнамерявам да гледам възможно най-много от олимпиадата. 

В отговор получавам празен поглед (blank look, англ.) Съвсем празен!

Подсказвам: зимна олимпиада, бели спортове, сняг, лед, студ ...

Изведнъж в погледа ѝ прескача искрица на прозрение!

- Ааа, онова там, дето играят крикет на сняг! Това ли гледаш?

- Да, как позна! Точно това е! Я по-добре кажи за твоя уикенд.

 

 

 

  • Харесвам 9
  • Смея се 27
Връзка към коментар
преди 3 часа, домосед каза:

 Вчера, в изненадващ изблик на общителност по теми извън работния домейн, шефката ми (35+) ме пита как ще си прекарам уикенда. Отговорям, че възнамерявам да гледам възможно най-много от олимпиадата. 

В отговор получавам празен поглед (blank look, англ.) Съвсем празен!

Ами тя сигурно  деликатно ти намеква да я заведеш някъде за уикенда :smile3:, а ти - олимпиада..., как няма да гледа разочаровано жената! :biggrin:

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
На 13.02.2018 г. в 20:58, krasen_denev каза:

От доста време не съм писал в тази тема и ето,че има повод!

 

След като се наложи да отменя  плануваните си пътувания за тази година/Намибия с Оги и още магеланци/ и да използвам събраните за Перу финансови средства за закупуване на семейно жилище,вече с гордост мога да заявя,че съм 100% собственик на апартамент-панелка в гр.Казанлък.:yahoo::yahoo::yahoo:

 

Сега с най-голямо удоволствие ще започна да планувам следващото ни пътуване!

Ооооо, честито! Панелка-манелка, къщичка си е и то, собствена. Със здраве да си я подредите и ползвате!

А пък, широкият свят си е там, няма да избяга.;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, домосед каза:

Искам да се похваля, че доживях Зимна олимпиада да я предават обстойно по

В отговор получавам празен поглед (blank look, англ.) Съвсем празен!

Аз имам няколко колеги в нашия отдел, които много се интересуват от спорт и постоянно обсъждат. Добре че са те да ми кажат когато Григор Димитров е победил в турнир :)

 

Като бях по-малка и нямахме деца и аз обожавах да гледам Олимпийските игри, но сега просто не остава време, а и има толкова повече интересни неща за правене, вместо да стоя пред ТВ (мое мнение :) )

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, домосед каза:

Вчера, в изненадващ изблик на общителност по теми извън работния домейн, шефката ми (35+) ме пита как ще си прекарам уикенда. Отговорям, че възнамерявам да гледам възможно най-много от олимпиадата. 

В отговор получавам празен поглед (blank look, англ.) Съвсем празен!

Аз бих гледала идентично :blink: 

За протокола: 50+ :biggrin: Ако ме оправдава...

Връзка към коментар
преди 15 часа, Rainy каза:

Аз бих гледала идентично :blink: 

За протокола: 50+ :biggrin: Ако ме оправдава...

Ааа не! И аз съм 50+. От миналия век :) гледам, доколкото мога, олимпийските игри и се старая да съм информирана. Като не спортувам, не пречи да се радвам на другите.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 5 минути , Dani Magelan каза:

Ааа не! И аз съм 50+. От миналия век :) гледам, доколкото мога, олимпийските игри и се старая да съм информирана. Като не спортувам, не пречи да се радвам на другите.

Дани, аз просто се шегувах и се закачах с домосед :) 

Връзка към коментар
преди 17 часа, Травеолани каза:

а и има толкова повече интересни неща за правене, вместо да стоя пред ТВ

Разбира, се. Фигурно пързаляне например, може да се гледа и на кино :dancing:

Връзка към коментар

Да се похваля, че умря циганката дето ме хвалеше ;). Купих си билети за планираната пролетна отпуска. След дълго мислене дали да не посетя UK преди брексита реших да си взема билети за Сингапур :). С връщане от Куала Лумпур. Сега остава да разпределя времето (8 дни) между двете.

  • Харесвам 15
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 16 часа, ShaMan-H_Fel каза:

Да се похваля, че умря циганката дето ме хвалеше ;). Купих си билети за планираната пролетна отпуска. След дълго мислене дали да не посетя UK преди брексита реших да си взема билети за Сингапур :). С връщане от Куала Лумпур. Сега остава да разпределя времето (8 дни) между двете.

Много правилно решение, според мен! Има време до брекзит-а, ще посетиш и UK, а Сингапур и Куала Лумпур са :ok:, отново лично мнение след като съм видяла и трите:). Най-много ми хареса Куала Лумпур.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 Да се похваля и аз .

 

От толкова години обикаляме Австрия . Днес за пръв път колега шофьор австриец ми показа среден пръст. :)

 

Не бях направил никакво нарушение , не карах бавно или бързо . Спазвах си знаците . Долепи се зад мен и точно преди да се отклони надясно  почна да пибипка , да показва среден пръст  и всичко това придружено с някакви вероятно немски ругатни :).

 

Бях толкова изненадан , че за малко да забравя и аз да му отговоря . 

Добре че имам бърза реакция и изградени в столицата ни навици :) .

 

  Е нямаше как да се гоним и да се разберем по мъжки , щото  вече беше запрашил надясно , но балканската култура ще наделее май и тук :yahoo:

  Само не ми дава мира как биха превели на немски една дълга и сочна сръбска попържня , но вярната посока е дадена :)

 

 

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 3 часа, ivooo каза:

Не бях направил никакво нарушение , не карах бавно или бързо . Спазвах си знаците . Долепи се зад мен и точно преди да се отклони надясно  почна да пибипка , да показва среден пръст  и всичко това придружено с някакви вероятно немски ругатни :).

 

Много ти е съмнителна историята, в България почти не се случва да те напЦувам без причина, пък камо ли в Австрия :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, ivooo каза:

 Да се похваля и аз .

 

От толкова години обикаляме Австрия . Днес за пръв път колега шофьор австриец ми показа среден пръст. :)

 

Не бях направил никакво нарушение , не карах бавно или бързо . Спазвах си знаците . Долепи се зад мен и точно преди да се отклони надясно  почна да пибипка , да показва среден пръст  и всичко това придружено с някакви вероятно немски ругатни :).

 

Бях толкова изненадан , че за малко да забравя и аз да му отговоря . 

Добре че имам бърза реакция и изградени в столицата ни навици :) .

 

  Е нямаше как да се гоним и да се разберем по мъжки , щото  вече беше запрашил надясно , но балканската култура ще наделее май и тук :yahoo:

  Само не ми дава мира как биха превели на немски една дълга и сочна сръбска попържня , но вярната посока е дадена :)

 

 

 

За това си има официална европейска терминология - "мултикултурно общество", "мултинационализъм", ... :)

Между другото, ти какво се офлиянкваш... Чакаме поредната цветна тема за някой остров, дето едвам го намирам на картата, но има шарени рибки около него.;):ok:

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Независимо от времето и с прекачване в Барселона, успешно се добрахме до Пунта Кана:), за разлика от сестра ми, която изтърва връзката в Рига и ще пристигне днес:(.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.