Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Здравко Ангел

Искаме да се похвалим, че днес съвсем неподготвено се сдобихме с билети отново за Индия, след като се оказа, че групичката ни отпреди година отново реши да се отправи натам през април. И съвсем неподготвени влязохме в сайта на катарците, където ни изненадаха с някакви супер приятни цени от 630лв. за двупосочен билет до Делхи. Та април ще изследваме северна Индия, като добавихме и Непал за колорит.

  • Харесвам 30
  • Браво 8
Връзка към мнение
преди 16 минути , Здравко Ангел каза:

Искаме да се похвалим, че днес съвсем неподготвено се сдобихме с билети отново за Индия, след като се оказа, че групичката ни отпреди година отново реши да се отправи натам през април. И съвсем неподготвени влязохме в сайта на катарците, където ни изненадаха с някакви супер приятни цени от 630лв. за двупосочен билет до Делхи. Та април ще изследваме северна Индия, като добавихме и Непал за колорит.

Хайде, честито!

Не казвам завижд, щото Индия не ми е в никое планче.

Но цената е наистина завидна!:)))’ш

  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , t_petkov каза:

Ох, как обичам сърмички. Ама тея не ми се струват много постни, а? ;)

Грешиш!Абсолютно постни-ориз,стафиди,сушени манатарки,морков,лук,сол,червен пипер и риган.

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
преди 27 минути , ECC каза:

Грешиш!Абсолютно постни-ориз,стафиди,сушени манатарки,морков,лук,сол,червен пипер и риган.

Адаш, много вкусно звучи!

Да ви е сладко и Весела Коледа, семейство Чакалови!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
5 hours ago, ECC said:

Грешиш!Абсолютно постни-ориз,стафиди,сушени манатарки,морков,лук,сол,червен пипер и риган.

Така както ми ги нареди, толкова ми се прияде, че на следващата сбирка да не си се явил без 1 тава със сърми! ^_^

Редактирано от t_petkov
  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към мнение
На 12/24/2017 в 13:57, ECC каза:

Да се похваля,че този път сърмичките ми се получиха много добре.

Весели празници,приятели!

 

B9B52B08-F291-493F-ABA0-70C747DAB1B2.jpeg

Мисля,че и пуйката ми се получи добре

9E9E867B-93E4-4CCB-B609-ACEBFFEA38C6.jpeg

  • Харесвам 14
  • Шок 1
  • Браво 8
Връзка към мнение
На 12/23/2017 в 12:58, Фил каза:

На тез май Основателя им поставяше антените за WiFi-то. :smile3:

Не съм ги поставял, но имах няколко много отговорни клика с мишката и изпратени имейли по случая. Освен това беше на Germanwings, а не на Eurowings. 

 

Абе...компютри и компоти :)

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 40 минути , Георги каза:

 

Абе...компютри и компоти :)

Ха-ха, верно :biggrin:

Тия 

Цитат

Освен това беше на Germanwings, а не на Eurowings. 

все ги бъркам :biggrin:

Връзка към мнение

 

Искам да се похваля с най-красива питка за коледната вечер на майка ми Цвета.При нас коледарите минават на Божик(един ден по рано)  за лакомства.

koleda.jpg

  • Харесвам 16
  • Браво 4
Връзка към мнение

ПО КОЛЕДА НАИСТИНА СТАВАТ ЧУДЕСА!!!!!
LHR-POM-LHR.jpg.fe19917cdcefe0d8d55d1fc97e67d452.jpg

 

Точно по времето на Goroka фестивал-а!!!  И с 3 дни престой на Филипините!!!!!
....Припомних си как се чувстват малките деца когато получат мечтания подарък. Явно много съм слушал тая година :lol::lol::lol:


Да затваряме и да започваме празненствата 


 

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 12
  • Браво 4
Връзка към мнение
преди 40 минути , stefanrusev каза:

ПО КОЛЕДА НАИСТИНА СТАВАТ ЧУДЕСА!!!!!
LHR-POM-LHR.jpg.fe19917cdcefe0d8d55d1fc97e67d452.jpg


Точно по времето на Goroka фестивал-а!!!  И с 3 дни престой на Филипините!!!!!
....Припомних си как се чувстват малките деца когато получат мечтания подарък. Явно много съм слушал тая година.:lol::lol::lol:
 

Аууу, хайде, честито!

Оказва  се, че послушните винаги печелят!;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

По Коледа наистина ставали чудеса :) След дъъъъълго отлагане най-сетне си направих профил в myFlightradar. Напълването му отне около седмица и си счупих нервите, ама се справих :lol: Липсват ми обаче поне 300 полета от периода преди 2012-а, за които не пазя никакво инфо, но все пак се получи интересна статистика. На който му се гледа - https://my.flightradar24.com/gmateev

  • Харесвам 10
  • Браво 15
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
4 minutes ago, Георги Матеев said:

По Коледа наистина ставали чудеса :) След дъъъъълго отлагане най-сетне си направих профил в myFlightradar. Напълването му отне около седмица и си счупих нервите, ама се справих :lol: Липсват ми обаче поне 300 полета от периода преди 2012-а, за които не пазя никакво инфо, но все пак се получи интересна статистика. На който му се гледа - https://my.flightradar24.com/gmateev

Ехееее. Пълно олицетворение на титлата “Магеланец”. Аз като тръгнах да си ги вкарвам полетите се усетих, че никъде не пазя трак на това къде и кога съм пътувал. Особено когато съм посещавал една и съща дестинация няколко пъти. Вие от къде си ги намирате? :) 

Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

:lol: Липсват ми обаче поне 300 полета от периода преди 2012-а, за които не пазя никакво инфо, но все пак се получи интересна статистика.

Сещам се една структура, която ги пази, а и метод да се добереш до нея ;)

  • Харесвам 2
  • Замислям се 5
Връзка към мнение
преди 4 часа, Георги Матеев каза:

206 tons CO2

11.05 kg methane

9.03 kg nitrous oxide

Матеев, почвай да садиш дръвчета, че да компенсираш малко от малко въглеродния отпечатък, който си оставил заради разюздаността си във въздуха!!! :mad::lol:

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 1 час, macf1an каза:

Сещам се една структура, която ги пази, а и метод да се добереш до нея ;)

Би ли споделил, че и на мен ми липсват полетите о 2004 до 2014 :)

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 15 минути , Meidj каза:

Матеев, почвай да садиш дръвчета, че да компенсираш малко от малко въглеродния отпечатък, който си оставил заради разюздаността си във въздуха!!! :mad::lol:

Посадих - на Фарьорските острови.

  • Харесвам 4
  • Браво 3
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 17 минути , Георги Матеев каза:

Посадих - на Фарьорските острови.

Точно там - дърво! Уникално ще е, да знаеш, дано оцелее! :) Да си го видиш след някоя година порастнало и хората да го снимат за атракция. ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.