Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Посадих - на Фарьорските острови.

С тия полети не дърво, а гора трябва да садиш всяка година! :lol:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 7 часа, chandni каза:

С тия полети не дърво, а гора трябва да садиш всяка година! :lol:

Май целия форум ще трябва да организираме едно групово засаждане :lol:

 

След нова година ще пробвам при "структурата" и ако извадя късмет ще си възстановя повечето от "изгубените" полети. Ако проработи @macf1an ще е дал поредната хитра идея :)

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Май целия форум ще трябва да организираме едно групово засаждане :lol:

 

След нова година ще пробвам при "структурата" и ако извадя късмет ще си възстановя повечето от "изгубените" полети. Ако проработи @macf1an ще е дал поредната хитра идея :)

Е коя е "структурата"

Връзка към мнение
12 hours ago, Meidj said:

Матеев, почвай да садиш дръвчета, че да компенсираш малко от малко въглеродния отпечатък, който си оставил заради разюздаността си във въздуха!!! :mad::lol:

Нетният отпечатък е важен :) Зимата когато не си вкъщи и не отопляваш спестяваш доста въглеродни емисии :lol:

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 3
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Георги Матеев каза:

Май целия форум ще трябва да организираме едно групово засаждане :lol:

:)

Одобрявам идеята! :)

  • Браво 1
Връзка към мнение

Подобрих си рекорда за такси във Виетнам. От първа зона до летището за 3 евро! Да живее граб такси. Безплатен билет с точки до Камбоджа+ безплатен бизнес лаундж... живот е чудо, както казват комшиите. :)

  • Харесвам 12
  • Браво 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

След 700 километра шофиране из потресаващите пътища на Шри Ланка - при обърнато движение и то с 6-местен минибус - спокойно мога да кандидатствам за професионална шофьорска книжка :lol: След натрупания опит вече нищо не може да ми се опре!

  • Харесвам 16
  • Шок 1
  • Браво 4
  • Смея се 4
Връзка към мнение
4 minutes ago, Георги Матеев said:

След 700 километра шофиране из потресаващите пътища на Шри Ланка - при обърнато движение и то с 6-местен минибус - спокойно мога да кандидатствам за професионална шофьорска книжка :lol: След натрупания опит вече нищо не може да ми се опре!

На кои божества се моли докато караше? :) Как изобщо се добра до волана? В такива държави обикновенно е по евтино да наемеш кола с шофьор от колкото без шофьор.

  • Смея се 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 19 минути , Topfly каза:

На кои божества се моли докато караше? :) Как изобщо се добра до волана? В такива държави обикновенно е по евтино да наемеш кола с шофьор от колкото без шофьор.

Ще ме извиняваш, но имахме Исус Христос + кръстче на предното стъкло :) Определено работеше, тъй като нямахме нито един инцидент, въпреки упоритото желание на всички околни да се блъснат в нас :lol:

 

При 6 човека сметката грам не ни се връзваше да наемем 2 коли с шофьори, та се наложи да се жертвам за общото благо. Отгоре на всичко ми остана като спомен местната (задължителна) шофьорска книжка B)

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
преди 13 часа, Георги Матеев каза:

След 700 километра шофиране из потресаващите пътища на Шри Ланка - при обърнато движение и то с 6-местен минибус - спокойно мога да кандидатствам за професионална шофьорска книжка :lol: След натрупания опит вече нищо не може да ми се опре!

Има и още една пречка - психо тест ! :lol: :lol: :lol:

 

 

Връзка към мнение
преди 9 минути , bibi каза:

Има и още една пречка - психо тест ! :lol: :lol: :lol:

 

 

E той Жоро е DJ... Свикнал е да "цъка" по пулта... Мислиш ли, че ще му е проблем машинката на психотеста...? :lol:


Психотест машина

photo.jpg

 

 

DJ-ски пулт

Pioneer-DDJ-RZ-front.jpg 

:lol:

Редактирано от chandni
  • Харесвам 3
  • Браво 2
  • Смея се 12
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, Георги Матеев каза:

След 700 километра шофиране из потресаващите пътища на Шри Ланка - при обърнато движение и то с 6-местен минибус - спокойно мога да кандидатствам за професионална шофьорска книжка 

Браво Жоре! :clapping:
Моята книжка е професионална, но въпреки това още не смея да се пробвам на обратно движение. :unsure:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , bibi каза:

Има и още една пречка - психо тест ! :lol: :lol: :lol:

 

 

 

преди 3 минути , chandni каза:

E той Жоро е DJ... Свикнал е да "цъка" по пулта... Мислиш ли, че ще му е проблем машинката на психотеста...? :lol:

Аз и @bibi - двама свидетели. Не мислиш ли, че ще сме достатъчни дори да не го допуснат до психо-теста.  ;):lol::lol:

преди 4 минути , Фил каза:

Браво Жоре! :clapping:
Моята книжка е професионална, но въпреки това още не смея да се пробвам на обратно движение. :unsure:

Обратното движение наистина си е гадно.

В Малта си спомням, че през 2 мин. споменавах майките (на ум) на останалите участници в движението - може ли да са такива идиоти и всичките да карат в насрещното, а последния път в Кипър, като се заприказваме с жена ми и след това се върна да внимавам в движението и изтръпвах - та аз съм на магистрала, ама карам в срещуположната посока. :) 

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 12 минути , ven62 каза:

Аз и @bibi - двама свидетели. Не мислиш ли, че ще сме достатъчни дори да не го допуснат до психо-теста.  ;):lol::lol:

mag.png.9e90e0771f25f6e3e13801482d83c7b7.png

7893 - 2 = 7891 свидетели... Не мислиш ли,ч е ще са достатъчни дори да не можете да припарите с @bibi повече до летище...? :lol:

  • Смея се 5
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 1 час, Фил каза:

Браво Жоре! :clapping:
Моята книжка е професионална, но въпреки това още не смея да се пробвам на обратно движение. :unsure:

И аз едва претръпнах... Прежалих се за първи път през април тази година - в Нова Зеландия. Първите 2 часа бяха супер тегави и стресиращи. Най-смешно беше как постоянно си пусках чистачките вместо мигача :lol:

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 28 минути , Георги Матеев каза:

И аз едва претръпнах... Прежалих се за първи път през април тази година - в Нова Зеландия. Първите 2 часа бяха супер тегави и стресиращи. Най-смешно беше как постоянно си пусках чистачките вместо мигача :lol:

Аз пък имах проблем със скоростите - първо (рефлекторно) с дясната ръка, аха да си отворя вратата, после мозъка ми издаваше команда към лявата ръка, но тя докато намери скоростния лост винаги минаваше по дължина на дясното бедро на ... жена ми.;)

Редактирано от ven62
  • Смея се 9
Връзка към мнение

От известно време всеки мой ден започваше с една прекрасна книга!

Нещо странно изпитвах докато я четях - хем исках бързо да разбера какво ще се случи, хем не исках да свършва... 

Е, днес я дочетох и бързам да се похваля - книгата ми е подарък(с автограф) от авторката - нашата @Гост

Много е хубаво усещането да четеш книга от човек, когото познаваш! Понякога имах чувството, че е до мен  и чувам думите, интонацията, настроението... 

Непрекъснато откривах нещо от нея, което е вплела в героите си! 

Книгата много, много ми хареса!

 

Рейни, благодаря ти не само за хубавото посвещение, а и за прекрасната книга! :wub:

 

IMG_8480.JPG

 

  • Харесвам 22
  • Браво 15
Връзка към мнение
преди 50 минути , Mary каза:

От известно време всеки мой ден започваше с една прекрасна книга!

Нещо странно изпитвах докато я четях - хем исках бързо да разбера какво ще се случи, хем не исках да свършва... 

Е, днес я дочетох и бързам да се похваля - книгата ми е подарък(с автограф) от авторката - нашата @Rainy

Много е хубаво усещането да четеш книга от човек, когото познаваш! Понякога имах чувството, че е до мен  и чувам думите, интонацията, настроението... 

Непрекъснато откривах нещо от нея, което е вплела в героите си! 

Книгата много, много ми хареса!

 

Рейни, благодаря ти не само за хубавото посвещение, а и за прекрасната книга! :wub:

 

IMG_8480.JPG

 

Ооо... Изчервих се от удоволствие, наистина! Такава изненада... Сърдечно ти благодаря! :wub:

Връзка към мнение
Дани Магелани
В момента, Гост каза:

Ооо... Изчервих се от удоволствие, наистина! Такава изненада... Сърдечно ти благодаря! :wub:

Поздравления!

И аз искам да я прочета. Ще я потърся в кижарниците.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Дани Магелани каза:

Поздравления!

И аз искам да я прочета. Ще я потърся в кижарниците.

Ама много ще се радвам! Благодаря ти! Би трябвало да има. Една презентация, която бях подготвила за премиерата :) 

 

 

Връзка към мнение

И аз ще я потърся в най-скоро време по книжарниците. :) Рейни пише уникални пътеписи, сигурна съм, че и книгата ще е прекрасна!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да се похваля - така както нямаше изгледи да се пътува никъде до Август месец, взехме едни бързи билети за уикенд в Рим (петък-неделя) за края на месеца - два пълни дни. Този път ще съм в ролята на гид на едни приятели, които не са посещавали града. :) 

Задачата е да вмъкнем колкото се може повече от основните забележителности в тези 2 дни.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искам да похваля Eurowings! Въпреки че са нискотарифна авиокомпания се отнесоха към нас много гъвкаво и доста над очакванията. Самолетът им от Варадеро до Дюселдорф на 26-ти декември беше почти празен, като за около 300 места имаше около 50 пътници. Стюрдесите позволиха на пътниците да седнат на средните редове, като всеки зае по 3 седалки и можеше да си спи легнал, като в бизнес класата на Emirates :) Следващата изненада дойде когато ни предложиха безплатна топла храна, въпреки че според билетите ни не се полагаше. Вероятно поради малкото пътници имаха останала топла храна, която трябваше да я изхвърлят след полета, но вместо да я изхвърлят, те я предложиха на пътниците :) Пожелаха ни и весела Коледа покрай неочаквания подарък :) С пълен стомах и добре наспали се пристигнахме на следващата сутрин в Дюселдорф :)

За последен път през 90-те години имах възможност да пътувам в трансконтинентален полет легнал на 4 седалки :) Тогава нямаше много промоции и авиокоманиите предпочитаха да летят с полупразни самолети, но да не направят отстъпка от монополно високата си цена..За щастие вече подобни политики са минало и поради малкото търсене към полета нас ни превозиха за 120 евро на човек от Варадеро до Дюселдорф :)

 

Редактирано от Topfly
  • Харесвам 18
  • Браво 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.