Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 12 минути , neuromancer каза:

Мексико е лесно, може нищо да не разучаваш и просто да отидеш

А, да бе! Особено ако не знаеш испански и не отсядаш ол инклузив :laugh:

 

@Lindt С голямо удоволствие ще те чета. Браво на вас 🙂 

Връзка към коментар

Е какво толкова, преди 20 тина години да не сме планирали всичко? В Италия съм, не зная италиански. Решавам да отида до Венеция, отивам на гарата, гледам разписанието, отивам, шматкам се пеша...

Всеки си има стил, а понякога от прекалено планиране няма смисъл, че и по-интересно.

Специално за Мексико, имаше една пещера до Плая Дел Кармен, която исках да видя, в интернет пишеше, че работи до 6, аз се скъсах от бързане да стигна и на място се оказа, че работи до 3.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 38 минути , neuromancer каза:

Мексико е лесно, може нищо да не разучаваш и просто да отидеш

Не мога, трябва да превъртя страните поне по 3 пъти, за да си избера накрая най-очевадните за съчетание точки. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , Lindt каза:

Не мога, трябва да превъртя страните поне по 3 пъти, за да си избера накрая най-очевадните за съчетание точки. 

За кога взехте билетите? Аз се рових за билети до Гватемала, но нищо не открих. 

Връзка към коментар

Аз утре тръгвам на море, имаме само самолетни билети. Днес ще букна кола и някакъв хотел. То плановете се промениха рязко и сега хич не ми се ходи, само че не мога да откажа билетите. Добре поне, че получих код за намаление от букинг.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , mililia каза:

За кога взехте билетите? Аз се рових за билети до Гватемала, но нищо не открих. 

За 25 април до Гватемала и връщане от Мексико Сити. Това е задължителният период за пътуване и редовно налага някой и друг компромис. Имаше и с връщане от Гватемала за около 366 евро през gogate. Ама ние нали сме щедри, пак пропуснахме посредника.  

преди 3 минути , neuromancer каза:

Аз утре тръгвам на море, имаме само самолетни билети. Днес ще букна кола и някакъв хотел. То плановете се промениха рязко и сега хич не ми се ходи, само че не мога да откажа билетите. Добре поне, че получих код за намаление от букинг.

Е, всеки си има стил. Харесвам и твоя, но някак това с колата не ни се получава 🙂  А януарското море по нашите стандарти си е супер идея винаги. Ти си разглезеният от топлите страни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , mililia каза:

Линд, вие цялата си отпуска ли ще профукате в началото на годината? Кения кога ще е? 

Аз за съжаление търсех билети за ноември. Чудесни места ще посетите. 

Е, не цялата, ама ние винаги към средата на годината започваме да светим. Кения изяжда 5 дни, 1 национален празник и 1 ден конпенсация. А за Централна Америка ще са 8 дни отпуск с 3 уикенда и 2 празника. Остават ми 12 и вероятно към края на годината пак ще взимам неплатен и ще гледам невинно шефовете си и ще обяснявам, че съм уморена, а и мъжът ми ще ме изхвърли, ако го накарам да седи на семейна трапеза 10 дена. 

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

След цяла нощ ровене, планиране и резервации си сбъднах една дългогодишна мечта.

 

След няколко месеца отивам на пътешествие в Далечния Изток на Русия, с бонус малко Сибир. 10 дни в Камчатка, Владивосток и Новосибирск! Развълнувах се ужасно много, а това напоследък ми се случва рядко 🙂

 

P.S. S7 Airlines размазаха с промоционални цени, особено в комбинация с Orbitz, които изкараха 15% по-ниски тарифи спрямо сайта на авиокомпанията. Целият билет DME-PKC-VVO-OVB-DME излезна малко над €400, което според моите наблюдения е направо подарък за тези 3 дестинации. Ако някой планира Русия определено да хвърля око на S7.

  • Харесвам 28
  • Браво 12
Връзка към коментар
18 minutes ago, chandni said:

@Фичо сега като се появи, веднага ще попита “...а телефоните им...?”

 

😋

Той вече почна😝

On 1/22/2020 at 5:10 PM, Фичо said:

 ... и телефонен номер! :smile3:

Цитат от темата В момента съм ...

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

След цяла нощ ровене, планиране и резервации си сбъднах една дългогодишна мечта.

 

След няколко месеца отивам на пътешествие в Далечния Изток на Русия, с бонус малко Сибир. 10 дни в Камчатка, Владивосток и Новосибирск! Развълнувах се ужасно много, а това напоследък ми се случва рядко 🙂

 

P.S. S7 Airlines размазаха с промоционални цени, особено в комбинация с Orbitz, които изкараха 15% по-ниски тарифи спрямо сайта на авиокомпанията. Целият билет DME-PKC-VVO-OVB-DME излезна малко над €400, което според моите наблюдения е направо подарък за тези 3 дестинации. Ако някой планира Русия определено да хвърля око на S7.

А от Владивосток до Нарита има директни недълги полети, така че, в твой стил, можеш да отскочиш за едно саке.

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, chandni каза:

@Фичо сега като се появи, веднага ще попита “...а телефоните им...?”

 

😋

Ако и телефоните им, тогава ще те замоля като модератор да забождаш съответните мнения на Домосед най-отгоре :grin:

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 17 минути , домосед каза:

Как ги сбъдваш тия мечти в ... бъдеще време

Лесно... приятел съм с момчетата от Машина Времени.

 

Ще опитам да ти донеса за колекцията автографи от Мис Камчатка и Мис Сибир 😎

  • Харесвам 6
  • Браво 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар

Не знам дали е за оплакване или хвалене, ама гледам позитивно. В разгара на азиатския трип, първо си усуках глезена и куцуках три дни, сега съм два дни в стаята болен.

Добрата новина е, че заради трудното стигане до бара и цената на лекарствата, които всичките струват колкото половин малко уиски, спестих доста пари, а и ми трябваше малко релакс.

Ако не се окаже коронавирус, че симптомите са същите, ще пиша пак. 😄

  • Харесвам 2
  • Шок 3
  • Браво 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 6 часа, T.E.Lawrence каза:

Не знам дали е за оплакване или хвалене, ама гледам позитивно. В разгара на азиатския трип, първо си усуках глезена и куцуках три дни, сега съм два дни в стаята болен.

Добрата новина е, че заради трудното стигане до бара и цената на лекарствата, които всичките струват колкото половин малко уиски, спестих доста пари, а и ми трябваше малко релакс.

Ако не се окаже коронавирус, че симптомите са същите, ще пиша пак. 😄

Ааа, какъв коронавирус, недей тъй!:( Организационните мероприятия са ти дошли повечко:))))))

Пожелавам ти, бързо да минава.

 

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да се похваля с юбилея на Боби (Известен тук като "железото" 😂🤣) вчера навърши 10 г. По случай празника събрах след работа приятели, всичките ултрамаратонци (бягащи над 42 км демек) за да направим едни 10 км = на годините му заедно с Боби.  Живот и здраве някой ден ще ни задмине надявам се и ще му дишаме прахта. 😀

20200129_193530.jpg.765b07480ac4b4ec5dda4afad96a65df.jpg

 

Тичането направихме в западен парк, където след бурята вчера сутринта си беше направо погром, доста паднали дървета, като едното беше огромно.

 

IMG-84148a3aa0f03ac24a1b4b0541c623e0-V.jpg.35bf179d986ac2955b675c2b0c06650c.jpg

 

IMG-0a36186c43ba15b454806c73bc493b2f-V.jpg.1a6a6f422e622e9f3b5a4e8ff125f61c.jpg

 

Светулки в парка

 

20200129_210134.jpg.5c2b3324f0c5a7e033272fddc978fc63.jpg

 

Като подаръци получи шапка с непалски мотиви и интересно четиво 

 

20200129_215257.jpg.11a5af60261d1c80b57df641e0687cfc.jpgIMG-e019083acd0c928eea638fd1351b7863-V.jpg.3ef0ff74beaa6e1e474f5336e54cac09.jpg

 

Подготвих и една кратка ретроспекция за изминалите 10 г. качена в стравата, отваря се без регистрация на, който му е интересно. 😀

 

Ретроспекция Боби на 10 години

  • Харесвам 14
  • Браво 18
Връзка към коментар
преди 5 минути , Tonyco каза:

Да се похваля с юбилея на Боби (Известен тук като "железото" 😂🤣) вчера навърши 10 г. По случай празника събрах след работа приятели, всичките ултрамаратонци (бягащи над 42 км демек) за да направим едни 10 км = на годините му заедно с Боби.  Живот и здраве някой ден ще ни задмине надявам се и ще му дишаме прахта. 

Голям да порасне Боби Железото! 🙂 Здрав, пъргав и винаги да бъде там, където иска! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Намерих си кратер! Аз съм герой.

Паднах в шахта на тротоара в Бали, беше много тъмно, видях я, но не видях един камък, на който се хлъзнах и полетях, преди около час.

Сега ме болят ребрата и имам гадна рана на крака, но не плаках изобщо, когато паднах. Е, малко само. Или не толкоз малко. Ревах, крещях, пищях в тотална тъмнина, стоейки до гърди в шахтата, 10 минути поне, ама никой не ме отрази, освен хлебарките. Та се набрах на ръце и изпълзях от канализацията като клоуна То на Стивън Кинг. И отидох да се жаля на @master_of_germs и @mary_shery

Останах без ляв чехъл. :((( Не го намерих в тъмното.  Утре ще го спасяваме. (Едит: не, Дани тръгна с челника да го изкопава от шахтата сега, ще ви държа в течение). Хлебарките обаче намериха мен, докато бях шахтисана, и после, докато лежах на тротоара. Утре ще се ваксинирам за Тьетаност. 😄

Така че хвалете се вие, нема лошо, ма таквизи приключения кат' моите трудно ке ги докарате.

ПС: Дани го извади Чехльо, леко прокъсани.

 

15803933342115983772404881027772.jpg

  • Шок 18
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.