Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

На 6.12.2019 г. в 10:49, Брани каза:

Поздравявам те като колега автор на книги (който подготвя за издаване своята пета книга, но да не се хваля и аз ...).

А те в коя галактика се разпространяват тия книги, че ми стана любопитно, но не ми се прави на детектив в момента, а и са ви много объркани роднинските връзки в тази империя и току виж по грешна следа съм тръгнал ... ? :wink3: 

Връзка към коментар
На 6.12.2019 г. в 10:35, Тони каза:

Да се похваля от фитнеса ни. По случай Коледа са ни пожелали Мери фитмас и са ни пратили ваучери за два безплатни месеца.

20191206_193232.thumb.jpg.d22da9751c33b2ac6b098dbb9882462f.jpg

Приятелски съвет - ако  фитнесът е Пулс - връщай веднага ваучерите и бягай надалеч! :biggrin:

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 1 минута , Фичо каза:

Приятелски съвет - ако  фитнесът е Пулс - връщай веднага ваучерите и бягай надалеч! :biggrin:

Не мога да разбера какво толкова имате против тях. Хората са новатори, сваляне на килограми чрез изнервяне на клиента. Няма да се  потиш по уредите като гламав с месеци. 😄

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Дядо Коледа подрани и при мен, не само при Боби и ми донесе "Blacky" вкарвайки ме в професионалния клас. Вече нямам търпение да вляза в гората с него, само дето е зимъска. Боби усърдно ми помага в сглобяването, както можете да видите в клипа по-долу. 😉 Вече и двамата сме в режим "стелт", демек "мутренския" черен мат 🤣 Така да го кажа, вече имам колело 😁 

 

Аз и Боби ин екшън 😁

 

 

  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 17 часа, Tonyco каза:

Дядо Коледа подрани и при мен, не само при Боби и ми донесе "Blacky" вкарвайки ме в професионалния клас. Вече нямам търпение да вляза в гората с него, само дето е зимъска. Боби усърдно ми помага в сглобяването, както можете да видите в клипа по-долу. 😉 Вече и двамата сме в режим "стелт", демек "мутренския" черен мат 🤣 Така да го кажа, вече имам колело 😁 

 

Аз и Боби ин екшън 😁

 

 

@Tonyco честито!

 

Явно тия колелета имат някаква много яка екстра, която аз не я знам.

Обаче, това което виждам е, че нямат калници. И като минете през някоя локва - няма да ли да се опръскате.

Та, виж го тоя Дядо Коледа, като идва по график в БГ да ви донесе 3-4 калника. :grin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , ven62 каза:

@Tonyco честито!

 

Явно тия колелета имат някаква много яка екстра, която аз не я знам.

Обаче, това което виждам е, че нямат калници. И като минете през някоя локва - няма да ли да се опръскате.

Та, виж го тоя Дядо Коледа, като идва по график в БГ да ви донесе 3-4 калника. :grin:

За коя от всички екстри говориш 😉 Автоматичното колче за седалката е нещо, което от години ми липсва, защото като тръгнеш да се спускаш по някой сипей с 20 % наклон е добре да си ниско долу иначе "човка" 🤣😂 това съм го играл вече няколко пъти, Уди кълвача, проверява камъните колко са твърди 😁🤣😂 Калник, само малък преден ще сложа като на другото колело, спасява те от това да не хрускаш директно попаднала горска кал в устата, и да не получаваш камъни тип "куршум" в лицето 😆 Отделно фокс вилката е топ клас и ще ме спаси от тендовагинита надявам се, обирайки по-добре вибрациите. Широкото кормило придава по-добър контрол на кофти терен. Каплите са на Мавик отново топ производител, като предната е по-широка от задната с цел по-хубаво разгъване на предната гума и по-добро сцепление, докато задната е по-свита и се върти по-лесно. Хайде стига толкова. 😁 За града карам фискито, и на него съм сложил калници, инак става зле 🙂 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Получих официално извинение от хотела във Виетнам, че рецепционистката е нова, няма да ме таксуват за ранен чек-ин и много държат на редовните си клиенти. 😄

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Официално се похвалвам, че си купих билет за влака на БДЖ-то!

 

Спойлер

Онлайн!!!

 

Докъде я докарахме! А е едва 2019! ...Хайде, 2020 без малко!

Ало, БДЖ-то! Браво!

  • Харесвам 3
  • Шок 2
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 11.12.2019 г. в 14:13, Adventurer каза:

А те в коя галактика се разпространяват тия книги, че ми стана любопитно, но не ми се прави на детектив в момента, а и са ви много объркани роднинските връзки в тази империя и току виж по грешна следа съм тръгнал ... ? :wink3: 

Основната ми читателска аудитория са най-вече инженерингови специалисти, като вземем все пак в крайна сметка така да се каже наВпредвид че книгите съдържат в името си "технически каталог". Главният герой е самият въздух, а основният сюжет разглежда преминаването му през един куп перипетии и системи. Но няма да ви отегчавам с повече подробности, защото не искам да парадирам с великите си творения!

 

🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
1 hour ago, Goal & Boss said:

Официално се похвалвам, че си купих билет за влака на БДЖ-то!

 

  Hide contents

Онлайн!!!

 

Докъде я докарахме! А е едва 2019! ...Хайде, 2020 без малко!

Ало, БДЖ-то! Браво!

А я се пробвай да купиш билет за международен влак, например София - Букурещ. Нанайци онлайн. Предполагам и за София - Истанбул или Белград е така.

Връзка към коментар
преди 2 минути , ДиянаВ каза:

я се пробвай да купиш билет за международен влак

E защо директно с висшия пилотаж сега...

Цял 21 век е пред тях

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 52 минути , ДиянаВ каза:

А я се пробвай да купиш билет за международен влак, например София - Букурещ. Нанайци онлайн. Предполагам и за София - Истанбул или Белград е така.

Това е нарочно така.

Който иска да си купи билет за международен влак от София значи не е добре и затова лично да отиде на гише, че да го хванат и да го лекуват.

:wink:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 14
Връзка към коментар
преди 3 часа, ДиянаВ каза:

@Goal & Boss, на коя дата е пътуването ти с влака, за да проследим след това дали ще има за какво да се похвалиш в тази тема или ще избереш антонима й😁

Точно след петък 13 🙂

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 28 минути , домосед каза:

Намерих си очилата за четене, които си бях забравил в едно кафене 😎

Домосед ходи да пие кафе на едно и също място - помисли си Щирлиц.

  • Смея се 4
Връзка към коментар
Пътуващо предизвикателств

Искам да се похваля,че вече се движа без патерици и ще ходя на коледен обяд.Дай боже до пролетта да съм добре,че Милано ме зове.

  • Харесвам 1
  • Браво 8
Връзка към коментар
преди 4 часа, Пътуващо предизвикателств каза:

Искам да се похваля,че вече се движа без патерици и ще ходя на коледен обяд.Дай боже до пролетта да съм добре,че Милано ме зове.

Събрат/сестра по неволя! И аз минах през това. Бързо оздравяване!

Връзка към коментар
преди 18 часа, Goal & Boss каза:

Официално се похвалвам, че си купих билет за влака на БДЖ-то!

Докъде я докарахме! А е едва 2019! ...Хайде, 2020 без малко!

Ало, БДЖ-то! Браво!

преди 11 часа, Goal & Boss каза:

Точно след петък 13 🙂

 

Aaaa, значи не съм закъсняла... Хайде, на добър път! После ще ми благодариш! :girl_crazy:

Цък

 

 

  • Харесвам 1
  • Шок 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • jungfraujoch
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.