Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

И аз искам да се похваля :) За пътуването в Тайланд си купихме камера и си правихме клипчета. Вчера качих първото ни сглобени клипче в YouTube. Много ни хареса да снимаме, по-различно е от снимките и съжалявам, че до сега не сме снимали.


Това е клипчето, не бъдете много критични, още сме аматьори.

Но все пак може да споделите какво мислите  :P  :wub:

  • Харесвам 25
Връзка към коментар

Скенерите на летищата ми оправиха таблета!   :)  :rolleyes: Преди пътуването се появиха някакви черти на екрана,занесох го на ремонт ,но само времето на проявление на чертите се съкрати.Поради заетост преди пътуване не можах да рекламирам ремонта и тръгнах така.Какво беше моето учудване,когато още след първият скенер всичко се оправи.Случайност?! 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Браво, Maggi! Не знам дали от фотографска гледна точка клипчето е перфектно, но смятам, че ще ви остане прекрасен спомен от преживяното. Продължавай да еспериментираш!

Редактирано от pamela
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И аз искам да се похваля :) За пътуването в Тайланд си купихме камера и си правихме клипчета. Вчера качих първото ни сглобени клипче в YouTube. Много ни хареса да снимаме, по-различно е от снимките и съжалявам, че до сега не сме снимали.

Това е клипчето, не бъдете много критични, още сме аматьори.

Но все пак може да споделите какво мислите  :P  :wub:

 

Супер е клипа, какъв софтуер използвахте за обработка на клипечто, този, който си е на GoPro ли ?

Редактирано от П.Кръстев
Връзка към коментар

Хубаво е да се правят клипове и сте се справили добре. А каква е камерата като модел? И от къде я взехте?

Аз все се отказвам от камера, защото имаме една от онези с малките касети, от много години е и почти не е ползвана. 

Връзка към коментар

Хубаво е да се правят клипове и сте се справили добре. А каква е камерата като модел? И от къде я взехте?

Аз все се отказвам от камера, защото имаме една от онези с малките касети, от много години е и почти не е ползвана. 

GoPro Hero 4 е камерата, взехме я по време на черните петъци, миналата година, от Технополис.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Много приятна и напълно неочаквана изненада от budgetair.com. Току-що ми пратиха имейл относно едни неизползвани билети от февруари 2016 (!). Оказа се, че имам право на €106 рефънд от летищни такси и директно ми пратиха ваучер за €110 намаление при бъдеща покупка от техния сайт.

 

По-интересното е, че никога не съм се свързвал с тях за да търся рефънд от тези билети, които дори не бяха на мое име. Явно системата им автоматично го е направила, макар и с цяла година закъснение.

 

Евала, похвалвам ги специално. Досега такова нещо не ми се беше случвало никога - особено с нискобюджетен онлайн травъл агент.

  • Харесвам 28
Връзка към коментар

Много приятна и напълно неочаквана изненада от budgetair.com. Току-що ми пратиха имейл относно едни неизползвани билети от февруари 2016 (!). Оказа се, че имам право на €106 рефънд от летищни такси и директно ми пратиха ваучер за €110 намаление при бъдеща покупка от техния сайт.

 

По-интересното е, че никога не съм се свързвал с тях за да търся рефънд от тези билети, които дори не бяха на мое име. Явно системата им автоматично го е направила, макар и с цяла година закъснение.

 

Евала, похвалвам ги специално. Досега такова нещо не ми се беше случвало никога - особено с нискобюджетен онлайн травъл агент.

На мен преди няколко месеца по същата причина и също без аз да ги търся, ми пратиха ваучер от cheaptickets, но за неупотребени билети от лятото на 2013 (повече от 3 години по-късно).

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Какво да се похваля, планчето ми за предстоящото пътуване все повече се избистря ;) Първите резервации са факт, следователно датите са факт. Остава да уточня още няколко детайла по обратния път.

Германия (и Romantische strasse), идвааааам! А, и малко белгийска бира, за разкош!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

След малко повече от 9 месеца, Катарците най-накрая изплатиха обезщетението за закъснелия ни полет миналата година (ползвайки Air Help).

Само за 2 месеца вече имам от тях изплатена сума за забавен багаж и сега за този полет за 2-ма човека... чудя се ще ме качат ли следващия път  :lol:

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Скромна командировка в Дубай :) Е, не е на 31-ви декември и няма да хвана илюминациите, ама кандисах, от мен да мине  :biggrin:

Ха-ха!

Кажи ми, съдбата не си ли знае работата? :lol:

Да донеса лаптоп от София, ако трябва? ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ха-ха!

Кажи ми, съдбата не си ли знае работата? :lol:

Да донеса лаптоп от София, ако трябва? ;)

 

Хахахах... подигравчийка  :lol: Засега не са ни резнали кранчето с Дубай. Виж, колегите в Саудитска Арабия определено ще берат дертове...

 

Иначе много голям кеф за отрицателно време да се озовеш с неочакван билет в ръката за следващата седмица. Направо се размазвам от удоволствие, независимо че комадировките не е като да си вея дупето безгрижно... Абе болестно състояние! :blush:  

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Огромният ми ужас, че ще си празнувам рождения ден в офиса, след като ми спряха билетите за плануваната лятна разходка в Кавказ, вече е в миналото, защото си купихме билети за Грузия през Солун. Сега да стискате палци да не спрат и тази линия, че пак ще трябва по цял ден да ровя из fly4free и пиратите с надежда да ме осени прозрение къде ми се ходи. 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Отделих отделна тема за booking.com Genius дискусията: http://magelanci.com/topic/8682-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%B8%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-bookingcom-geniu

 

Аз пък да се похваля че сменям работата. 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Отделих отделна тема за booking.com Genius дискусията: http://magelanci.com/topic/8682-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%81%D0%B8%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-bookingcom-geniu

 

Аз пък да се похваля че сменям работата. 

Сега на кво ще си директор? Водопада свободен ли е? :lol:

Редактирано от ven62
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Vanko каза:

сдобих се с един OJ  София-Лондон-Фаро-Лисабон-Мадрид-София за първата партида майски празници. :)
 

Би ли споделил повече подробности някъде, че едни приятели са ми поръчали да им търся нЕещо подобно...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От известно време търсим компания за роудтрип до Черна Гора в края на април, ама нещо удряме на камък по една или друга причина. Днес случайно отворих сайта на лилавите, и се сдобих с 2 билета София - Катаня от 26.04 до 30.04 за под 30лв. на посока. Не знам, какви са идеалните цени за тази отсечка, но на мен ми се вижда доста добре за след 3 седмици :) 
П.с. Не за първи път планове за балканско пътуване се превръщат в такова до Италия 

Редактирано от stormbringer
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Боцнах си билетчета за Коледа и Нова Година. България :xmascouple: 

 

След милион консултации с Mary и финален кратък консилиум с БраниВ маршрутът се очерта така:

 

Излитане, 23 декември:

London (Heathrow) - Hamburg -> Germanwings -> 60 паунда 

Hamburg - Sofia -> Raynair -> 50 паунда

 

Престой 7 часа. Пътуване от аерогарата до центъра - половин час. Брани горещо препоръча тази разходка, а и ще ме огрее с един немски Christmas Market, ако не сколасам с други. 

 

Връщане, 1 януари:

Sofia - London (Heathrow) ->  Bulgaria Air - билетът купен през Expedia -> 110 паунда.

 

С години не съм летяла с националния превозвач, не съм му фен - ама хич, но не устоях на цената, директния полет, човешките часове и прекрасното летище Heathrow - ще се предвижа само с автобус до в къщи и за двата полета! - за по 5 паунда, а не десетки паунди за паркинг... 

 

Изобщо - аз много доволен. Тежкият дерт с коледните билети sorted. Остава лекият дерт с тежките домашни трапези :) 

 

P.S. Оф, какви сте късметлии с това летище в града...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.