Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 1 минута , Tedy каза:

Жегата ти хареса и искаш още?? :lol:

Честито. :)

Мерси. Оказва се, че с подходяща компания, питие и дейност, времето ми е най-малкия проблем. Е, пак е проблем, но най-малкия :) Ще гледам да наваксам с някоя Гренландия по натам! 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да не се хваля много много, че може и да се случи нещо друго, но си направих подарък за рождения ден през ноември - първи междуконтинентален полет от 2014 г насам! Хем съм суеверен, хем пък едва се сдържам и хванах супер промоция. Дестинация няма да казвам, има я във флайдайъри. Може да се сбъдне моя мечта! 

  • Харесвам 25
Връзка към коментар

Последните месеци (за добро или лошо) получих мениджмънт позиция + текущата ми позиция, резултата от заемането на две позиции е някакъв луд овъртайм всеки ден опитвайки се да успявам с всичко. Изпаднах в тотална депресия, че не съм летяла от 2 месеца 10 дни и .... 

Реалноста е, че имам само 11 дни отпуска и се още дебна билети за Африка покрай Коледа.

И момента в който следя билети за Дъблин и те не падат под 200 eur.....

 

НО (:

 

Не знам колко е за хвалене, дори като дестинация, но си купихме с моя билети до Кипър. Директен полет от Варна, покрай 22 септември. 

1 ден отпуска = 4 дни в Кипър, 50 лв двупосочен билет...

 

И има светлина в края на тунела! Макар и след 2 месеца.

  • Харесвам 15
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

И аз да ползвам темата: Да се похваля (вж снимката). Хубава и незабравима церемония - Graduation ceremony в Единбургският университет, радост беше за мен да видя синът си в тези редици.

IMG_20170710_175215.jpg

Редактирано от rdd
  • Харесвам 48
Връзка към коментар
преди 25 минути , AlexandraKo каза:

Много красиво и внушително!

 

 

Наистина е много красиво и много внушително. А организацията - безупречна. Graduation ceremony  в Единбургският университет се провеждат от 1583 г.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 13 минути , rdd каза:

Наистина е много красиво и много внушително. А организацията - безупречна. Graduation ceremony  в Единбургският университет се провеждат от 1583 г.

Много късмет и успех му пожелавам! Радостта, че децата ни се справят успешно, е голяма:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 6 часа, rdd каза:

И аз да ползвам темата: Да се похваля (вж снимката). Хубава и незабравима церемония - Graduation ceremony в Единбургският университет, радост беше за мен да видя синът си в тези редици.

IMG_20170710_175215.jpg

Най-голямата радост и гордост за един родител е успехът на детето му!

Честито!

Още много поводи за гордост да ти дава, с много щастие да те дарява!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искам да се похваля :lol: създадох си блог след толкова назлъндисване .Днес получих вдъхновение и там ще  публикувам  рецептите за ....вечна младост ,които съм научила в 17 г. си практика .Освен манията ми по вечна младост , обичам да готвя (значи cool инарията ) ще има научени рецепти от моите колеги в Катар и Бахрейн.Как да пропусна склоността ми към авантюризъм и пътешествия(нали повечето тук са събратя и съсестри по оръжие). Да градинаствам (сея и копая ),да шия гоблени ("Ефигения" и "Мона Лиза"),да чета книги и научавам по нещо ново всеки ден.Ей затова вече го има   luckybydefault.blogspot.com  .

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
преди 21 часа, rdd каза:

И аз да ползвам темата: Да се похваля (вж снимката). Хубава и незабравима церемония - Graduation ceremony в Единбургският университет, радост беше за мен да видя синът си в тези редици.

IMG_20170710_175215.jpg

Честито на младежа! Много успехи и попътен вятър в бъдеще!

 

преди 20 минути , Vanessabg каза:

Искам да се похваля :lol: създадох си блог след толкова назлъндисване .

То така се почва и докато се усетиш, годинките блогърстване се навъртяли :)

Много вдъхновение за постовете, ще чакам рецептите от Бахрейн и Катар.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, Vanessabg каза:

Искам да се похваля :lol: създадох си блог след толкова назлъндисване .Днес получих вдъхновение и там ще  публикувам  рецептите за ....вечна младост ,които съм научила в 17 г. си практика .Освен манията ми по вечна младост , обичам да готвя (значи cool инарията ) ще има научени рецепти от моите колеги в Катар и Бахрейн.Как да пропусна склоността ми към авантюризъм и пътешествия(нали повечето тук са събратя и съсестри по оръжие). Да градинаствам (сея и копая ),да шия гоблени ("Ефигения" и "Мона Лиза"),да чета книги и научавам по нещо ново всеки ден.Ей затова вече го има   luckybydefault.blogspot.com  .

Честито! Това за вечната младост много ми хареса:) Не го намирам в нета блога....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Снощи, котарака Мърморко съборил телевизора на щерката и телевизора сега е с пукнат екран. По всяка вероятност ще се наложи да купуваме нов. Та по този повод, днес  жена ми пита щерката- " Какво ще го правим Мърморко? Ще го изхвърляме ли?" Естествено въпроса е зададен на шега, но със сериозен тон. Щерката избухва в плач и казва, че Мърморко е много по-важен.

Горд съм, че възпитавамe дете, за което едно живо същество (било то и котарак) е много по-важно от една вещ ( била тя и любимия телевизор)

Редактирано от Костов
  • Харесвам 29
  • Браво 1
Връзка към коментар
12 hours ago, Емика said:

Честито! Това за вечната младост много ми хареса:) Не го намирам в нета блога....

Благодаря ! Все още се уча как и какво да публикувам :lol:. А всичко подмладяващо , разкрасяващо ,отслабващо освен хоби ми е и професия . Със сигурност това ще го има . 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Боцнах билетче за Венеция - през зимата - за Рождения си ден :) 

По една случайност - чудно хотелче на Сан Марко - без да се разорявам...

По една "случайност" и с Карнавал :dancing:

По една не-случайност - с неслучаен човек :sungum:

 

П.П. Исландия - като няма облещена луна баш тогава :biggrin:

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.