Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Не знам, но цените са си е***и майката. Сега търсих от Виена примерно до Банкок и такава цена от 600 евро вообще няма. Гледах в диапазон от месец и цената все си стой над 700евро. То е горе долу толкова от София (само, че с много тъпи часове, по-нормалните отиват даже на 800). Търся за едно момиче билет, да дойде с нас, но последните няколко месеца чесно казано всичко е 700-50-800 евро даже, до там. Ние си купихме билети още Март месец за края на Януари и билета ни се връзва под 850лв. 
Въобще като гледам цените на "промо билетите" и като знам какви бяха миналото лято/ясен - всичко е нагоре 100-150евро поне. Май вече "евтин билет" ще се счита нещо за 1000лв, а преди беше 800-50лв. Поне по мой виждания.

Оставаме и чакаме и нас уж да ни огрея тая прословута промоция на Туркиш, пък дано може да намериме някой билет за 600евро тогава.

  • Харесвам 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
1 hour ago, новобранец-магеланец said:

И аз търся от около месец поне за Тайланд, но още от миналата година се примирих, че повече билети от 400-450 евро  едва ли ще видим.

Най-евтиното в момента което намирам е някъде  750евро с нормален престой.

Мисля по-скоро показаното на предната страница ще е някакъв ценови ориентир (като горна граница) за бъдещи промоции включващи България :

 

 

IMG_20230918_124514.jpg

Връзка към коментар

Cheap flights from many European cities to Istanbul from €66!

boing_777-770x462.jpg

Travel dates:
Great availability from November 2023 to February 2024

Routes:
From: Zurich, Basel, Munich, Vienna, London, Brussels, Hanover, Frankfurt, Düsseldorf, Stuttgart, Hamburg

To: Istanbul

Baggage allowance:
One cabin bag

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Да, има намаления. София - Найроби ниските цени бяха 670 евро, сега са пуснали по 499 евро до 24.06.24. Нашите дати обаче са по-късни и ще си чакаме. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, mbuch каза:

Откривам цени около 549 евро за София/Варна -Куала Лимпур за февруари и март.За сравнение, вчера за същите дати цените бяха с около 200 евро нагоре.

И през април-май ги има тези цени, но неудобството е дългият престой в Истанбул, като трябва да се преспи. Губи се цял ден и пари за хотел. Но е ОК като цена на фона на днешните цени. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Pantelej Putnik каза:

И през април-май ги има тези цени, но неудобството е дългият престой в Истанбул, като трябва да се преспи. Губи се цял ден и пари за хотел. Но е ОК като цена на фона на днешните цени. 

Пари за хотел не се губят - Търкиш осигурява безплатен такъв . Ако е достатъчно дълъг престоя , за мен например  е предимство  ( разглеждане , посещение на нещо ново и т.н )

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 минути , stanislavpp каза:

Пари за хотел не се губят - Търкиш осигурява безплатен такъв . Ако е достатъчно дълъг престоя , за мен например  е предимство  ( разглеждане , посещение на нещо ново и т.н )

Не осигурява хотел, има полети с по-малък престой, просто са на по-висока цена.

Връзка към коментар
преди 3 минути , stanislavpp каза:

Пари за хотел не се губят - Търкиш осигурява безплатен такъв . Ако е достатъчно дълъг престоя , за мен например  е предимство  ( разглеждане , посещение на нещо ново и т.н )

Съгласен съм, но за мен е губене на време, когато имам определен брой дни за пътуване, а да отделя време в Истанбул не ми е ОК, защото искам да оползотворя максимално дните си "другаде". Иначе принципно съм съгласен с теб. 

Турците обаче определено се раздвижиха. Намирам цена от 501 евро от София до Куала Лумпур за моите дати, но с по-дълъг престой. С малък престой е 535 евро. Тази цена е през momondo.no. 

Някой ако има предложение за "изпиляване" на цената, нека свирка (тоест - да се обажда, че то думата "свирка" вече има особен смисъл 🤣).  

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
15 minutes ago, Pantelej Putnik said:

Съгласен съм, но за мен е губене на време, когато имам определен брой дни за пътуване, а да отделя време в Истанбул не ми е ОК, защото искам да оползотворя максимално дните си "другаде". Иначе принципно съм съгласен с теб. 

Турците обаче определено се раздвижиха. Намирам цена от 501 евро от София до Куала Лумпур за моите дати, но с по-дълъг престой. С малък престой е 535 евро. Тази цена е през momondo.no. 

Някой ако има предложение за "изпиляване" на цената, нека свирка (тоест - да се обажда, че то думата "свирка" вече има особен смисъл 🤣).  

Германския jetcost обичайно сваля турците с по 70-80€.

Провери и него.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да, свалиха цените определено. За Малдивите от София цената е 600 евро от сайта им, а през jetcost.de и после BravoFly пада до 531 Евро. Аз се закачих на куката и купих за март 2024!

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , stanimir каза:

Германския jetcost обичайно сваля турците с по 70-80€.

Провери и него.

Браво! Имаше цена от 480 Е, а при повторно търсене я скри. Знаем ги тези "ерекции". Ще се успокоят нещата и пак ще си дойдем на думата. :biggrin: 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 34 минути , Captain45 каза:

През март видях цени от 420 евро София -Банкок с 3 часа престой само в Истанбул.

За кои дати? На мен ми излизат по 742 евро.

 

Дано намалят нещо и за Нова година... 😁

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , r_nikolov1 каза:

За кои дати? На мен ми излизат по 742 евро.

 

Дано намалят нещо и за Нова година... 😁

Моя грешка. Било е еднопосочен. Това което намерих за София -Банкок е 355 евро но в посока.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой да има спомен при предишни промоции да са включвали Япония? Дебна Токио или Осака за началото на март, но цените си стоят на мин 1000 евакис от доста време. 

Връзка към коментар
В момента, Весу каза:

Някой да има спомен при предишни промоции да са включвали Япония? Дебна Токио ики Осака за началото на март, но цените си стоят на мин 1000 евакис от доста време. 

При предишната нямаше добри цени за Япония. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ей най-накрая ми излезе дестинацията 🙂  От Варна/София до Филипините...има дати за под 550 евро. Нещо голямо идва явно, но още не го обявяват официално!

 

Screenshot.jpg

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар

Добавям промоциите, които на мен ми грабнаха окото. Искаше ми се Тайланд или Бали, но не са в промоцията. Също така, търся нещо за Нова година, така че ако някой намери примамлива оферта - може да пише. Към момента открих Кения за 500 евро 31.12.2023 - 16.01.2024, но датите не ни харесват изцяло. 

Екранна снимка 2023-09-25 141149.png

Екранна снимка 2023-09-25 141155.png

Екранна снимка 2023-09-25 141302.png

Екранна снимка 2023-09-25 141315.png

Екранна снимка 2023-09-25 141324.png

Екранна снимка 2023-09-25 141330.png

Връзка към коментар

Имаш 

14 minutes ago, r_nikolov1 said:

Добавям промоциите, които на мен ми грабнаха окото. Искаше ми се Тайланд или Бали, но не са в промоцията. Също така, търся нещо за Нова година, така че ако някой намери примамлива оферта - може да пише. Към момента открих Кения за 500 евро 31.12.2023 - 16.01.2024, но датите не ни харесват изцяло. 

Екранна снимка 2023-09-25 141149.png

Екранна снимка 2023-09-25 141155.png

Екранна снимка 2023-09-25 141302.png

Екранна снимка 2023-09-25 141315.png

Екранна снимка 2023-09-25 141324.png

Екранна снимка 2023-09-25 141330.png

Имаш Куала Лумпур, от там почти всичко ти е на 100-ина евро двупосочен , че и по-малко.

В случай , че не пътуваш качествено като в бизнес разбира се.

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 27 минути , stanimir каза:

Имаш 

Имаш Куала Лумпур, от там почти всичко ти е на 100-ина евро двупосочен , че и по-малко.

В случай , че не пътуваш качествено като в бизнес разбира се.

До Сием Рап, обаче, са над 300е. Или нещо аз не проверявам както трябва.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.