Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

Мисля че я фиксираха почти моментално , но не съм ровил за други дати. Кликнах на първия линк от Lindt и вече нямаше.

 

П.П. След няколкократен рефреш отново излиза.

Връзка към мнение
преди 3 минути , stanimir каза:

Мисля че я фиксираха почти моментално , но не съм ровил за други дати. Кликнах на първия линк от Lindt и вече нямаше.

image.png.2639c27770942192321601044456d1ed.png

 

12-27 сякаш още държи цена в оподо и еДриймс. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
На 22.12.2023 г. в 15:42, Roberto Baggio каза:

Извинявам се за невежеството, но да попитам дали е възможно човек да  купува изцяло/частично билет с Мили целогодишно или това е възможно само в рамките на определени промоции? Също така каква е разликата между Award Ticket и Star Award Ticket? 

По принцип е целогодишно, и дори за разлика от цените в пари, тези в мили почти не се променят. Но тук има и една скоба. По принцип плащаш с мили само билета, но не и таксите. Така е горе-долу изгодно. Примерно за 15,000 мили можеш да летиш до Истанбул за 67 евро, вместо за 220 (на дати, на които е толкова). Само че ще летиш за същите пари и мили и на дати, за които можеш да купиш иначе някой промоционален билет за 129. Има вариант да се платят и таксите с мили, но там вече режат глави (т.е. отнемат неразумно много мили за всяко спестено евро).

Връзка към мнение

До Истанбул са 5250 мили+32.80 евро та̀кси.  (5300 мили, ако се купи само в едната посока). Днес е последният ден от промоцията с мили.

 

 

IMG_20231219_233723.jpg.64873fac6470f3f2fe2d53b86d35c45a.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 часа, stanimir каза:

Мисля че я фиксираха почти моментално , но не съм ровил за други дати. Кликнах на първия линк от Lindt и вече нямаше.

 

П.П. След няколкократен рефреш отново излиза.

Какво е Lindt? Не се заяждам, точно обратното - опасявам се, че има някой сайт за изгодни билети, който още не знам. 😉 

Връзка към мнение
преди 4 часа, Hakkâri Spor каза:

До Истанбул са 5250 мили+32.80 евро та̀кси.  (5300 мили, ако се купи само в едната посока). Днес е последният ден от промоцията с мили.

 

 

IMG_20231219_233723.jpg.64873fac6470f3f2fe2d53b86d35c45a.jpg

Е значи има и промоции с мили. Не бях попадал. 🙂 Супер. Благодаря!

 

преди 4 часа, Hakkâri Spor каза:

Lindt e известна магеланка. Е ... и марка швейцарски шоколад 😉 

Марката я знам, магеланката не я знаех. 🙂 Реших, че може да е някой сайт като secretflying. 🙂

 

преди 4 часа, Hakkâri Spor каза:

До Истанбул са 5250 мили+32.80 евро та̀кси.  (5300 мили, ако се купи само в едната посока). Днес е последният ден от промоцията с мили.

 

 

IMG_20231219_233723.jpg.64873fac6470f3f2fe2d53b86d35c45a.jpg

След преглеждане обаче виждам, че това важи само за някакви дати - примерно за 23-25 април наистина цената е по 5250 мили на посока (обаче таксите са общо 70 евро за двете посоки, не 32.80). За други дати обаче може отиването да ти е 5250, 7500 или 11,300, а връщането - нещо друго (пак измежду тези 3 числа). Ако обаче искаш да платиш и таксите с мили, там вече заминават 20,000 мили само за тези 70 евро.

Връзка към мнение

Промоцията върви от една седмица, днес е последният й ден. Очевидно всичко е изкупено. А и изрично е упоменато, че важи за полети до 31 май, без периода 27-март-15 април (в този период са Великден и Рамазан Байрам), прочетете последните 2-3 страници от темата.

 

p.s. 32.86 евро в случая е за едната посока, никой не е казвал, че е за двете.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Двупосочни полети от София до Панама през Истанбул за 540 евро https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/turkish-airlines-flights-from-romania-to-panama-2-2/ 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 26 минути , bibi каза:

Някой може ли да хвърли боб дали след декемврийските оферти да чакаме нещо и през януари ? 🙂

Съдейки по миналата година - Февруари

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 17 минути , Mary каза:

София - Истанбул е обявена промоция за 139 евро.

От Варна - 129 евро.

С едно уточнение, че тази промоцена е за  двупосочен билет (както вина ги до сега).

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

“Промоцията” до Панама продължава вече няколко месеца,но в момента излизат добри цени за Коледа и Нова година с много възможни комбинации от дати:

2DA1E2EE-3D08-466F-A197-890A1C2C0501.jpeg

195187D5-2F56-4785-9817-40A116F329E4.jpeg

  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Според вас възможно ли е промоцията през май да има цена около 500евро до Куала Лумпур или Джакарта за период на пътуване август 2024, срещали ли сте миналата година такива цени за този месец?

Връзка към мнение
1 hour ago, Росина said:

Според вас възможно ли е промоцията през май да има цена около 500евро до Куала Лумпур или Джакарта за период на пътуване август 2024, срещали ли сте миналата година такива цени за този месец?

Досегашните майски промоции винаги са обхващали периода от средата на септември до края на март.

Летните месеци (ако изобщо са включени в промо цени) обичайно са в септемврийските промоции.

Разбира се няма нищо сигурно, но практиката до момента е такава.

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
16 hours ago, Росина said:

Според вас възможно ли е промоцията през май да има цена около 500евро до Куала Лумпур или Джакарта за период на пътуване август 2024, срещали ли сте миналата година такива цени за този месец?

Според мен не. Следя редовно всякакви билети и чесно казано такива цени от 500евро от София са вече минало.
Ако ви изкочи на 600++евроще е оферта. Турците стана много скъпи според мен. Добра цена не съм виждал от тях от много време.

По-скоро търсете нещо из Европа - по може да вържете такава цена.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
48 minutes ago, dafigg said:

Според мен не. Следя редовно всякакви билети и чесно казано такива цени от 500евро от София са вече минало.
Ако ви изкочи на 600++евроще е оферта. Турците стана много скъпи според мен. Добра цена не съм виждал от тях от много време.

По-скоро търсете нещо из Европа - по може да вържете такава цена.

470€ беше Куала Лумпур на миналогодишните промоции за полети до края на март 2024.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

КЛ и Панама си излизат няколко пъти в годината по 500евро, че и по-малко. За Венецуелеца пак бяха такива цените.

Аз не знам с коя друга АК ще се стигне за толкова, от София, не е имало и няма и да има.

Няма как постоянно да има такива цени, а дали и кога и за къде ще има намаление и турците вероятно не знаят предварително. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 2 часа, dafigg каза:

Според мен не. Следя редовно всякакви билети и чесно казано такива цени от 500евро от София са вече минало.
Ако ви изкочи на 600++евроще е оферта. Турците стана много скъпи според мен. Добра цена не съм виждал от тях от много време.

По-скоро търсете нещо из Европа - по може да вържете такава цена.

Даже под 500 евро съм виждала, следете по внимателно

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
2 hours ago, zvezda9001 said:

Даже под 500 евро съм виждала, следете по внимателно

Ами уж ги следя, но не са ми попадали добри оферти. Сега ходихме до Тайланд за 420 евро, имахме билети много от одавна. За едно момиче търсих билет сумати месеци, но за нашите дати излизаха само някакви безумни цени.
В края на месеца пак отиваме в тази посока, но до Сингапур за 430евро и вече от там ще летим напред-назад.

Един път гледах добра цена при турцияте, не помня за къде беше, но беше в дъждовният период и съответно няма смисъл. 

Може и аз да съм пропуснал някоя, но като цяло както съм казвал и друг път - оферти много, отпуска малко. Като съм запълни дните за годината и вече малко гледам офертите отгоре отгоре.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 34 минути , dafigg каза:

Ами уж ги следя, но не са ми попадали добри оферти. Сега ходихме до Тайланд за 420 евро, имахме билети много от одавна. За едно момиче търсих билет сумати месеци, но за нашите дати излизаха само някакви безумни цени.
В края на месеца пак отиваме в тази посока, но до Сингапур за 430евро и вече от там ще летим напред-назад.

Един път гледах добра цена при турцияте, не помня за къде беше, но беше в дъждовният период и съответно няма смисъл. 

Може и аз да съм пропуснал някоя, но като цяло както съм казвал и друг път - оферти много, отпуска малко. Като съм запълни дните за годината и вече малко гледам офертите отгоре отгоре.

Турците обикновено пускат промоция месец Май. Тогава се дебне за добри цени.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • angel tomov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.