Прескочи до съдържание

Turkish Airlines - периодични промоции


Препоръчани мнения

21 minutes ago, Адриан ХН said:

А, септемврийската промоция обикновено кой период включва?

 

IMG_20240504_225656.jpg

7 minutes ago, Stefan said:

Надявах се, че този път промоцията може да обхваща и периода около Коледа и Нова година, но уви. Явно ще пътуваме по празниците със скъпи билети.

Тези периоди са изключени от промо.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 57 минути , Hakkâri Spor каза:

При тази авиокомпнията винаги големите промоции са за периода ноември - 31 март. Септември още се води висок сезон, дано някоя друга авиокомпания пусне добри цени за септември. Аз като съм гледал за там, винаги е цифромания 😞

Не точно. Миналата година си купих билит от промоцията до СФ за 27 март- 27 април.

Връзка към коментар

За Перу последно гледах Март към края и цените точно за септември бяха около 800 евро от София, точно с Търкиш. Сега са ги вдигнали, но на промоцията може пак да се появят тия цени.

Не мисля, че за Перу това е цифромания, но и не е баш промоция. Тия пари за конкретни дати за Перу, мисля са си много ОК.

Виж, ако човек иска до Перу за 400евро, тогава ще вземе когато излезе...може да чака и с години 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , boogy83 каза:

За Перу последно гледах Март към края и цените точно за септември бяха около 800 евро от София, точно с Търкиш. Сега са ги вдигнали, но на промоцията може пак да се появят тия цени.

Не мисля, че за Перу това е цифромания, но и не е баш промоция. Тия пари за конкретни дати за Перу, мисля са си много ОК.

Виж, ако човек иска до Перу за 400евро, тогава ще вземе когато излезе...може да чака и с години 🙂

Имаше и даже по-евтини, когато бяха пуснали евтини билети до Панама, но ако знаех, че така ще стане, още тогава щях да действам, но в момента дори и тези, при които се пътува няколко дни, са си цифра.

Връзка към коментар
On 5/13/2024 at 3:21 PM, stanimir said:

Най-добрият сезон за планина в Перу съвпада точно с нашето лято , юли - август или дори юни - септември.

Март месец бях в Перу и Еквадор.Времето беше супер.Дамо един ден прекапа малко.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , Дани Магелани каза:

Цените, които виждам в приложението никак не са промоционални. Да очакваме ли на 20 май да паднат или 🥤студена вода?

На 20-ти цените ще са други.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 14 минути , Дани Магелани каза:

Цените, които виждам в приложението никак не са промоционални. Да очакваме ли на 20 май да паднат или 🥤студена вода?

@venceremos 2 страници по-напред в темата пусна промоционалните цени от Варна, за София ще е нещо подобно.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
В момента, stanimir каза:

Март месец в България се радвахме на близо 30°C.

 

 

Чак да сме се "радвали"? Малко хора се радват на горещо и некомфортно време. Да не говорим, че когато е нетипично са сезона, това е и тревожно и ... почти никой не се радва, освен хора като Натали Трифонова 😄

 

В момента, Дани Магелани каза:

Цените, които виждам в приложението никак не са промоционални. Да очакваме ли на 20 май да паднат или 🥤студена вода?

Нали промоцията е от 20 май, как очаквате да видите в приложението промоционални цени преди тази дата?

преди 17 часа, Адриан ХН каза:

А, септемврийската промоция обикновено кой период включва?

Десетина години поред промоцията от България започваше на 1 октомври и беше за полети 1.11-31.03., тоест цялото зимно разписание. Понякога важеше за полети от 15 окт. до 31 март. Като включва полет на връщане и през април, важното е отиването да е преди полунощ на 31 март

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanimir каза:

Няма лошо да се радваме на различни неща. Аз се радвам и на топлото време и на Натали Трифонова.

А аз се радвам на хубавото време в Петрич от дългата ни седмица и чакам някоя промоция за Япония 😃

може и с Qatar, нямам претенции.... 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
1 hour ago, Иван Попов said:

А аз се радвам на хубавото време в Петрич от дългата ни седмица и чакам някоя промоция за Япония 😃

може и с Qatar, нямам претенции.... 

Ами има до Осака 750 евро.Ако се комбинира със Сеул сигурно и по-евтино.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Иван Попов каза:

А аз се радвам на хубавото време в Петрич от дългата ни седмица и чакам някоя промоция за Япония 😃

може и с Qatar, нямам претенции.... 

С China eastern април месец догодина 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
На 18.05.2024 г. в 10:03, Hakkâri Spor каза:

😄

Нали промоцията е от 20 май, как очаквате да видите в приложението промоционални цени преди тази дата?

 

Вече е 20, а цените са същите. Дано не съм права, но май това ще се окаже "промоцията".

Връзка към коментар
Йосиф Милчов

Аз наблюдавам цените от София за Адис Абеба, за януари или февруари, но си варират между 800-900 евро. "Промоция един път". Дано нещо от някъде се появи, но и да не се ще скачам от Истанбул за около 500 евро ще се намерят от там.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.