Прескочи до съдържание

Wizz Air - много нови дестинации от септември


Препоръчани мнения

Доста нови дестинации пускат от Септември от София - Bari, Cologne, Geneva, Memmingen/Munich West и Naples.

А какво ще отпадне?

Хубаво би било нищо да не отпада, но ...

Връзка към мнение

А какво ще отпадне?

Хубаво би било нищо да не отпада, но ...

 Нищо няма да отпадне, като на Дубай, Малта, Болоня, Лондон и Ларнака увеличават броя на полетите. Просто базират още един самолет в София, което е много добра новина за нас :)

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

браво, определено тази година ще станат номер 1 по превозени пътници от България; само дето се съмнявам, че ще искат да се самообозначат като 'национален превозвач'  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Страшни са!  Терминал 1 да се боядиса в лилаво-розово :)  Сега ще натикат "националният" там, където му е мястото.  A те нека си създадат нова компанията/фирмичка със старите самолети,които са опасни за летене. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Великолепна новина! Оправи ми деня!
Аз горещо препоръчвам Меминген - града е на 3,5 км пешеходно разстояние от летището и е много красив. Да не говорим, че има автобус до Мюнхен само за 8 евро (за стравнение билет за влака от Мюнхен до летище Мюнхен е 10.80) 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Има ли нещо интересно около Бари. Удобни са полетите: петък-понеделник, та се чудя за октомври.

Връзка към мнение

Има ли нещо интересно около Бари. Удобни са полетите: петък-понеделник, та се чудя за октомври.

Има и още как! Но Бари и Неапол направо си плачат за рент-а-кар посредата!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Има ли нещо интересно около Бари.

 

Матера, но като цяло по-непознат регион и донякъде съм изненадан, че са пуснали линията.

Връзка към мнение

Има ли нещо интересно около Бари. Удобни са полетите: петък-понеделник, та се чудя за октомври.

 Алберобело, Монополи, Трули, Трани...все приятни и непретенциозни места около Бари.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Всичко обаче е до края на лятното разписание.

Е, аз лично се надявам да са включени и в зимното разписание.

За зимното разписание ме интересува само една от дестинациите и се надявам да остане.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е то зимното май не е пуснато още въобще, ще си ги има новите дестинации, сигурен съм :) Аз също съм мега доволен, всички ми харесват. Да добавя, че Женева пък е много централен хъб за easyjet, така че и от там могат да изскачат връзки. Например до Исландия, дано се напаснат часовете. 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Е то зимното май не е пуснато още въобще, ще си ги има новите дестинации, сигурен съм :) Аз също съм мега доволен, всички ми харесват. Да добавя, че Женева пък е много централен хъб за easyjet, така че и от там могат да изскачат връзки. Например до Исландия, дано се напаснат часовете. 

 

Всъщност да, съвсем изключих, че още го няма. И в тази връзка - няма ли да го пускат вече :rolleyes:

Връзка към мнение

Това е радостна вест, да отваряме прикаченото от Боян http://magelanci.com/videos/view-394-la-bella-italia-the-most-beautiful-place-on-earth-southern-italy/. Посоката е повече от ясна. Ще се копа Италианският Юг, нива благодатна, плодородна... Още ли не сте изкупили септемврийските билети, даже и за плаж става! Знаете ги добре курортите под Неапол... :)

 

Ех, магеланска среща под Везувий... Бояне, назначавам те за екскурзовод!

 

А пък аз надувам в кочината неаполитанския синьор Бенато:

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Помпей все ми убягва, сега вече няма връщане. Дано само да не бягам пред Везувий.  :lol:

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.