Прескочи до съдържание

Wizz Air - много нови дестинации от септември


Препоръчани мнения

Ми като харесвате Юга, направо си вземайте билети, цените са добри засега.

 

22 септември е почивен ден в Татковината и закотвените в офисите спокойно могат да си удължат уЙкенда.

 

Прилагам карта на Юга: https://lanuovachimera.files.wordpress.com/2010/08/south1.jpg

 

Останалото е простичко...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ох аз миналата година видях Амалфийското крайбрежие /за един ден за съжеление/ и беше любов от пръв поглед и завинаги. Непременно ще повторя.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много съм доволна! Сега остава да споделят знаещите, с какви връзки се сдобиваме сега. Много ме вълнуват възможностите за достигане до Андалусия и Португалия. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много съм доволна! Сега остава да споделят знаещите, с какви връзки се сдобиваме сега. Много ме вълнуват възможностите за достигане до Андалусия и Португалия. 

 

Попрегледай мрежата на Germanwings от Кьолн, и тази на easyjet от Женева. От обявените летища това ще са тези с най-добра възможност за връзки, мисля че и двете могат да те заведат до Португалия :)

 

Специално Кьолн е ценен и с далечни дестинации, защото от там Germanwings/Eurowings ще започнат от зимата да летят до Кариби/Банкок и др. С малко повече късмет и с добри цени от тяхна страна, получаваме шанс за директна лоу кост връзка до там. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Великолепна новина! Оправи ми деня!

Аз горещо препоръчвам Меминген - града е на 3,5 км пешеходно разстояние от летището и е много красив. Да не говорим, че има автобус до Мюнхен само за 8 евро (за стравнение билет за влака от Мюнхен до летище Мюнхен е 10.80) 

 

Тази информация актуална ли е към момента?

Връзка към мнение

Някой пазарува ли вече по новите дестинации с кредитна карта? На мен два пъти ми отказва плащане, а от банката ми твърдят, че не виждат отказани транзакции ..

Връзка към мнение

Някой пазарува ли вече по новите дестинации с кредитна карта? На мен два пъти ми отказва плащане, а от банката ми твърдят, че не виждат отказани транзакции ..

Аз още преди обяд и нямах проблеми. Картата е Виза.

Връзка към мнение

Много съм доволна! Сега остава да споделят знаещите, с какви връзки се сдобиваме сега. Много ме вълнуват възможностите за достигане до Андалусия и Португалия. 

От Колония-Кьон има много полети и с ryanair, вклюително за Порто, Фаро, Малага и за канарсите острови

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Така на второ четене... много ли ще е нахално да се разбуча, че няма Сицилия и Корсика? 

Както ги подозирахме, че четат в темите ни, да прочетат по-внимателно, че искаме и Сицилия, и Корсика:lol:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

;)

 

Абе то има и директни от Букурещ, което сигурно ще е по-лесно, ма все пак :)

Като стана дума за Букурещ, има ли нови дестинации от там?

 

Гледам картата и сякаш не съм забелязвал Крит, Нюремберг и Стоколм преди това...

Връзка към мнение

Както ги подозирахме, че четат в темите ни, да прочетат по-внимателно, че искаме и Сицилия, и Корсика:lol:

А защо няма Будапеща,отдавна се каня да питам?

И оставете някой билет и за мен,че нямам карта! :(

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А защо няма Будапеща,отдавна се каня да питам?

И оставете някой билет и за мен,че нямам карта! :(

Защото няма гурбетчии на там, а те явно имат най-голям дял.

Туристите сме на 2-ро място, предполагам. По тази причина няма да има скоро и Прага.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Абе то има и директни от Букурещ, което сигурно ще е по-лесно, ма все пак :)

Като стана дума за Букурещ, има ли нови дестинации от там?

 

Гледам картата и сякаш не съм забелязвал Крит, Нюремберг и Стоколм преди това...

Полети Букурещ-Нюрнберг има отдавна.Мисля, че и до Стокхолм имаше.За Крит не знам  

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Абе то има и директни от Букурещ, което сигурно ще е по-лесно, ма все пак :)

Като стана дума за Букурещ, има ли нови дестинации от там?

 

Гледам картата и сякаш не съм забелязвал Крит, Нюремберг и Стоколм преди това...

Нюренберг си го имаше. Стокхолм наистина е нов. Не знам само тази Палма де Майорка и Пескара - дали са само летни или са нови

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

До момента е обявен само пети самолет с база София, както и новите линии.
"Low-cost carrier, Wizz Air has announced it will base a fifth Airbus A320 at its Sofia base from September 14, 2015."
Вероятно подобни значими промени ще бъдат обявени в следващите дни и за други "бази", стига да има такива...

 

Редактирано от bat.galin
Връзка към мнение

А видяхте ли цените София-Кьолн на 21.09 и Кьолн - София на 25.09 - по  510 лева :lol: !

Гледам, че и за Неапол заредиха подобни цени за септември...

Редактирано от Зани
Връзка към мнение

Факт, а в календара им още седят само двуцифрени суми .. явно някой е забравил да зареди "празничните" дати в БГ.

А мен как ми се искаше да пуснат нещо до Стамбул..

 

Edit: Уви, търсачките за нискотарифни (тема - в подписа ми) все още не отразяват новите маршрути ..

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.