Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Раян дават ваучери по 10 паунда ако се запишете в програмата им:

http://www.fly4free.com/deal/europe/free-e10-10-voucher-from-ryanair-free-flight/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Уточнение : валчерът се получава след първата резервация, а се ползва при втората такава.

Сигурен ли си? Не видях никъде такова условие?

Връзка към мнение

А броят им ограничен ли е? Т.е. до вечерта ще свършат ли? За кой времеви диапазон ще важат?

 

Разбрах, до 16 март 2016 трябва да се изпозлва.

Редактирано от Сю_
Връзка към мнение

ако си намерил начин  едновременно и да го получиш с първата резервация,  и да го ползваш за първата резервация - успех.
 

Редактирано от bat.galin
Връзка към мнение

ако си намерил начин  едновременно и да го получиш с първата резервация,  и да го ползваш за първата резервация - успех.

 

 

Според мен няма изискване да се ползва след първата резервация. Направих две регистрации - на мое име и на името на жена ми. Наложи се да попълня всички данни, както и да отговоря на камара безумни въпроси, но в крайна сметка и двата профила получих това:

 

post-53-0-63592800-1446732569_thumb.png

 

Не съм правил резервация, но би следвало да мога да ползвам ваучерите и в двата профила още при първата резервация...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Според мен няма изискване да се ползва след първата резервация. Направих две регистрации - на мое име и на името на жена ми. Наложи се да попълня всички данни, както и да отговоря на камара безумни въпроси, но в крайна сметка и двата профила получих това:

 

attachicon.gifbeta.ryanair.com 2015-11-5 16 7 59.png

 

Не съм правил резервация, но би следвало да мога да ползвам ваучерите и в двата профила още при първата резервация...

С действителни данни за платежни карти или симулира някакви? Прекалено много лична информация искат.

Връзка към мнение

С действителни данни. Не мисля, че искат чак толкова много лична информация. В крайна сметка надали ще успеят да ползват картата ми без пин-код, а и не мисля, че точно те биха си позволили подобно нещо...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

С действителни данни. Не мисля, че искат чак толкова много лична информация. В крайна сметка надали ще успеят да ползват картата ми без пин-код, а и не мисля, че точно те биха си позволили подобно нещо...

Благодаря. Накрая до 16 март 2016 трябва да е полетът или дотогава да е резервиран?

Връзка към мнение

Кодът следва да се използва до 16.03.2016 г. Полетът може да бъде и по-късно, разбира се...


* Думата "кодът" да чете "ваучерът" по-горе...

Връзка към мнение

You are not eligible for any rewards at the moment.

 

що така

попълних всичко

Погледни дали си попълнил телефона. Бях го забравил и не ме пускаше. Трябваше 50% да събереш.

Връзка към мнение

Погледни дали си попълнил телефона. Бях го забравил и не ме пускаше. Трябваше 50% да събереш.

 

 

да, на 50 % съм и пак

да не би да трябва да е нов профил, щото моят е стар?

Връзка към мнение

да, на 50 % съм и пак

да не би да трябва да е нов профил, щото моят е стар?

 

Отговори ли на всички въпроси от анкетата?

Връзка към мнение

отговорих

 

В такъв случай не знам каква е причината. Не прочетох добре правилата. Може би се отнася само за нови акаунти. Провери за всеки случай още веднъж и погледни какво ти пише в полето "Rewards"

 

И данните на ЛК ли си дадохте?

 

Да.

Връзка към мнение

мда, сега виждам, че пише за sign up, което си е за създаване на нов акаунт реално

освен да изтрия профила и вкарам пак данните на ново, досада

 

update: направих нов акаунт и ми дадоха 10те евра

Редактирано от bad kid
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.