Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Хайде да казват нова дестинация от София, нямам търпение :) Пожелавам си Прага :)

А аз - Лисабон!  :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Лисабон и аз искам. Прага, Будапеща също. Но смятам, че и за Испания лилавите имат нужда от приземяване. Бих се радвала и на една френска Ривиера. 

Редактирано от Bliss
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз Лисабон си пожелавам и една Севиля може(не съм изобщо нахална)! Ако много му се ходи на някой в Прага, с едно прекачване и без излишни нощувки, има бюджетни полети.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не виждам на първата страница да има обявена промоция,

но София-Пиза за почти всички дати през април е на цена 19.19 евро на посока или 20% намаление.

През jetcost.fr>bravofly.fr с Маестро цената става около 19.00 евро двупосочен, многооо приятна цена.

Аз не се стърпях предните дни и напазарувах билетчета до Пиза вече и както се оказа се минах с

по 6-7 евро на двупосочен, но здраве да е :)

 

Как точно се получава 19 евро двупосочен? При мен за период 07-11.04 ми илиза сума от 39.88 евро (без ползване на карти).

Мерси предварително :)

Връзка към мнение

Как точно се получава 19 евро двупосочен? При мен за период 07-11.04 ми илиза сума от 39.88 евро (без ползване на карти).

Мерси предварително :)

"През jetcost.fr>bravofly.fr с Маестро цената става около 19.00"

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

19.88eur, ако трябва да сме съвсем точни ;)

Зависи колко билета купуваш, Фичо :)

Ако е 1 - 19.88 евро, ако са 2 - 19.14 евро на билет и т.н.

Има една такса от 1.50 евро, която е на резервация и колкото повече билети - толкова по евтин билета.

Та значи аз доколкото огледах - от  цената на официалния сайт, сваляш по 10евро на посока на всеки билет и прибавяш 1.50 евро такса на резервация и това е :)

То зависи и колко билета има на ниската цена де.

Редактирано от ESK
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Пък ако искате още разни идейки  ;) -  ако някой разполага с повечко от три-четири дни, от Пиза през април се намират билети на много симпатични цени до Париж (8.16) и Барселона (12.88)

(Е, да се има предвид, че говорим за летищата Бове и Жирона, което не е баш Барселона ;) )

 

 

post-139-0-33721100-1453372214_thumb.jpg

 

post-139-0-15031400-1453372214_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ех преди време колко мечтаех Раян да дойдат в София и веднага да сложат Wizz на място. Като гледам с Лондон баш така става, веднага цените им са по-ниско от на Wizz (казвам го като търся двупосочни цени на random дати и винаги им дава, че най-евтино е Раян или в най-лошия случай Раян са само в еднта посока). Нямам търпение да се разгърнат повече от София и наистина да имаме възможност до яки дестинации като Ирландия, Португалия, Франция, Полша, Чехия, Унгария... дано, дано!

Връзка към мнение

Ех преди време колко мечтаех Раян да дойдат в София и веднага да сложат Wizz на място. Като гледам с Лондон баш така става, веднага цените им са по-ниско от на Wizz (казвам го като търся двупосочни цени на random дати и винаги им дава, че най-евтино е Раян или в най-лошия случай Раян са само в еднта посока). Нямам търпение да се разгърнат повече от София и наистина да имаме възможност до яки дестинации като Ирландия, Португалия, Франция, Полша, Чехия, Унгария... дано, дано!

 

Подранил си за ниски цени при уиз за края на  април и лутОн. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Подранил си за ниски цени при уиз за края на  април и лутОн.

 

Така е, ама факт е, че Райън имат прилични цени за период, в който Уиз искат като за полет до Марс. И ако трябва да летя на дата Х, няма да чакам месец и половина за Уиз, ами ще си взема Райън сега.

 

А и кой знае, може Уиз да си променят политиката за цените. Таман сме им разбрали цаката :rolleyes: ще трябва да почваме наново. 

Връзка към мнение

Не виждам на първата страница да има обявена промоция,

но София-Пиза за почти всички дати през април е на цена 19.19 евро на посока или 20% намаление.

През jetcost.fr>bravofly.fr с Маестро цената става около 19.00 евро двупосочен, многооо приятна цена.

Аз не се стърпях предните дни и напазарувах билетчета до Пиза вече и както се оказа се минах с

по 6-7 евро на двупосочен, но здраве да е :)

Те както са тръгнали докато тръгне линията ще почнат пари да ни дават за да летим с тях :) :)

23.99 на посока, през райън, или 57.48 за двама (т.е. 28.74 на човек), през jetcost>bravofly. Сутрешната оферта май вече се е изчерпала. 

 

Връзка към мнение

 

 

А и кой знае, може Уиз да си променят политиката за цените. Таман сме им разбрали цаката :rolleyes: ще трябва да почваме наново. 

 

Знаем схемата на Раян,която е много лесна. :)  М/у друго и Уиз имат 120 лв двупосочен до Лутон, дори и в  еднодневна разходка :) Така, че нищо не виждам на далавера от префалените ра-ян-ци. Как да дадеш  50 евро за цена през тяхната страница до Пиза за час полет, а и не плащат за предна стълба. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Ако някой иска да ходи към Будапеща, видях добри цени от Бергамо - не намирам за много дати, но трябва да се разцъка. С rumbo става и - 1 евро , другата цена е 6 с Маестро. Иначе това, което четох е за 30 цента, но такива не успях да видя. 

 

http://www.fly4free.com/deal/europe/crazy-cheap-flights-from-budapest-to-milan-for-only-94-huf-30-cents/

post-186-0-46389400-1453893456_thumb.jpg

post-186-0-66056900-1453893456_thumb.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Билетите за минус 1 евро как се купуват, пращам им банкова сметка, на която да ми преведат еврото?

Струва ми се, че като стигнеш до страницата за плащане, цената става нула ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако се добави куфар през мобилното приложение, се спестяват 5 евро.

5 в посока!

Това сравнено с цената през компютър или сравнено с цената при самото закупуване на билети?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.