Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

В момента, Loverboy каза:

Може ли някой да ми потвърди, че е купил 5-6 билета с една карта по схемата opodo.co.uk отрицателна сума.

 

Купих два вече с Мастъркард кредит и ми взе 1 паунд, който след това веднага върна, получих известие от банката. 

Потвърдено. 6 билета

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Loverboy каза:

Може ли някой да ми потвърди, че е купил 5-6 билета с една карта по схемата opodo.co.uk отрицателна сума.

 

Да, 10-ина билета директно от opodo.co.uk с една Мастъркард Дебит, по едно време взе да нe я приема и минах на плащане през Paypal
Ама всъщност не отрицателна сума, а както описах по-горе - с прибавяне на "екстра" и цена от £0.65

Редактирано от Фичо
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Фил каза:

Да, 10-ина билета директно от opodo.co.uk с една Мастъркард Дебит, по едно време взе да нe я приема и минах на плащане през Paypal
Ама всъщност не отрицателна сума, а както описах по-горе - с прибавяне на "екстра" и цена от £0.65

Мен засега ми минаха четири полета, обаче ползвах две карти. Първо Мастъркард кредит, после мастъркард дебит. 

 

Дали ше ни хванат и ще ни изпоканселират полетите ми е чудно. 

 

Изводи: За да е безплатен билетът - намерете на сайта на компанията билети над около 17 евро, но не повече. Тогава са безплатни.

 

За питането за Братислава. Половината септември е на 19.99 лева в сайта на компанията - безплатно през opodo. 

Връзка към мнение
преди 4 минути , Костов каза:

Не мога да я изкарам тая отрицателна цена до Братислава. :( Помогнете как го правите.

Намираш си цени под 30 лв на посока на сайта на Уиз или azair и 'купуваш'

Има дати през август например

Loverboy, нещо интересно на Раян намери ли? на мен ми излизат все скъпи билети, а едни до Малпенса не ги откри изобщо и дате на друга АК?

Връзка към мнение
преди 1 минута , bad kid каза:

Намираш си цени под 30 лв на посока на сайта на Уиз или azair и 'купуваш'

Има дати през август например

Loverboy, нещо интересно на Раян намери ли? на мен ми излизат все скъпи билети, а едни до Малпенса не ги откри изобщо и дате на друга АК?

Берлин почти целият март е на 16.99 евро = 0 през opodo. 

 

Взех си събота-вторник за двама. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Еййййй ужасни сте значи. Стига ровихте, че 2018-а взе да ми свършва!

 

Взех и 2 двупосочни до Братислава за НУЛА паунда (благодарности на @koliob), да има :lol:

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз снощи като видях как директно от opodo.co.uk дава цени от минус 4 до плюс 4 паунда за сума ти дестинации и направо превключих на автоматичен огън :biggrin:  Сега трябва да прегледам дали не съм объркал някое име някъде :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Смея се 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 4 минути , Loverboy каза:

Дали ше ни хванат и ще ни изпоканселират полетите ми е чудно. 

И аз това взех да се чудя, щото то бива бива Black Friday, ама това е нечовешко и направо си избива на грешка вече :)

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , bad kid каза:

Намираш си цени под 30 лв на посока на сайта на Уиз или azair и 'купуваш'

Има дати през август например

Аз дати намерих. Например 07.09 - 10.09 Обаче през momondo  най-ниската цена която ми дава за еднопосочен е 9 GBP, което въобще не е далавера

Връзка към мнение
В момента, Костов каза:

Аз дати намерих. Например 07.09 - 10.09 Обаче през momondo  най-ниската цена която ми дава за еднопосочен е 9 GBP, което въобще не е далавера

Ама говорим, че директно се търси на https://www.opodo.co.uk :)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

и аз взех 6 за Братислава през септември :D първите 3 минаха абсолютно безплатно, за вторите 3 платих по 0,46 долара през пейпал, значи тоталът се връзва  на 2,28 лв, просто чудесно :wub:

Връзка към мнение
преди 1 минута , bad kid каза:

momondo  са скъпчии, пари взимат :biggrin:

Нали няма опция да ни канселират резервацията? 

 

Съмнява ме, Раян са си взели парите, издали са потвърждение, тях не ги ебе. 

 

Единствено Opodo ако реши нещо да таксува... 

Връзка към мнение
В момента, bad kid каза:

Ама говорим, че директно се търси на https://www.opodo.co.uk :)

@bad kid на мен директно през Chrome не ми дава тези цени

Връзка към мнение

Успях и аз най-накрая да се класирам с билети- два Атина -София на 01,04 през momondo.co.uk с Виза кредит(една и съща) и един София-Атина на 31,03 през kayak.it с Виза дебит (виртуална). Остана ми четвъртия билет София-Атина и удрям креда-вече 10 минути върти и не минава плащането.

Да не би през kayak.it да минава само веднъж дебитната карта?:(

Връзка към мнение
преди 3 минути , bad kid каза:

Ама говорим, че директно се търси на https://www.opodo.co.uk :)

Ако може да уточниш и браузъра, защото аз също не намирам отрицателни цени, пък някой спомена, че ползва "друг" браузър, ама го запази в тайна...

Връзка към мнение
В момента, Dreamm каза:

Ако може да уточниш и браузъра, защото аз също не намирам отрицателни цени, пък някой спомена, че ползва "друг" браузър, ама го запази в тайна...

Значи, бях със Safari и не ми изкара отрицателна. Минах на Хром и стана. Изчистете кеша, отворете, затворете браузъра и готово. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Loverboy каза:

Нали няма опция да ни канселират резервацията? 

 

Съмнява ме, Раян са си взели парите, издали са потвърждение, тях не ги ебе. 

 

Единствено Opodo ако реши нещо да таксува... 

не знам, вече си излизат на сайта...какво ще таксува като ако избереш Пейпал дори не иска да влезеш в акаунта си? :biggrin:

преди 2 минути , Ники Петров каза:

@bad kid на мен директно през Chrome не ми дава тези цени

с Хром съм, не знам защо не става при теб

Връзка към мнение
преди 2 минути , bobole4e каза:

 Остана ми четвъртия билет София-Атина и удрям креда-вече 10 минути върти и не минава плащането.

Да не би през kayak.it да минава само веднъж дебитната карта?:(

 Аз така снощи ми въртеше и нищо...после уж ми прие получил смс че е минало плащането и след малко ми отказаха плащането и върнаха парите

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , bad kid каза:

не знам, вече си излизат на сайта...какво ще таксува като ако избереш Пейпал дори не иска да влезеш в акаунта си? :biggrin:

с Хром съм, не знам защо не става при теб

Е, да, ама масово сме платили с карти, не с Пейпал. 

Връзка към мнение
преди 2 минути , Ники Петров каза:

@bad kid на мен директно през Chrome не ми дава тези цени

 

преди 1 минута , Dreamm каза:

Ако може да уточниш и браузъра, защото аз също не намирам отрицателни цени, пък някой спомена, че ползва "друг" браузър, ама го запази в тайна...

 

Пуснете търсене през momondo.co.uk. Изберете цена която води към opodo.co.uk.  Прозореца с оподо започвате да експериментирате.

Връзка към мнение
преди 7 минути , Dreamm каза:

Ако може да уточниш и браузъра, защото аз също не намирам отрицателни цени, пък някой спомена, че ползва "друг" браузър, ама го запази в тайна...

И аз ровя с chrom и си изкарва отрицателни цени.В момента гледам 21.09 Братислава-София и  цената е -4.34GBP.Вероятно датите,които гледаш,просто не са на тази цена.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.