Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Dreamm каза:

За билетите София-Милано, които купих по 2,66£ получих фактури от Уиз за по 22,90Е :lol:

Не забравяй да си възстановиш ДДС-то :) Ще излезеш напред с материала.

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение

Швейцарците - kayak.ch >> opodo.ch -  резнаха кранчето - три карти смених и две IP-та смених, не съм пробвала само с фалшиви мейли дали ще мине

 

  • Sie haben die maximal zulässige Anzahl an Buchungen für diese Karte erreicht. Wenn Sie die aktuelle Buchung fortsetzten möchten, wählen Sie bitte eine andere Karte aus und... Ihrem Flug steht nichts mehr im Wege!

На легло легнах и се поболях - по 2 франка билети... :blackeye:

Връзка към мнение

piratinviaggio.it  --> edreams   ми разпознава Електрона като Виза дебит. Само дето не ме пуска да платя, картата е била използвана вече. Което не е така. Пробвайте вашите може и да минат.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Когато резервирате няколко билета с отделни резервации после как става чекирането? И през кой сайт, на авиокомпанията или на посредника(ако има изобщо такава опция) ?

Връзка към мнение

Аз след двудневно трескаво ровене, най-накрая изхарчих едни пари. За едната отсечка ми даваше добра цена само kayak.it  --> edreams, които обаче не ми приеха 2 пъти visa debit. 

През https://www.voyagespirates.fr --> https://www.govoyages.com се получи прилична цена с различни карти, така че може и това да пробвате. 

Освен това счупих няколко тъпомера като сбърках името на Жижо на един от билетите, но го коригираха от Wizz :sorry:

  • Харесвам 5
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

София - Атина с Wizz за 0 GBP. Три отделни резервации с една и съща Виза Дебит през momondo.co.uk към opodo.co.uk

Дайте идеи как да променя единия билет за дете, че сега е за възрастен и предполагам, че в последствие ще има проблем при онлайн чекинга. 

Освен това виждам резервациите единствено през find booking, но не ги намирам в профила си. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, anichka_p каза:

София - Атина с Wizz за 0 GBP. Три отделни резервации с една и съща Виза Дебит през momondo.co.uk към opodo.co.uk

Дайте идеи как да променя единия билет за дете, че сега е за възрастен и предполагам, че в последствие ще има проблем при онлайн чекинга. 

Освен това виждам резервациите единствено през find booking, но не ги намирам в профила си. 

Миналия месец в два полета имахме дете с резервация за възрастен.Билета не беше на нашата резервация понеже по-късно решихме да го вземем с нас.На чекинга сложих година която ми позволяваше като за възрастен и която не беше вярна.Нямаше никакъв проблем и при двата полета.Все пак не го приемайте като гаранция, че няма да има проблем.Иначе доколкото знам до 24 часа май беше може да се свържите със съпорта да го оправят.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 9 минути , anichka_p каза:

София - Атина с Wizz за 0 GBP. Три отделни резервации с една и съща Виза Дебит през momondo.co.uk към opodo.co.uk

Дайте идеи как да променя единия билет за дете, че сега е за възрастен и предполагам, че в последствие ще има проблем при онлайн чекинга. 

Освен това виждам резервациите единствено през find booking, но не ги намирам в профила си. 

Това за коя дата е?

Връзка към мнение
преди 9 минути , anichka_p каза:

София - Атина с Wizz за 0 GBP. Три отделни резервации с една и съща Виза Дебит през momondo.co.uk към opodo.co.uk

Дайте идеи как да променя единия билет за дете, че сега е за възрастен и предполагам, че в последствие ще има проблем при онлайн чекинга. 

Освен това виждам резервациите единствено през find booking, но не ги намирам в профила си. 

В момента правя точно това за детето. Малко по-късно ще дам пълен отчет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тази цена за Атина я има за дните от 10 до 14.07. Аз взех отиване 14-ти за 0.32 паунда, връщане на 23ти Юли с Раян (9,69 паунда) пак по схемата momondo.co.uk-opodo.

Ако някой открие свързващ полет за островите ще е супер.

Редактирано от Vyara
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 46 минути , nino каза:

Когато резервирате няколко билета с отделни резервации после как става чекирането? И през кой сайт, на авиокомпанията или на посредника(ако има изобщо такава опция) ?

Ами аз и двата полета от/до Амстердам ги взех през различни посредници и ми пратиха от самата авиокомпания потвръждение на мейла и двата пъти с техния номер,който си го чеквам в сайта им

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 35 минути , anichka_p каза:

София - Атина с Wizz за 0 GBP. Три отделни резервации с една и съща Виза Дебит през momondo.co.uk към opodo.co.uk

Дайте идеи как да променя единия билет за дете, че сега е за възрастен и предполагам, че в последствие ще има проблем при онлайн чекинга. 

Освен това виждам резервациите единствено през find booking, но не ги намирам в профила си. 

Значи положението е следното.

Влизаш си в профила и по PNR и поща ги намираш и добавяш към профила. После се свързваш с чата и се почва голямото питане и мислене.

Цялата процедура ми отне цифром и словом 55 (петдесет и пет) минути в чата.

 

Значи първо мистър Хафиз ми обясни, че дете не можело да пътува само и може да го добави към резервация на родител. Иска име, документ за самоличност, поща, адрес, дадени за резервацията, последни 4 цифри на картата, с която е платено (тук изпаднах в чуденка, защото бях плащал с различни карти).

Краен резултат: детето се чекира безплатно на летището, няма да може онлайн. Залепено е за резервация на възрастен, който може да се чекира онлайн. Детето получава място по избор безплатно, а пълнолетният, към който е прикрепено трябва да си плати мястото до края на деня (5 евро в случая).

В профила ми резервациите са отделни, но в тази на детето и възрастния, към когото е закачено, има посочени места.

 

Вчера мисля, че купих трите билета по-бързо, с всички еквилибристики с карти, момондота, каяци и т.н.

Връзка към мнение

А как решавате проблема, когато след въвеждане на картата за плащане и натиснете бутона за плащане, сайта "зацикля" и пише "изчакайте плащането" и така до безкрайност... не дава грешка, но не извършва и плащане.

Редактирано от cybersimo
Връзка към мнение
Дани Магелани

И аз да се запиша за пръв път. Билет Лисабон - Мадрид с Иберия за 12 март - 13,50 евро. Доволна съм, макар че Мадрид - София не се получи. Ще дебна промоциите на Уиз и Раян. Благодаря на всички, които са писали по темата!

Получи се по схемата:

През http://www.jetcost.ie/ - Оподо и плащане с Виза  кредитна карта.

  •  
Редактирано от Dani Magelan
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 7 минути , cybersimo каза:

А как решавате проблема, когато след въвеждане на картата за плащане и натиснете бутона за плащане, сайта "зацикля" и пише "изчакайте плащането" и така до безкрайност... не дава грешка, но не извършва и плащане.

При мен така стана два пъти и с виртуална и с кредитна мисля,че е от картата или трябва малко време или не я приема втори път...

Връзка към мнение
преди 22 минути , Stryper каза:

Ползвам paypal. Там минава.

И аз взех 5 билета София-Атина  на 06.07 по 0.34 лири. Благодаря Vyara

Не става. В момента, в който сложа отметката на PayPal - цената се променя от 0.99 евро на 15.99 евро

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.