Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 23 минути , bad kid каза:

и аз взех за 14ти по ,34 лири, мерси за инфото :dancing:

И аз купих за същата дата и същите пари, 3 броя. Сега ми остана да дебна изгодно връщане.

Изглежда тогава ще имаме самолет, пълен с магеланци :lol:

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , Dreamm каза:

И аз купих за същата дата и същите пари, 3 броя. Сега ми остана да дебна изгодно връщане.

Изглежда тогава ще имаме самолет, пълен с магеланци :lol:

 

То да намерим евтини билети от там, иначе в Атина не ща и да стъпвам,  ама има време :biggrin:

  • Смея се 1
Връзка към коментар

И аз се включих и взех 2 за Братислава през momondo.co.uk - opodo.co.uk по 32 цента с 1 и съща Visa electron. Сега остава да видя дали и връщането ще се получи, благодаря на всички :)

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар

От два дни запълних календара с дестинации и билети между 0,99 до 15 евро двупосочно, не че още не мога. Затова, ако излезе нещо интересно - споделяйте да купуваме, докато важат промоциите.

 

И както се казва, женската работа е свършена и съм доволна. Сега мъжът ми да му мисли с нощувките! :lol: Както винаги пазарувах на сметка! 

  • Смея се 1
Връзка към коментар

SofiaSOF -Berlin SXF 20.04.2018 momondo.co.uk (edreams)/Visa Electron 5GBP (22E директно от Ryan)

Berlin SXF-Sofia SOF 22.04.2018 momondo.co.uk (opodo)/Visa Electron 5GBP (22E директно от Ryan)

 

Редактирано от Carrie
  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, mamaivy каза:

София -Атина  13-ти юли 2018,полет с Уиз цена през momondo.co.uk -opodo.co.uk за 0 GBP.От оподо обаче ме таксуваха 0.33 GBP,което е цели 0.73 лв.Как не ги е срам...:lol:

@mamaivy, много благодаря за споделеното! При мен работата тръгна с два билета, а стигна до 8. Като гледам отзвука, предлагам магеланска среща на борда:lol:

 

И да, точно 0.73 са и при мен... ;)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не бях в къщи тези дни и от снощи се мъча да купя билети до Атина за 01.09.2018. Снощи нищо не успях да направя, но  тази сутрин със ставането успях да купя един през opodo.it  за 1 евро с VIZA кредит До сега се борих и през jetcost.co.it => opodo.co.uk купих последователно още два за по 0,73 лв. :)

Купих и през momondo.co.uk =>edreams.co.uk за  или  или по 8,05 GBP два билета / отиването е купено преди това/ Всичко това с втора VIZA кредит.

Доболна съм, но искам и връщането от Атина за 8 или 9 .09 да го открия на такава чудна цена!

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Цвете каза:

...Доволна съм, но искам и връщането от Атина за 8 или 9 .09 да го открия на такава чудна цена!

Ето - kayak.it >>> opodo.it - дано да няма някакви ограничения за карти.

 

5a1ac8b63f023_Screenshot-26_11_2017.15_58_03.png.11defe305e8ab2b1fc45bba89ae9c70f.png

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Аз си накупих разни билетчета и се похвалих на приятели, обаче сега един приятел ми съобщава, че му трябва полет:

София - Лондон - София - 22.06-24.06.18 

Досега търсих и под 36 евро на човек не излиза :)

Не че е скъпо, ама ако някой намери по-евтино свиркайте.

Връзка към коментар
преди 42 минути , rik4o каза:

Ето - kayak.it >>> opodo.it - дано да няма някакви ограничения за карти.

 

5a1ac8b63f023_Screenshot-26_11_2017.15_58_03.png.11defe305e8ab2b1fc45bba89ae9c70f.png

За жалост е само с Виза дебит. Пробвах 3 бр на родата, и за всички пеше, че са ползвани вече, което не е така.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Цвете каза:

За жалост е само с Виза дебит. Пробвах 3 бр на родата, и за всички пеше, че са ползвани вече, което не е така.

Пробвай от друго IP.  :) 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 18 минути , Цвете каза:

За жалост е само с Виза дебит. Пробвах 3 бр на родата, и за всички пеше, че са ползвани вече, което не е така.

Опитай през momondo.co.uk >>> opodo.co.uk за 8 септември. 99% съм сигурен, че няма ограничения за карти. Пробвай с друга карта от предложените, която не е Виза Дебит. Поне при мен минава с кредитна, и то многократно.

 

5a1ad6dc7fc58_Screenshot-26_11_2017.16_54_57.png.1d618d048c804497c20357bed610f5bb.png

 

Но... цената е 10 (десет) пъти по-висока. :-)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Купих билети за Амстердам дати 29.06.2018г./02.07.2018год, единият билет мина по 0,99 евро и в двете посоки  с една карта Виза дебит на ДСК през kayak.it >>> opodo.it получих потвърждение и Билети и за двете посоки .  Другият билет след доста игра и мъка  беше закупен за 12 евро  от  momondo.co.uk/opodo с  друга карта Visa дебит  на ДСК  и 5 евро отново от kayak.it >>> opodo.it през друго IP, но за вторият билет овен изтегляне от картата и потвърждение от  opodo.it в пощата нямам получени билети. Възможно ли е да се анулира този втори билет щом не е получен все още на хартиен носител, макар че парите са блокирани по картите. До колко време се получава билета от съответната авиокомпания?

Купих и за Атина на 28.07.2018г. два по 0,33 евро за тях също имам билет и потвърждение!

  • Браво 1
Връзка към коментар

Колеги, намерих си за милано и за атина през co.uk , но много ми се ще някво weekend-че за Амстердам, но хич не намирам оферти, дали някой може да удари едно рамо, аз ще си почерпя на някоя среща :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.