Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Loverboy каза:

Тези до Дъблин и Милано си ги взел всичките с една карта само през kayak?

Не минаваш ли първо през друг сайт, на мен директно през opodo не ми дава отстъпка?

Дъблин го взех от momondo.co.uk --> edreams
този до Милано го взех от jetcost.ie --> edreams
този до София го взех от jetcost.co.uk --> edreams
 

Издирвам добра връзка от Дъблин до Португалия - градът е без значение, понеже планирам да съм там над 2 седмици.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Loverboy каза:

Тези до Дъблин и Милано си ги взел всичките с една карта само през kayak?

Не минаваш ли първо през друг сайт, на мен директно през opodo не ми дава отстъпка?

директно през opodo, взех два билета на Уиз София-Варна за 8,50 паунда общо

Връзка към мнение
преди 6 минути , Mimka каза:

директно през opodo, взех два билета на Уиз София-Варна за 8,50 паунда общо

Лошото е, че на всичките изисква Виза кредит, а аз имам само дебит, две на Мастъркард - дебит и кредит :D 

Връзка към мнение
преди 17 часа, Stryper каза:

Аз явно съм много зле, но нищо не откривам за датите, за които ми трябва. Трябва да стигнем до Париж между 1 и 6 април и да се върнем около 9-ти. Пробвам през Милано, Амстердам и Дъблин, но ми дава ниска цена само за 1 човек. Сложа ли повече и цените стават като в сайта на авиокомпанията.

 

Ами според мен не си зле, просто тогава е католическия Великден...

Връзка към мнение
преди 4 минути , Loverboy каза:

Лошото е, че на всичките изисква Виза кредит, а аз имам само дебит, две на Мастъркард - дебит и кредит :D 

не, единия билет платих с Мастъркард Дебит, от менюто отстрани показва отстъпки за всички карти, пробвай да симулираш резервация и виж каква ще ти е крайната цена 

Връзка към мнение

Jetcost.es ми свали полета, който ме интересува до Берлин (03.03), но само с Американ Експрес. 

Jetcost.pt сваля на 5 евро, но с Visa Entropay. 

 

Edit: Momondo наистина дава с всяка карта, само много търпение трябва, за да излезе цена от по 1-2 евро. Една и съща дата веднъж ми я дава на 20 паунда, втори път на 2 паунда. 

 

Взех за 6 April 2018 - 2 паунда SOF-CIA. Сега ще дебна връщането. 

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 8 минути , Ivko каза:

Air Europa надеждна компания ли е и някой знаели какъв багаж има безплатен?

Безплатния багаж зависи от тарифата която си избрал - Light Fare -само ръчен 10 кг и Economy Fare - ръчен 10кг + чекиран 23

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Loverboy каза:

но с Visa Entropay

 

А, супер :), някой ако я мерне някъде другаде тая Visa Entropay да даде сигнал, че отдавна не се беше появявала, а още не съм я изпразнил омята. 

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение
преди 3 минути , Фил каза:

А, супер :), някой ако я мерне някъде другаде тая Visa Entropay да даде сигнал, че отдавна не се беше появявала, а още не съм я изпразнил омята. 

За мен най-добре засега е momondo.co.uk - приема всичко живо :D 

Връзка към мнение

И аз се уредих с доволен билет. София-Амстердам-София за 22 Евро (не можах да намеря от тия дето вие ги вадите по 1-2 евро, ама съм доволен и от тая цена :) )

През http://www.jetcost.ie/ - Оподо и плащане с Виза  кредитна карта.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Равносметката е скромна - 3 билета от три различни места с две карти.

Първи билет до Рим - 0.99 евро. Momondo.it => eDreams

Втори билет до Рим - 2.57 шв. франка - kayak.ch => Opodo

Трети билет до Рим - 2.74 евро. Jetcost.ie=> Opodo Тук даже обърках името и писах пак моето, но влязох в Райън и веднага го смених.

Всеки от билетите на страницата на Райън е 25.99 евро.

 

Въпрос: понеже всички билети са взимани поотделно и вписах детето като възрастен, трябва ли да се прави нещо, за да няма проблем после?

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Zaro каза:

Въпрос: понеже всички билети са взимани поотделно и вписах детето като възрастен, трябва ли да се прави нещо, за да няма проблем после?

 

Пиши в live chat-a на Ryanair и ги помоли да сменят типа на детския билет. Ако не направиш промяната до 24 часа, ще трябва да платиш 30 евро такса.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За скутерите също  дава отстъпка, така че ако някои играе някакви източни пиеси ... ;)
например на сайта на scoot  Сингапур - Атина  279 SGD ( 174€ ) 

image.png.d2ac929e2d30d906434ad274f139a2df.png

през https://www.momondo.co.uk  >>> sg.via.com  с няколко вида карти   232 SGD ( 145€ ) 

image.png.3b3898797679862c5be2d8da8dda70ba.png

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

Мадрит-София 22.01. 0,99 евро с Раен    kayak.it-->edreams/opodo,но само с виза дебит

                                               1 евро с Раен    momondo.it-->edrams

                                               2 евро с Уиз     ---__---_----__-

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги Матеев каза:


:)

15-18 Декември.

Хмм, а в екселската ти таблица не пише ли, че тогава си на Коледна Магеланска сБирка ? ;)

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Ето и моята равносметка:

3 билета София-Милано, всеки по 2,66 лири

3 билета София-Варна, всеки по 3,46 лири

3 билета Варна-София, всеки по 4,25 лири

Всичко това се случи купувайки билетите един по един, един след друг, директно от сайта momondo.co.uk. Платих всичко с една единствена карта Visa Electron!

БЛАГОДАРЯ ВИ!

 

  • Харесвам 7
  • Браво 5
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 34 минути , Фил каза:

Хмм, а в екселската ти таблица не пише ли, че тогава си на Коледна Магеланска сБирка ? ;)

Упс... ос*ах се. Така става, като не си записвам сбирките в таблицата... :shout: @Polina ще ми простиш, нали -_-

Връзка към мнение

И аз се разписах: SOF - AMS - SOF 6-9 април. 3.75 евро

 

jetcost.ie  --> opodo         visa credit

kayak.it  --> edreams       visa debit

Редактирано от Радослав
  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , Георги Матеев каза:

Упс... ос*ах се. Така става, като не си записвам сбирките в таблицата... :shout: @Polina ще ми простиш, нали -_-

Нарочно го направи, нали?<_<

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.