Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 29 минути , Dreamm каза:

За кои дати видя тази цена?

Аз взех за мои приятели на 13-17,02,2018

Някога не излизат цените веднага, но като рефрешвах ги изкара след това.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Радослав каза:

За мен най удобно се оказа 6-9 април. Можеш през сайта на трансавиа да си потърсиш други дати: петък - понеделник и да действаш през сайтовете.

Май доста хора ще посрещаме Великден в Амстердам и ще сме на същите полети 6-9 Април :)

 

Офтопик: ако някой случайно изрови изгодно настаняване в Амстердам за тея дати да даде знак. За да има космически баланс и за сметка на (почти) безплатните самолетни билети цените на хотелите са силно некрасиви :lol: Апропо, Амстердам и Дъблин винаги са ми били най-криви за спане!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте,

 

Когато искам да купя билети за двама възрастни и едно дете как се процедира? Примерно дава ми 4 GBP отиване и 1 евро връщане за еднопосочни за един възрастен. Ако променя броя пътници цените са много по-високи. 6 еднопосочни ли трябва да купя? За детето сигурно е драма без резервирано място?

Връзка към коментар
преди 5 часа, Zaro каза:

Значи положението е следното.

Влизаш си в профила и по PNR и поща ги намираш и добавяш към профила. После се свързваш с чата и се почва голямото питане и мислене.

Цялата процедура ми отне цифром и словом 55 (петдесет и пет) минути в чата.

 

Значи първо мистър Хафиз ми обясни, че дете не можело да пътува само и може да го добави към резервация на родител. Иска име, документ за самоличност, поща, адрес, дадени за резервацията, последни 4 цифри на картата, с която е платено (тук изпаднах в чуденка, защото бях плащал с различни карти).

Краен резултат: детето се чекира безплатно на летището, няма да може онлайн. Залепено е за резервация на възрастен, който може да се чекира онлайн. Детето получава място по избор безплатно, а пълнолетният, към който е прикрепено трябва да си плати мястото до края на деня (5 евро в случая).

В профила ми резервациите са отделни, но в тази на детето и възрастния, към когото е закачено, има посочени места.

 

Вчера мисля, че купих трите билета по-бързо, с всички еквилибристики с карти, момондота, каяци и т.н.

Мерси за инфото, но това е за Раян, нали? Ние летим с Уиз. Май утре сутрин ще звъня на кол центъра. Да видим дали ще намерят решение. А някой да е попадал на нещо изгодно за Малта?

Връзка към коментар
преди 26 минути , Георги Матеев каза:

Май доста хора ще посрещаме Великден в Амстердам и ще сме на същите полети 6-9 Април :)

Готина група се очертава за тия дати :smile3:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 42 минути , kadmira каза:

Купих билети за Амстердам дати 29.06.2018г./02.07.2018год,

имайте предвид, че точно в този уикенд е един от големите техно фестивали в Европа - Awakenings - от години се провежда винаги последния уикенд на юни, поради което дори и най-бюджетните места си вдигат цените като наближи, което още повече влошава  съотношението стойност-качество, а без това то там си е зле

 

преди 17 минути , Георги Матеев каза:

Май доста хора ще посрещаме Великден в Амстердам и ще сме на същите полети 6-9 Април :)

 

Офтопик: ако някой случайно изрови изгодно настаняване в Амстердам за тея дати да даде знак. За да има космически баланс и за сметка на (почти) безплатните самолетни билети цените на хотелите са силно некрасиви :lol: Апропо, Амстердам и Дъблин винаги са ми били най-криви за спане!

некрасиви е меко казано, направо са си отвратителни :) вчера първото, което проверих, когато се разчу за евтините билети, беше това - включително и разни смотани места около Schiphol заради неприятно късното пристигане, и  предлагането ме отказа от идеята за иначе така приятната великденска разходка

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 часа, Carrie каза:

SofiaSOF -Berlin SXF 20.04.2018 momondo.co.uk (edreams)/Visa Electron 5GBP (22E директно от Ryan)

Berlin SXF-Sofia SOF 22.04.2018 momondo.co.uk (opodo)/Visa Electron 5GBP (22E директно от Ryan)

 

Благодаря за споделеното, в Берлин не съм била от дете и отдавна исках да го посетя отново, та и аз по вашата схема се сдобих с три билета отиване и връщане по £4.47 за 18-21,04 купени с една карта Виза кредит :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 17 минути , bad kid каза:

вно цените на Уиз, които са 29.99 без дискаунт ги прави на 0, има и до Нюрберг през януари.

Прав си. Това е добър ориентир. Виждам как мога да отида до Катания за 1 GBP и да се върна за 29,99 лв., което ми се струва изгодно :)

Редактирам се, връщането не е толкова. Значи ще падне чакане докато стигне и то GBP :lol:

Редактирано от Dreamm
Връзка към коментар
преди 54 минути , Георги Матеев каза:

Май доста хора ще посрещаме Великден в Амстердам и ще сме на същите полети 6-9 Април :)

 

Офтопик: ако някой случайно изрови изгодно настаняване в Амстердам за тея дати да даде знак. За да има космически баланс и за сметка на (почти) безплатните самолетни билети цените на хотелите са силно некрасиви :lol: Апропо, Амстердам и Дъблин винаги са ми били най-криви за спане!

 

преди 27 минути , Фичо каза:

Готина група се очертава за тия дати :smile3:

 

Отворих тема по случая.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Определено Амстердам вече няма оферти. :) Също така видях, че след средата на Април Трансавия махат петъчния полет :)

Редакция: само за няколко седмици няма полети в Петък,  не са ги махнали май.

Редактирано от MARTiNSHO
Връзка към коментар
преди 12 минути , Dreamm каза:

Прав си. Това е добър ориентир. Виждам как мога да отида до Катания за 1 GBP и да се върна за 29,99 лв., което ми се струва изгодно :)

Редактирам се, връщането не е толкова. Значи ще падне чакане докато стигне и то GBP :lol:

За кои дати гледаш ?

Връзка към коментар
преди 3 часа, Diana Alexandrova каза:

От два дни запълних календара с дестинации и билети между 0,99 до 15 евро двупосочно, не че още не мога. Затова, ако излезе нещо интересно - споделяйте да купуваме, докато важат промоциите.

 

И както се казва, женската работа е свършена и съм доволна. Сега мъжът ми да му мисли с нощувките! :lol: Както винаги пазарувах на сметка! 

Моля да споделиш датите от календара си, дестинации, през кои сайтове и с какви карти. Понякога сайтовете сменят картите, както и евтините билети изчезват, но немалко пъти се връщат отново на ниските си нива, така че каквото и да напишеш ще бъде полезно за  форума - още повече , че ти вече имаш билети по тези дестинации.

Благодаря предварително! :)

 

Връзка към коментар
В момента, nino каза:

За кои дати гледаш ?

За отиването има много дати от 0 GBP и от по 1 GBP. Обаче връщането, поне за сега, е скъпо.

Гледам предимно за септември и октомври, като октомври 0 GBP е за 11, 14, 25.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нулева цена  за София-Катаня с Уиз на 20 септември 2018 (има и на 27.09). Отново през momondo.co.uk и opodo.co.uk. Платени две поредни резервации с Visa Debit, която използвах няколко часа по-рано за полети до Атина по същата схема. Сега ще дебна и връщане. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 минути , christuff каза:

За 13-17,02,2018 и 17-20,08,2017 са под 1GBP за двете посоки.

Рефрешвайте ако не ви излязат веднага нулевите цени. :)

На отделни посоки ли ги купи? И нали говорим за Катания?

преди 3 минути , КолЮ каза:

Какво е "вно" ?

Явно :)

  • Смея се 2
Връзка към коментар

За Амстердам умреха промоциите,всички сайтове изкарват цена без оферти на /opodo и edraeams/ каквато е в сайта на Трансавия даже и по висока :(

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 5 минути , Dreamm каза:

На отделни посоки ли ги купи? И нали говорим за Катания?

На отделни посоки и по един пътник.Става и с карта и с paypal.Приема ги по няколко пъти последователно-това с momondo.co.uk>opodo

Връзка към коментар
преди 47 минути , bad kid каза:

Явно цените на Уиз, които са 29.99 без дискаунт ги прави на 0, има и до Нюрберг през януари.

А забелязахте ли, че далеч НЕ всички полети на Уиз излизат с намаление? Опитайте да свалите Лисабон, например, там и стотинка не пада :)

 

Според мен авиокомпаниите имат изрични договорки с мета търсачките кои полети да се показват с дискаунт и кои не.

Преди 1 час, antea каза:

некрасиви е меко казано, направо са си отвратителни :) вчера първото, което проверих, когато се разчу за евтините билети, беше това - включително и разни смотани места около Schiphol заради неприятно късното пристигане, и  предлагането ме отказа от идеята за иначе така приятната великденска разходка

Да, забелязах същото преди да взема билетите, но нали съм мазохист и си викам - самохвърлям си ръкавицата с това амстердамско предизвикателство :) Ще го мъча и ще го измисля накрая, дъвка за мозъка е.

 

P.S. Дали пък да не си взема и една двупосочна Ница за 4-5 евро през октомври?

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Георги Матеев каза:

А забелязахте ли, че далеч НЕ всички полети на Уиз излизат с намаление? Опитайте да свалите Лисабон, например, там и стотинка не пада :)

 

Според мен авиокомпаниите имат изрични договорки с мета търсачките кои полети да се показват с дискаунт и кои не.

Да, забелязах същото преди да взема билетите, но нали съм мазохист и си викам - самохвърлям си ръкавицата с това амстердамско предизвикателство :) Ще го мъча и ще го измисля накрая, дъвка за мозъка е.

 

P.S. Дали пък да не си взема и една двупосочна Ница за 4-5 евро през октомври?

Таз Ница на мен ми излиза по 13-15 паунда посока през momondo.co.uk. Нещо ги няма ниските цени :D 

Връзка към коментар

3 от 4 билета за Мароко около Великден по около 2.5e всеки!

Всички през momondo.co.uk с една виртуална виза дебит.

София -> Рим ->(+1) Маракеш и Фес -> Мадрид -x->(+1) София

6/7.04 - 14/15.04

  • Харесвам 5
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 37 минути , christuff каза:

На отделни посоки и по един пътник.Става и с карта и с paypal.Приема ги по няколко пъти последователно-това с momondo.co.uk>opodo

УРаааа! Най-после се разписах и аз. SOF-CTA 27.09 wizz по 0,32GBP momondo.co.uk->opodo. 4 билета, купени един след друг, платени с paypal и комисионна 0,01 на билет :)

Сега трябва да мисля кога да бъде връщането.

В бързината резервирах билета на жената като "male", дали ще е проблем? Също и децата са adult...

  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.