Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Alitalia // София - Рим //  ТАП // Рим Лисабон // ТАП Лисабон Малпенса // Раян  Малпенса-София // 1 човек за общо 53 лева / всички изброени комбинации, като най-скъпите полети на тап бяха взети през е-дримс италия

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , so'90 каза:

Alitalia // София - Рим //  ТАП // Рим Лисабон // ТАП Лисабон Малпенса // Раян  Малпенса-София // 1 човек за общо 53 лева / всички изброени комбинации, като най-скъпите полети на тап бяха взети през е-дримс италия

 дати плс

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не винаги е добра идея да се минава през търсачките. Така например отстъпките при www.opodo.co.uk са същите и при директното му ползване, но в случаите, когато цената стане отрицателна - полета просто не излиза в търсачката (momondo, jetcost, etc.). Интересното е, че www.opodo.co.uk позволява да се "купи" билет и при отрицателна цена, при това дори и с Paypal. Не връща пари, но и нищо не взема, а билетите изглеждат като нормално закупени. Става бързо, лесно и безплатно за билети, които струват по-малко от 29 лева. 

  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

Таква я надробих, че се надявам гаджето ми да не ме остави :D Редовният ми номер (мога да разкрия вече) с това, че при натискане за плащане през няколко секунди в различни табове не мина. Съответно аз се оказах с отиване и връщане до Амстердам (за много добри пари, през momondo.co.uk беше 4 паунда) , а нейните не минаха. Датите са 8 - 11 Юни.

Не знам как стана , но opodo вече не ми показва полетите на Transavia за тези дати. :@

Редактирано от MARTiNSHO
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Diana Alexandrova каза:

momondo.it отряза картите и в момента само с Виза Дебит са намаленията 

:)Минават Виза Електрон и Виза Кредит - зависи от първите 4/8 цифри, така че колкото повече информация, толкова по-добре за всички!

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 минути , Таньо каза:

:)Минават Виза Електрон и Виза Кредит - зависи от първите 4/8 цифри, така че колкото повече информация, толкова по-добре за всички!

Платих Атина -София 6 евро с Виза Дебит. Чужда е, и при второ плащане друга карта със същото име не мина. В крайна сметка преглътнах GBP 10 през английската версия за втория и третия билет с Мастъркард Дебит пишеше, че е най-добра цената.

Динкоооо, язък!

Редактирано от Цвете
Връзка към коментар
преди 7 минути , koliob каза:

Между другото SOF - BTS 21.09.2018 и BTS - SOF 24.09.2018 взети поотделно през www.opodo.co.uk излизат на отрицателни цени (безплатно) и не е нужен отпуск.

Директно през оподо ми ги изкарва на 16 паунда, а през momondo на 10, не знам как става да са на отрицателни :D 

 

Edit: изкара ги през друг браузър

Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар
преди 3 минути , Loverboy каза:

Директно през оподо ми ги изкарва на 16 паунда, а през momondo на 10, не знам как става да са на отрицателни :D 

Току що проверих и си излизат по GBP -4.34 на посока, въпреки, че вече купих 7 двупосочни.

преди 4 минути , bad kid каза:

Раянските минават ли

 

Минават Wizzair, Ryanair, Volotea, Transavia, Norwegian (други не съм "купувал" днес).

  • Харесвам 2
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , koliob каза:

Току що проверих и си излизат по GBP -4.34 на посока, въпреки, че вече купих 7 двупосочни.

Да, да, и при мен, но през друг браузър. 

 

Дайте и други примери, че съм в Братислава след пет дни и няма смисъл пак :D 

 

Edit1: Всички полети в сайта на компанията по 10 евро ги изкарва на минус и безплатни следователно. Тествах с Берлин 12 декември. 

 

Едит2: А като са отрицателни, таксува ли нещо или как? 

Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар
преди 7 минути , Цвете каза:

Платих Атина -София 6 евро с Виза Дебит. Чужда е, и при второ плащане друга карта със същото име не мина. В крайна сметка преглътнах GBP 10 през английската версия за втория и третия билет с Мастъркард Дебит пишеше, че е най-добра цената.

Динкоооо, язък!

Eeeee, жалко. Малко по-рано да го бях видял поста ти. :mad: 

Нищо, нека се знае, че jetcost.it -> edreams плащането е с Amex. Мисля,че и @neuromancer се интересуваше от плащане са Amex.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , koliob каза:

Току що проверих и си излизат по GBP -4.34 на посока, въпреки, че вече купих 7 двупосочни.

Минават Wizzair, Ryanair, Volotea, Transavia, Norwegian (други не съм "купувал" днес).

 На мен не ми изкарва полети на Трансавия през opodo сменях браузери...

Връзка към коментар
преди 6 минути , Loverboy каза:

не знам как става да са на отрицателни :D 

Става, става, ето един скрийн от снощи:
00-1.jpg.c625503d034a99c70543879748d6485b.jpg

Аз като видях отрицателната цена и понеже при други подобни случаи в миналото не минаваше плащането, добавих някаква от измислените им "екстри" за £4.99 и така билетите станаха по £0.65 :smile3:  , после ме хвана яд, че не се сетих да пробвам да си запазя места за сметка на отрицателната цена :biggrin: (алчността няма граници  :biggrin: )  обаче беше посред нощ и вече някъде между 15-тия и 20-тия билет  не бях много във форма :blink::biggrin:
 

  • Шок 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 2 минути , Ivko каза:

 На мен не ми изкарва полети на Трансавия през opodo сменях браузери...

Сигурно сме изкупили голяма част от квотите. :-) Пробвай SOF - AMS 05.10.2018 и ще ти излезе.

Връзка към коментар
В момента, koliob каза:

Сигурно сме изкупили голяма част от квотите. :-) Пробвай SOF - AMS 05.10.2018 и ще ти излезе.

Аз вече имам три билета и никъде не мога да намеря хубава цена за 4-тия,който е амстердам-софия точно :(

Връзка към коментар
преди 7 минути , Фичо каза:

Става, става, ето един скрийн от снощи:
00-1.jpg.c625503d034a99c70543879748d6485b.jpg

Аз като видях отрицателната цена и понеже при други подобни случаи в миналото не минаваше плащането, добавих някаква от измислените им "екстри" за £4.99 и така билетите станаха по £0.65 :smile3:  , после ме хвана яд, че не се сетих да пробвам да си запазя места за сметка на отрицателната цена :biggrin: (алчността няма граници  :biggrin: )  обаче беше посред нощ и вече някъде между 15-тия и 20-тия билет  не бях много във форма :blink::biggrin:
 

Може ли някой да ми потвърди, че е купил 5-6 билета с една карта по схемата opodo.co.uk отрицателна сума.

 

Купих два вече с Мастъркард кредит и ми взе 1 паунд, който след това веднага върна, получих известие от банката. 

  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.