Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Нищо повече не си купих, освен една Атина, но до късно разцъквах разни дестинации. Направи ми впечатление накрая, че Оподо започна да начислява разни такси и проценти на почти всичко. И на отрицателните цени. Дребни суми, по 2-3.5£. В разбивката на цената се виждаха. И започна различни карти да иска на всяко търсене. 

Редактирано от Bellaero
Връзка към коментар

Kayak.it все още вадят цени по 1 евро но само с Виза Дебит - например 23-25.02 - София-Мадрид, 19-21.02, 19-22.02.

Всъщност има по 2-3 дати за отиване и толкова за връщане през януари и февруари.

 

SOF - CIA - 15.02 - 1 evro

SOF - CIA - 16.02 - 1 evro

SOF - FCO - 16.02 - 1 evro

CIA - SOF - 22.02. - 1 evro

 

SOF-MXP - 01.06 - 1 evro  -  MXP-SOF - 03.06.- 1 evro

SOF-MXP - 15.06 - 1 evro  -   MXP-SOF - 17.06.- 1 evro

 

SOF - NCE - 12.10. - 4 evro

NCE - SOF - 19.10 - 1 evro

 

SOF - CRL - 07.03 - 1 evro

 

SOF - AMS - 09.03 - 1 evro

SOF - AMS - 16.03 - 1 evro

SOF - AMS - 23.03 - 1 evro     -   AMS - SOF - 26.03. - 1 evro

Редактирано от funny
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Мда, начисляват такси, сега през италианския момондо намирам билети Пловдив - Милано по 1евро, но edreams непосредствено преди плащането ми начислява 15евро такса управление, пробвах и с италианска дебитна карта, но таксата си стои, та малко недоглеждане и щях да платя.


Prezzo finale
15,99 €
Tasse e quota di gestione incluse
Quota di gestione: 15,00 € (per passeggero e tratta)

Връзка към коментар

Хорааа , ще се разрева вече. Няма такава каръщина.

От две седмици въртя да намаля точно за април Амстердам. Бях се примирала да купувм с лека отстъпка 5-10 евро. Заявих си Виза Дебит виртуална отЦКБ. Вече седмица не ми е активна. След примера на Фичо, тръгвам да купувам вече и аз като хората на 1 евро. Да ама картата пак неще. Звъня в ЦКБ , питам защо не мога да плащам. Трябвало проверки, да де ама вече седмица. Да съм се обадила към четвъртък, защото тогава било края на месеца. Тия нещо подиграват ли ми се ? Заявих си и нормална, чакам днес да се обадят.

Малко в събота съм изпуснала офазивата на безплатните билети. Снощи почвам, браузъри, кукита, кешове, инкогнито страници, нещееееееееееее. Събуждам се нощем през час да проверявам. Сутринта идвам с нетърпение на работа да пробвам и пак неще.  :shout:

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , bad kid каза:

Ryan  нещо бавят фактурите, но те май принципно не пращат веднага, Уиз пратиха

снощи спрях да си "играя" около 01:30 и за момента имам фактури от уиз за 4 полета. А крайния ми резултата беше 16 полета с уиз и 4 с райън. Фактурите са дошли около 04:50-04:55 като тази резервация я приключих в оподо около 20:30. Явно са претрупани ( чудно защо ли :O )и карат по ред на номерата

Връзка към коментар
преди 47 минути , funny каза:

Kayak.it все още вадят цени по 1 евро но само с Виза Дебит - например 23-25.02 - София-Мадрид, 19-21.02, 19-22.02.

Всъщност има по 2-3 дати за отиване и толкова за връщане през януари и февруари.

 

SOF - CIA - 15.02 - 1 evro

SOF - CIA - 16.02 - 1 evro

SOF - FCO - 16.02 - 1 evro

CIA - SOF - 22.02. - 1 evro

 

SOF-MXP - 01.06 - 1 evro  -  MXP-SOF - 03.06.- 1 evro

SOF-MXP - 15.06 - 1 evro  -   MXP-SOF - 17.06.- 1 evro

 

SOF - NCE - 12.10. - 4 evro

NCE - SOF - 19.10 - 1 evro

 

SOF - CRL - 07.03 - 1 evro

 

SOF - AMS - 09.03 - 1 evro

SOF - AMS - 16.03 - 1 evro

SOF - AMS - 23.03 - 1 evro     -   AMS - SOF - 26.03. - 1 evro

През кой сайт са цените до Амстердам? momondo.co.uk --> opodo? 

Връзка към коментар
преди 18 минути , Dreamm каза:

В тази връзка БГ Ер пращат ли фактури?  От Уиз получих, но от тях - не.

Имам предишен полет (преди снощната кампания) с тях - по Нова Година, купен от Expedia. Ни звук, ни вопъл, ни стон, ни фактура от BG Air. 

Сега е същото - само потвърждения от Opodo.it. 

Връзка към коментар
преди 11 минути , Dreamm каза:

Питах за България Ер пращат ли фактури?

България еър- пращат фактури, ако се обадите на телефона или им пишете на името на коя фирма, име т.н. да издадат фактурата. Правят годо седмица.

Иберия не издава фактури доколокото си спомням, трябва специално да се провери, освен ако не е фактурата за Испания. Но не съм толкова сигурна, скоро не съм ги ползвала.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да вметна, че схемата продължава да бачка с пълна сила. Вече спрях да броя взетите билети, типично в мой стил се олях :)

 

След малко отивам да си напечатам тениска с надпис "I :giveheart: OPODO". Сериозен съм!

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 11
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Аз взех за август, София-Милано по 1 евро, но италианския каяк прие картата ми само веднъж, затова връщането е за баснословните 6 паунда през opodo.co.uk :mad:

Потвърждения имам веднага от Раян.

 

Sofia -Milano 13.8. kayak.it-opodo/eDreams - 1 eur visa debit

Milano-Sofia 16.8 opodo.co.uk -6 pounds - visa debit/paypal

 

Редактирано от samuraika
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 1 минута , samuraika каза:

Аз взех за август, София-Милано по 1 евро, но италианския каяк прие картата ми само веднъж, затова връщането е за баснословните 6 паунда през opodo.co.uk :mad:

Потвърждения имам веднага от Раян.

кой дати точно?

Връзка към коментар
В момента, samuraika каза:

Аз взех за август, София-Милано по 1 евро, но италианския каяк прие картата ми само веднъж, затова връщането е за баснословните 6 паунда през opodo.co.uk :mad:

Потвърждения имам веднага от Раян.

Да, това английско оподо нещо големи скъпчии си падат на фона на италианците. Ама хайде, прощаваме им.

 

Тоя Cyber Monday ще ме довърши. Въобще да не споменавам, че привечер почват мега разпродажбите по всички големи американски резервационни сайтове (expedia, orbitz и тн) - явно няма да се спи.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Дънди
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.