Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 24.11.2017 г. в 21:41, Loverboy каза:

Аз да кажа, че при мен проработи схемата ти, която не ти е проработила на теб. Купих за 26 януари отиване SOF-FCO с Alitalia с Visa Debito от ЦКБ физическа по схемата kayak-edreams. След това пробвах www.piratinviaggio.it - opodo за обратния полет и ми даде пак цена от 0.99E. Викам дай да пробвам - и мина. 

 

Иначе същите дати с WizzAir с Discount излизат общо 40 лева, ама друго си е да летиш за 0.99 EUR. Дано само АлИталия не фалират дотогава :D

 

 

Edit: Тествам пиратите и с Берлин през декември, цена от 0.99E за двама :)  Има и Bulgaria Air до Варна през декември за по 10 EUR.

Намерих за 1 евро София Рим с Алиталия,и ми писаха да изчакам PNR,но след 8 часа още го няма.

Връзка към коментар

Италянския каяк даваше и с цредитна виза за по едно евро, но минава само веднъж. Opodo.co.uk и сега вади някои ниски цени за София - Милано или София- Тревизо (8 паунда) през Юли-август но само с дебитна виза или пейпал. Но пък минават по повече от веднъж, което пак си е добре.

През италянските каяци София-Тревизо за 20.7. излиза на 1 евро с виза кредит/дебит

Редактирано от samuraika
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте

За кои точно времеви интервали са валидни тия цени?

Аз пробвах няколко варианта и в kayak.it и в Opodo.co.uk за различни дестинации/време. Цените, които ми дава са винаги над 100 евро.

 

Благодаря предварително.

Връзка към коментар
преди 2 минути , reinamarsela каза:

Случайно някой нещо да е намерил от Солун?

най-добрият вариант е да намериш полети на http://www.azair.eu и после виждаш каква е цената на Оподо

Връзка към коментар

Как влизате в opodo.co.uk, на мен не ми зарежда нищо.

С виза дебит, с която не ми даваше да купя за втори път снощи, италианският каяк позволи още едно плащане от друг айпи адрес днес.

@anichka_p, с обаждане на неимпулсния тел.на Уизз коригираха възрастта на детето.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Фичо каза:

Единственото лошо е, че след този уикенд, вече всяка двуцифрена цена за билет в рамките на Европа започва да ми изглежда като пладнешки обир. :lol:

Аз толкова се зомбирах, че почнах да си мисля, дали билет -0,73 си струва сравнено с тия от -4 например 

  • Смея се 8
Връзка към коментар

Имам малък проблем...взех билети на мама и тате билети,но после не можах да купя със същата карта за моя билет. Днес намерих друга карта,но цената от 1 евро до 27 евро... въпросът ми е да изчакам ли цената за 31 март или да купувам?

Връзка към коментар
преди 2 часа, funny каза:

kayak.it

 Оф преди 30мин ми изкара цената която чаках Амстердам-София 0,99 евро пробвах с една карта неуспешно плащане дойдох в офиса викам през друго IP и вече цената е 23 евро :( 

Връзка към коментар
преди 55 минути , Фичо каза:

Единственото лошо е, че след този уикенд, вече всяка двуцифрена цена за билет в рамките на Европа започва да ми изглежда като пладнешки обир. :lol:

Мани мани, аз сега си гледам тъжно някакви билети за догодина, дето съм ги взимал за по 20-30 евро и в момента с тая схема са по 1 евро... И се чувствам прецакан. Ей, ненаситни сме :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Е при мен Оподо приключи с хубавите цени!

По-скоростно планиране на отпуската за  седващата година не съм правил!

В пощата имам 72 резервации сега остава да информирам и пътуващите :) 

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

В е дриймс все още се намират по- евтини ( не минусови, хахах) Когато резервирам обаче дете+ възрастен и ми скача цената.... Въпросът ми е мога ли да резервирам за дете като за възрастен, някой има ли опит да сподели? 
Благодаря!

Връзка към коментар
преди 5 минути , don каза:

Вдигнаха си цените,за безплатните до порто вече не са

Може да се е вдигнала цената на сайта на Раянер - ако там е 20 евро, няма как да е безплатно през opodo. Казахме - 16.99 е отстъпката, ако билетът струва толкова или по-малко - той ще е безплатен през оподо.

Връзка към коментар
преди 8 минути , Пламен каза:

Е при мен Оподо приключи с хубавите цени!

 

 Вчера също бе така от обяд до вечертта,но ето днес пак се появиха за кратко.Според мен търсенето и активността ги вдига.А цената в сайта на авиокомпанията седи непроменена.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , reinamarsela каза:

В е дриймс все още се намират по- евтини ( не минусови, хахах) Когато резервирам обаче дете+ възрастен и ми скача цената.... Въпросът ми е мога ли да резервирам за дете като за възрастен, някой има ли опит да сподели? 
Благодаря!

Можеш. След като я направиш зв.на безплатен телефон на уиз да ти го променят на възрастен.

Но при Раян трябва да се обадиш на live chat до 24ч

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Branko каза:

Можеш. След като я направиш зв.на безплатен телефон на уиз да ти го променят на възрастен.

Но при Раян трябва да се обадиш на live chat до 24ч

Има ли някакво таксувана тогава?

Връзка към коментар
преди 14 часа, Vyara каза:

При резервиране на билети през Оподо получи мейл със елдния текст: Как да процедирам? Ще получа ли потвърждение?

We're processing your booking request
You'll receive your final confirmation email shortly. 

Продължавам да не получавам потвърждение. Писах още вчера мейл на Оподо с искане за потвърждение, като ми отговориха да изчакам 24 час аи ако няма втори потвърдителен мейл да се свържа с тях.

Мрънкам си защото се притеснявам има ли шанс да ми канселират резервацията.

Връзка към коментар
преди 17 минути , silvia_b каза:

На италианския оподо дава някои по 0,99евро с Виза дебит.

Само, че аз няма с какво да платяяяяяяяяяяяяяяяяяяя   :shout:

За кои дестинации и дати, аз нищо не откривам на тази цена?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.