Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 3 минути , Vyara каза:

Продължавам да не получавам потвърждение. Писах още вчера мейл на Оподо с искане за потвърждение, като ми отговориха да изчакам 24 час аи ако няма втори потвърдителен мейл да се свържа с тях.

Мрънкам си защото се притеснявам има ли шанс да ми канселират резервацията.

Аз също имах такива притеснения ,но получих потвърждение днес след 24 часа и за двата полета купени през Оподо, явно има забава в обработката

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И с немско и с българско ИП при мен всичко е на или над  цената на уиз или райън.

Бях намерил една схема за ходене за 3-6 евро общо от София до Вроцлав през Брюкслел и връщане през Болоня, ама на...

Връзка към коментар

Имам този мейл за една от резервациите София -Катаня, който купих за 3 и нещо паунда. Платено с Виза Дебит, за която са се обадили да питат от банката дали да преведат парите.

Your Opodo booking reference : хххх

With reference to your flight reservation. We are contacting you to inform you that, during the processing of your reservation request, the current price of your flight fare has changed to 24.09GBP.

We operate on a live availability system which means as seats are booked, you may see a fluctuation in price. This is due to changes in the availability. We are unable to guarantee a fare until your reservation is made, payment has been completed successfully and tickets are issued.

If you would still like to confirm your reservation, please let us know as soon as possible.

Should you require assistance to make a reservation then please contact our Service Centre on :

UK Telephone 0800 026 1621 (toll free number)
Australia: 029 1995336 ($0.07/min) International calls: +61 29 1995336

Once again, thank you for contacting Opodo and we look forward to being of service to you again soon.
 

Връзка към коментар
преди 4 минути , kadmira каза:

явно има забава в обработката

Благодаря ти. Ще чакам. Притеснявам се защото след този полет, за който нямам потвърждение резервирах още два и си олчуих потвържденията веднага. Само този се бави. :(

Връзка към коментар
преди 4 минути , Цвете каза:

Имам този мейл за една от резервациите София -Катаня, който купих за 3 и нещо паунда. Платено с Виза Дебит, за която са се обадили да питат от банката дали да преведат парите.

Your Opodo booking reference : хххх

With reference to your flight reservation. We are contacting you to inform you that, during the processing of your reservation request, the current price of your flight fare has changed to 24.09GBP.

We operate on a live availability system which means as seats are booked, you may see a fluctuation in price. This is due to changes in the availability. We are unable to guarantee a fare until your reservation is made, payment has been completed successfully and tickets are issued.

If you would still like to confirm your reservation, please let us know as soon as possible.

Should you require assistance to make a reservation then please contact our Service Centre on :

UK Telephone 0800 026 1621 (toll free number)
Australia: 029 1995336 ($0.07/min) International calls: +61 29 1995336

Once again, thank you for contacting Opodo and we look forward to being of service to you again soon.
 

А резервацията излиза ли в сайта на Уиз или не е минало плащането и не е потвърдена?

Връзка към коментар
преди 10 минути , silvia_b каза:

opodo.it

SOF-MXP 30.04 0.99EUR

MXP/BGY-OPO 30.04 0.99EUR

OPO-MXP 6.05 2.49EUR

MXP-SOF 6.05 0.99EUR

 

Някъде с виза кредит, пейпал по много пъти все още има ли ?  :resent:

 

 

На мен за тези дати ми излизат цени по-високи от цените на сайтовете на авиокомпаниите. :(

Как една цена такава не видях!

Връзка към коментар
преди 12 часа, christuff каза:

Търсете на azair примерно двупосочни до избраната дестинация на добри цени(обикнвено тези под 30евра излизат безплатно-с нулеви цени в оподо) .След като намерите хубав двупосочен , търсете в оподо първо в едната посока за един човек и после и в другата посока пак така.

При мен нищо не се получава :( Даже цените на оподо са по-високи от тези на azair :(

Връзка към коментар

Аз имам един полет през edreams.it Трансавия амстердам -софия и ми стои, че не е confirmed. Платен е, но нямам потвържденията, а само резервацията.

Иначе нещо се бъгна и ме таксуваха за едни полети 2 пъти, писал съм complain, ще видим какво ще стане. Аз обаче вече евтини полети не намирам.

Иначе съм доволен, и аз имам 50тина мейла, но не съм купувал за друг, освен за мен и приятелката ми. Никой друго не е толкова ентусиазиран да пътува.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Peps каза:

При мен нищо не се получава :( Даже цените на оподо са по-високи от тези на azair :(

При мен също вече не излизат хубавите цени, но съм на работа и не съм сигурен дали е от това или просто са спрели кранчето. :( 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Аз проверявам от същия лаптоп и цените са дори по-високи от сайта на Уиз 19,99 без дискаунт е 15 лири...

 

Това беше, надявам се да нямаме проблем с направените резервации до тук

Връзка към коментар
преди 28 минути , Цвете каза:

Нямам потвърждение, имам само мейл, че е в процес. Интересното е, че е третия човек си има билет,  а две от резервациите не са потвърдени.

Аз ще те посъветвам да изчакаш  защото аз вчера така се сдобих с два билета на едно име .

Връзка към коментар
преди 6 минути , Божидар каза:

Аз ще те посъветвам да изчакаш  защото аз вчера така се сдобих с два билета на едно име .

Единия го канселираха. Не знам какво мога да направя. Жалко.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Радослав каза:

Това не е добре....

Предполагам, че е защото не е минало плащането веднага, а сутринта след обаждане до собственика на картата и потвърждение, са превели парите. Три резервации по маршрута - две са проблемни. Интересното е, че единия билет си е потвърден. И той е на мъжа ми, който и идея няма, че ще пътува :lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 7 минути , Цвете каза:

Предполагам, че е защото не е минало плащането веднага, а сутринта след обаждане до собственика на картата и потвърждение, са превели парите. Три резервации по маршрута - две са проблемни. Интересното е, че единия билет си е потвърден. И той е на мъжа ми, който и идея няма, че ще пътува :lol:

Не си имала късмет. При мен за хх резервации, имах само един отказ, не мина плащането. Повторих отново с търсене и данни за билета и всичко беше нормално.

 

Преди малко ми се обадиха от банката ПИБ. "Господине с Вашата карта за извършени много транзакции, включително имате плащания за по 1GBP, които след това са отменени от търговеца. /Това са онези с минусовите стойности на билетите/. Ваши ли са транзакциите, всичко ли е нормално?"  Благодарих за обаждането и потвърдих че аз съм ги направил.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.