Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 15 минути , КолЮ каза:

Прехвърлянето на възрастен билет към детски не е ли свързано с доплащане на място?

не ,безплатно е.Само че при Раян ще трябва да чекираш детето на гишето.Докато при Уиз става по телефона и ти я прикачват към някой възрастен и ви дават места един до друг 

Връзка към коментар
преди 11 минути , Zaro каза:

Плаща се място за възрастен, 5 евро

Днес го правих през онлайн чата и не ми искаха да плащам.Писаха само,че ще трябва да го чекирам на летището детето,другите онлайн

Връзка към коментар
преди 1 минута , Branko каза:

Днес го правих през онлайн чата и не ми искаха да плащам.Писаха само,че ще трябва да го чекирам на летището детето,другите онлайн

 

Ами на мен ми поискаха. Не знам дали възрастта е от значение, в случая 15.

Връзка към коментар
В момента, Branko каза:

ми знам ли,при мен е 11.Къде ти ги поискаха и как плати?

Пуснаха ми линк, на който се въвежда резервацията на възрастния и излиза прозорец за дължимата сума. Мястото ми излезе колкото трите билета -_-

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Може да съм минал метър аз.Ето какво ми отговориха:

You won’t be able to check in online for the affected child(ren) but we will arrange a free airport check in, thus you can do it for them at the airport.Please remember to check in online for the other passengers at least 2 hours before the departure time.

May I assist you any further?

Връзка към коментар
преди 17 минути , Zaro каза:

Пуснаха ми линк, на който се въвежда резервацията на възрастния и излиза прозорец за дължимата сума. Мястото ми излезе колкото трите билета -_-

типично в техен стил.....

Връзка към коментар

Да кажа - при мен умря кранчето - нито през оподо, нито през момондо сваля цени вече. Дават си цените от сйата на компанията. Дори на полети по 10 евро ги дава 9 паунда. 

Връзка към коментар
преди 4 часа, Звелина каза:

 

@anichka_p, с обаждане на неимпулсния тел.на Уизз коригираха възрастта на детето.

Благодаря ти, @Звелина. И аз току що говорих с тях и оправиха нещата.

При мен също не излиза вече нищо от никъде. 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Това ми пратиха на мейла преди малко,но при мен не става:

IMG_0619.PNG

- £20 off flight bookings with a minimum booking value of £500. Discount only valid for round trip flights, departing from any airport in the United Kingdom.

- £100 off Flight + Hotel bookings with a minimum booking value £1000. Discount valid for "Flight + Hotel" bookings, departing from any airport in the United Kingdom.

 

За всяко локално opodo условията варират, както и размера на отстъпките, но винаги са при попупка на голяма сума.

Няма да излезе заек тук :)

Връзка към коментар
преди 17 минути , Боби каза:

a minimum booking value of £500. Discount only valid for round trip flights,

Дискриминация! :mad: Това само заради Магеланци са го написали! :lol:

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Ами май е време да затапим еуфорията. Който купил - купил... А тези, които не са успели или пък са си взели само в една посока, а другата им е още под въпрос, нека се завърнат към rumbo.es  Тръгнала е някаква нова схема с Masterpass, с "нормални" отстъпки, като при Maestro-то. Нямам време сега да проверявам какво точно е това чудо, но довечера като се прибера ще се поразровя. Доколкото разбирам това е виртуална карта, прикрепяща се към Mastercard, като е необходима еднократна регистрация. Ако някой знае нещо или има време да рови, нека не се стеснява да разясни :)

Ама след разлигавянето ни с нулевите и отрицателните цени, май ще трябва време, за да слезем на земята и свикнем отново с реалностите..... поне до следващия Black Friday :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Petkan каза:

Ама след разлигавянето ни с нулевите и отрицателните цени, май ще трябва време, за да слезем на земята и свикнем отново с реалностите..... поне до следващия Black Friday :lol:

Не знам за останалите, но аз май приключих с покупките за 2018-а. Тамън за следващия Black Friday ще напазарувам билети за 2019 :)

  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Не ми издадоха билет за Рим с Алиталия за 1 евро,уж че съм нямал пари в картата.Сега си направих трета виртуална карта Виза Цкб за 2 седмици.Успях преди половин час през бразилския Jetcost-Edreams да взема от Бургас до новата дестинация Дюселдорф за 7,68 бразилски реала(3,6 лева) еднопосочно.Цената на Ryan е 16,99 евро.

Вече само през инкогнито режим на браузъра ще купувам

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , dimitrov6 каза:

Канселираха ми резервацията за Рим с Алиталия за 1 евро,уж че съм нямал пари в картата.Сега си направих трета виртуална карта Цкб за 2 седмици.Успях и през бразилския Jetcost-Edreams да взема от Бургас до новата дестинация Дюселдорф за 7,5 бразилски реала(3,6 лева) еднопосочно.Цената на Ryan е 16,99 евро.

От кой сайт ти канселираха резервацията? Вероятно голям ужас е настанал днес, като са видяли какво се е случило през уикенда... Дали няма да има масови канселирания?

Връзка към коментар
преди 2 минути , Diana Alexandrova каза:

От кой сайт ти канселираха резервацията? Вероятно голям ужас е настанал днес, като са видяли какво се е случило през уикенда... Дали няма да има масови канселирания?

Ако имаш издаден билет от авиокомпанията с валиден PNR, няма кой да ти го вземе.

Връзка към коментар
В момента, vorbis каза:

Ааааа, подарена къща назад не се връща. Така казвахме като деца :)

Аз все си мисля, че ако има издаден Е-ТКТ и PNR , и се вижда полета на сайта на АК, не би трябвало да имаме притеснения. Поне аз намерих всичките полети на сайтовете на съответните авиокомпании.

Връзка към коментар
преди 10 минути , Георги Матеев каза:

 но аз май приключих с покупките за 2018-а. :)

Не се заричай :biggrin: ,  като излезе пак някоя Южна Америка  за 136€ и току виж си скочил, за сметка на някоя от европейските разходки, купена тия дни за нула пари ;) 

Редактирано от Фичо
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Diana Alexandrova каза:

Аз все си мисля, че ако има издаден Е-ТКТ и PNR , и се вижда полета на сайта на АК, не би трябвало да имаме притеснения. Поне аз намерих всичките полети на сайтовете на съответните авиокомпании.

Няма шанс с издаден билет да канселират. Единствено нещо ако оподо ни пусне някакъв чардж на картата...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Дънди
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.