Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

При jetcost.es -> edreams , има намаление до плащането. Там е + 30 евро за всички видове карти, включително Diners. Единствено с Mastercard eDreams няма оскъпяване. Или поне така го видях при мен. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

 

А и има голям шанс да сме попрекалили с дайнърс покупките от френското румбо и просто да са ни резнали. Щото чак директно да махнат опцията за дайнърс е леко странно.

Аз съм убеден, че няколкото стотин поръчки, които са получили от България, нямат никакво влияние върху цялостното премахване на Дайнърс. Тези промоции са на кампании, които траят определено време, спират, тръгват пак..

Ако ние бяхме кривите - щяха да ограничат плащанията с български карти или от България.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

При jetcost.es -> edreams , има намаление до плащането. Там е + 30 евро за всички видове карти, включително Diners. Единствено с Mastercard eDreams няма оскъпяване. Или поне така го видях при мен. 

Директно от едриймс с дайнърс дава 12 евро остъпка - пробвано днес.

Връзка към коментар

Но само с Mastercard eDreams.

С Diners и всички останали карти праска 30 евро отгоре.

 

Точно така, трябва да се стигно до самото плащане, за да види коя карта дава намаление, а не само началната страница с резултатите.

Връзка към коментар

От всичко, което пробвах до момента, най-лесните отстъпки са skycheck.it > budgetair.it с MasterCard Debit, или skycheck.de >airline-direct.де или fluege.de с Visa Electron (с различна успеваемост). Само дето DWC не ми излиза на двете места (само DXB), което си е проблем.

 

Или директно edreams.es с дайнърс но още не съм тествал дали важи ограничението за една покупка на 3 месеца. Всичките карти ги имам и просто каквото дойде.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

jetcost.pt -> edreams.pt

45 евро отстъпка с дайнърс от Уиз !

 

Който иска - да се пробва:

sofdwc.jpg

 

Търсенето е за септемврийски Дубай, който струва 200 лв в момента.

 

Също така, директно rumbo.pt сваля 14 евро с дайнърс.


Но само с Mastercard eDreams.

С Diners и всички останали карти праска 30 евро отгоре.

Не! С Дайнърс. Видях го преди да го напиша.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

От всичко, което пробвах до момента, най-лесните отстъпки са skycheck.it > budgetair.it с MasterCard Debit

Добре де, аз пак питам, щото при мен не се получава - как минавате от skycheck.it  към  budgetair.it ?

При мен при търсене в skycheck.it отваря допълнително само някакво  volo24.it , което е с дървени цени.

А skycheck.it ми вади резултати с варианти от Opodo, Edreams, Bravofly, Lastminute , но не budgetair.it ... :rolleyes:

 

post-139-0-84853800-1436521722_thumb.jpg

Връзка към коментар

Така офертата пак я има, rumbo.fr намаление 38 евро и изненада-плащането е с .... маестро! Който си купи нещо, да се похвали и да почерпи  ;)

Хмм, някакъв пример с дати и дестинация ? :rolleyes:

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар

Ами любимото София-Бари 14-21 септември 2,18 евро

супер,

обаче при мен излиза 35 (и след замитане на кеша и бисквитите)

пир това с Мastercard Debit, не с Maestro ...

post-139-0-72269200-1436540229_thumb.jpg

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да, аз първо минах през джеткост, а после го проверих направо през румбо. И само през румбо ми дава тия отстъпки, ама де да знам защо така. Сигурно съм специален  :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

не, определено няма. нещата се ограничават с тази карта.

 

Нищо ограничаващо не виждам в това да имаш още една карта подръка и да я ползваш веднага когато излезне оферта. А схеми постоянно се появяват и ще се появяват, както показа практиката напоследък. Ти си знаеш.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ами любимото София-Бари 14-21 септември 2,18 евро  :lol:  Друго София-Дубай 7-16 октомври 67 евро. 

 

На мен този полет ми излезна за 12,18 евро (с 38 евро отстъпка) и иска плащане с Maestro (ура!). Това през jestcost.fr -> rumbo.fr

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Нищо ограничаващо не виждам в това да имаш още една карта подръка и да я ползваш веднага когато излезне оферта. А схеми постоянно се появяват и ще се появяват, както показа практиката напоследък. Ти си знаеш.

Маестрото върши чудесна работа от няколко години. докато Дайнерс бързо започна да прескача.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.