Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Да му се не види! Изчистих, метох :) , е, не ми излиза това поле с отметките! И на другия комп от мрежата пробвах - не  излиза.

А друг браузер? Аз сега пробвах през експлорера, първоначално не ми излизаха отметките, но като изчистих кеша, вече излизат.

Връзка към мнение

Моля за помощ! Полет Милано/Бергамо - Севиля дата 26.08 - 3 души. Моля пробвайте каква цена ви излиза. Нещо не се справям, не ме излиза например отметка за румбо в едриймс. Благодаря!

 

Някъде в предишните постове видях, че отметката се появява преди да дадеш еднопосочен и тогава маркираш. Иначе при мен не излизаше. Пробвай, макар че може и нещо да не съм разбрала аз  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Докладвам: по никой от начините не излизаше. Пробвах с rumbo.es и вече имам потвърдена резервация за 91,47 евро  за 3 билета. Доволна съм. Отказали са ми, обаче една  за по- късна дата, направена по- рано, явно цената при раян е друга вече. Пишем го успешно, ура! 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

На мен пък не ми излиза за някои дестинации. Затова давам примерно Barcelona - Valencia, колкото да излезе отметката, а после в Румбо си променям маршрута.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

На мен пък не ми излиза за някои дестинации. Затова давам примерно Barcelona - Valencia, колкото да излезе отметката, а после в Румбо си променям маршрута.

E да, ама така май цените не са най-добрите

Връзка към мнение
Георги Матеев

От тази сутрин в edreams.es и на мен вече не ми излиза отметката за rumbo. Абсолютно нищо не помогна за да я върна обратно, включително изчистване на кеша/бисквитките и трика с Барселона-Валенсия. Очевидно нещо се е променило, да се надяваме, че е само временен технически проблем.

Връзка към мнение

На мен ми излиза отметката в eDreams.es, но не мога по никакъв начин да въведа начална (origen) и крайна точка (destino) в rumbo.es - за Маестро

Редактирано от Надя
Връзка към мнение

Всъщност в rumbo.es излиза същото търсене, което си въвела в началото в eDreams.es и няма нужда да въвеждаш пак, не е ли така?

Връзка към мнение

За съжаление, след "изчезването"  Edreams.es -> отметка на rumbo.es вече иска дайнърс

Иначе директно румбо.ес си работи, и дати, и отстъпка, и Маестро.

Не забравяйте, че като го ползвате директно може да въведете купони за допълнителна отстъпка!

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

За съжаление, след "изчезването"  Edreams.es -> отметка на rumbo.es вече иска дайнърс

Иначе директно румбо.ес си работи, и дати, и отстъпка, и Маестро.

Не забравяйте, че като го ползвате директно може да въведете купони за допълнителна отстъпка!

 

Но пък за сметка на това схемата Edreams.es -> Rumbo.es вече дава отстъпка цели €42 на билет. Който има карта Diners да се мята, определено е оферта.

 

А за директното ползване на Rumbo - досега попадал ли си на реален работещ купон за отстъпка? Аз изрових и пробвах поне 10 и никой не бачкаше.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да, почти всеки път .. ако ги хванеш пресни :)

Много от тях са за еднократна употреба, или нещо подобно .. в момента има за 15 евро:

3559134973205053

ама и при мен спря да бачка въвеждането на летища СЛЕД като си изтрих бисквитките ?!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Но пък за сметка на това схемата Edreams.es -> Rumbo.es вече дава отстъпка цели €42 на билет. Който има карта Diners да се мята, определено е оферта.

 

А за директното ползване на Rumbo - досега попадал ли си на реален работещ купон за отстъпка? Аз изрових и пробвах поне 10 и никой не бачкаше.

На мен ми дава отстъпка от 19.44 евро с Дайнърс.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нямам diners. но добре, че работи пак с Маестро през румбо. Сега правих опити и като постоянно живеещ на Канарските+ намалението от Маестро, мога да летя до кой да е околен остров за 18-на евро двупосочно. :)

Намалението не е еднакво за различните компании и дестинации, иначе и аз видях по 42евро.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

jetcost.es -> lastminute.com, плащане с Diners (на ПИБ върви, тествано)

 

Би ли споделил каква карта Diners имаш по-точно и най-вече с колко цифри й е номера? Как успя да платиш с нея?

 

Аз също имам Diners от ПИБ, но е с 14 цифри (вместо 16) и досега нито един сайт, включително lastminute.com, не поиска да я приеме. Полето за попълване седи червено, все едно не съм написал номера на картата докрай и по никакъв начин не дава да продължа с плащането.

 

UPDATE: Diners картата в крайна сметка мина на lastminute.com - явно е бил някакъв временен проблем.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами аз понапазарувах билети и проблем не е имало. Иначе е с 14 цифри, като повечето издавани Дайнърс-и. Май само американските са с 16. При lastminute.com има едно неудобство - в списъка с държавите няма България, но с Испания няма проблем да мине плащането. Реално няма проверка по адрес.

Връзка към мнение
Георги Матеев

При lastminute.com има едно неудобство - в списъка с държавите няма България, но с Испания няма проблем да мине плащането. Реално няма проверка по адрес.

 

Всъщност има... "Republika Bulgariya" :) Съвсем случайно го открих почти най-отдолу в листа.

 

А ти на кои други сайтове си плащал с Diners-a без проблем?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Ники Петров

Нито един код за отстпка не действа. Намерих някакъв за 17 евро и го въведох и ми изписа някаква щуротия на испански. Защо не се получава?

Връзка към мнение

Малко е пипкаво с кодовете за отстъпка - някои се генерират на момента, други са валидни за месеца, което значи, че към края вече са изразходвани. Или търсиш други сайтове, с други кодове, или чакаш да пуснат нови следващия месец.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Ники Петров

Малко е пипкаво с кодовете за отстъпка - някои се генерират на момента, други са валидни за месеца, което значи, че към края вече са изразходвани. Или търсиш други сайтове, с други кодове, или чакаш да пуснат нови следващия месец.

На мен не мие е спешно за някоя дестинация,защото графика е пълен,но ако искочи някоя евтина за уикенда веднага я грабвам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При последните ми търсения директно през rumbo.es, за полети на Wizz и Ryan ми дава само по 3 евро отстъпка (на посока), независимо от дестинацията и цената на полета. Ще провери ли някой как е при него? До преди два дни ми даваше по 10 евро отстъпка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   7 магеланци

    • rosmari345
    • ivo_121212
    • valpet
    • Нелчо
    • Tesh
    • jorrro
    • yordanov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.