Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Попадали ли сте на намаления за полети на KLM? Опитвам се да сваля цената на билет  Sofia - Oslo -Sofia 28.12.2018-02.01.2019. Пробвах повечето описани тук схеми, но не се получи цена по-различни от официалната 310 лв.Някакви идеи?

Връзка към коментар

Купих си бих си билет по схемата. 

Схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es и плащане с VISA Electron 

 

Благодаря на Коliob. Сега къде да си търся билета. В пощата имам само номера на електрония ми  билет

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , ZORI каза:

Купих си бих си билет по схемата. 

Схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es и плащане с VISA Electron 

 

Благодаря на Коliob. Сега къде да си търся билета. В пощата имам само номера на електрония ми  билет

Електронният номер представлява твоя билет. Отдавна няма хартийки. Печаташ само бордна карта на принтер след като си се регистрирал (чекирал) за полета.

Редактирано от vorbis
Връзка към коментар

С електронния номер на билета ти (PRN номера) трябва да отидеш на сайта АК, с която ще летиш. Ако това е например Ryanair това става най-рано 3 дни преди полета.

Връзка към коментар
преди 50 минути , ZORI каза:

Да въпроса ми къде точно да се чекирам за да си получа бордната карта. Благодаря!

При нормалните АК 24 часа преди полета. 

 

Връзка към коментар
преди 12 часа, ZORI каза:

Купих си бих си билет по схемата. 

Схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es и плащане с VISA Electron 

 

Благодаря на Коliob. Сега къде да си търся билета. В пощата имам само номера на електрония ми  билет

Само внимавайте, че курса на песото са го вдигнали нещо и чак като въведеш данните за картата, тогава отдолу излиза колко ще ти вземат, което обикновено е с 5Евро отгоре от курса в момента на xe.com примерно. При чилийците и колумбийците в момента по същата схема е малко по-евтино, но там пък вземат в долари, а там курса в БГ банките е маалко по-широк.

Връзка към коментар

Bravofly.dk - McDebit Веднъж на 3 месеца смъква от 38Е на 30Е Пловдив-Шарлероа 17.09 за двама с RYANAIR

През Румбо.ес не стана, иска там Виабай карта.

Цитат

 

 

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
На 12.08.2018 г. в 12:56, vinidj каза:

Bravofly.dk - McDebit Веднъж на 3 месеца смъква от 38Е на 30Е Пловдив-Шарлероа 17.09 за двама с RYANAIR

През Румбо.ес не стана, иска там Виабай карта.

 

Леко допълнение намаляват и УизЕър полетите с 5Евро МиланоБергамо-София от 15 на 10Евро примерно и няма ограничения в имейл адрес и т.н. Гледат само номер на карта, ако е друга пускат 🙂

 

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 17 минути , Ivko каза:

bravofly.no в каква валута дава цените-норвежка или шведска крона,че нещо съм зле със валутите, примерно тази - kr 119,96 pp

Щом е в .no, значи са норвежки крони. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз това предполагам, но се зарових да видя дали има разлика в изписването, какви са им курсовете и т.н.

И двете валути NOK и SEK се изписват kr . Евентуално това pp дали означава нещо?

Курсът им, според XE: 1,000 SEK =917.498NOK

Освен .no има и .se

Разликата в изписването е: kr 3 263,93 (no) и 3 624,92 kr (se)

А ако намесим и датската крона DKK, в bravofly.dk се изписва 2.501,24 kr

(произволно избран полет, за едни и същи дати, с една и съща компания и дестинация)

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар

Има ли нещо по-естествено от това цените в норвежки сайт да са посочени в норвежки крони ? 

 

Само моля не намесвайте и чешката,  или исландската крона, защото става, страшно. 

 

За ЮА сайтовете с песо дори не ми се мисли. 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Някой бе споменал че по схемата bravofly.no и плащането минава многократно с Маестро, но сега стигам до плащане и ми изписва,че тази промоция мога да я ползвам веднъж на 3 месеца?!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.