Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

15 hours ago, ven62 said:

 

 

 

 

Но не съм проверявал в момента - чекни ги.

Купих 3 билета с различни мастър кард дебит карти -2 билета през bravofly.dk директно с 5 евро отстъпка от 14.90 на 9.90 и 1 билет през rumbo.fr пак на същата цена. Картите минаваха само по веднъж.

Редактирано от Jorro
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 минути , Jorro каза:

Купих 3 билета с различни мастър кард дебит карти 2 билета брез bravofly.dk директно с 5 евро отстъпка от 14.90 на 9.90 и 1 билет през rumbo.fr пак на същата цена. Картите минаваха само по веднъж.

 От bravofly.dk 180,24 kr. pp това около 47лв ли прави мой сметки?

Връзка към коментар
Just now, Ivko said:

 От bravofly.dk 180,24 kr. pp това около 47лв ли прави мой сметки?

Аз ги купувах по отделно по 74 крони беше билета, като накрая се превалутираха в евро при плащането.

Връзка към коментар
преди 24 минути , Jorro каза:

Купих 3 билета с различни мастър кард дебит карти -2 билета през bravofly.dk директно с 5 евро отстъпка от 14.90 на 9.90 и 1 билет през rumbo.fr пак на същата цена. Картите минаваха само по веднъж.

Могат да минат много повече от един път картите ако заредиш всички данни за няколко единични билета, всеки един от тях в отделен прозорец на браузъра и ги потвърдиш с една и съща карта последователно. Просто минава известно време (не знам точно колко) преди да блокират повторното използване на картата. Проверено е за три билета и работи.

  • Харесвам 12
  • Браво 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Jorro каза:

Аз ги купувах по отделно по 74 крони беше билета, като накрая се превалутираха в евро при плащането.

 А през тези сайтове как си вземате приорити или ако е нужно чекиран 10кг по новите правила?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

Могат да минат много повече от един път картите ако заредиш всички данни за няколко единични билета, всеки един от тях в отделен прозорец на браузъра и ги потвърдиш с една и съща карта последователно. Просто минава известно време (не знам точно колко) преди да блокират повторното използване на картата. Проверено е за три билета и работи.

^^ Правено многократно - работи безотказно 🙂
В моя случай с Маестро, още от първата вълнА на отстъпките с този вид карти преди ок. 3 години, до онзи ден.
Само веднъж, при подобно използване, ми блокираха едната карта за повече от 3 месеца (4 или 5 някъде, edreams.es май бяха), даже я бях отписал, и си направих други карти към същата сметка. Но я отблокираха по някое време, и после я използвах докато не изтече валидността й това лято, и я закрих по общоизвестни причини.

Също става и с два компютъра/таблета, също с по няколко отворени и "заредени" прозореца, след това само се натиска бутона за плащане последователно.

 

Важното е единствено да се внимава да не изтече сесията на някой от отворените табове :wink:

Редактирано от wilks
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

bravofly.dk бачка с някакво нормално намаление. 

Билети Christchurch - Wellington 3 броя по за 22 евро (намаление от 7 евро).

Първите два минаха както е обяснено по-горе:  една карта и заредени 3 прозореца, но има една тънкост, че мейла който се вписва трябва да е различен за всеки билет. Аз бях писал един и същ мейл и се забавих да го променям на вторта страница, а при третата вече ми даде, че с тази карта не могат да се купуват повече биети. Тогава се наложи да вкарам номера на другата ми карта. 

 

Редактирано от boogy83
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, mary_shery каза:

Някой успявал ли е да свали цена на полети на Air Asia с някой от тези сайтове? 

Преди 2 години купувахме през rumbo.es билети за AIrAsia като тогава отстъпките бяха с Маестро. Мисля, че спестихме тогава около 200 лв спрямо цените на авиокомпанията. Закупени билети Дон Муеанг - Сием Рип (2), Сием Рип - Дон Муеанг (2), Дон Муеанг - Чанг Май (2), Чанг Рай - Дон Муеанг (2) 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, mary_shery каза:

Някой успявал ли е да свали цена на полети на Air Asia с някой от тези сайтове? 

Преди малко гледах билет с Air Asia през bravofly.dk го сваля от 49$ на 40$.

Конкретен полет търсех, че ми трябва: Куала Лумпур - Пукет

Редактирано от boogy83
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 28.08.2018 г. в 21:53, koliob каза:

Искам да направя едно допълнение, което може да се окаже важно при използването на схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es.

.

.

Ето защо за по-евтините билети отстъпката се активира при закупуването на 2,3,4 или 5 билета и/или двупосочни такива

По тази схема преди малко взех три еднопосочни билета наведнъж с една забравена Маестро на ПИБ Атина-София на цена от 20 евро на билет срещу 27 евро при Раян т.с. отсъпка от 7 евро на билет. После пробвах и София-Атина, като цената беше 9.90 евро при Раян, но по същата схема за един и за три билета цената беше 10.30 евро на билет и ги взех директно от Раян. Също пробвах както един двупосочен така и три, но крайната цена бе по-висока от тази при която схема ги взех аз. Явно за твърде ниски цени при авиокомпанията отсъпка не дават тия сайтове.Трябва да се поиграе малко с комбинациите и да се види при коя излиза най-изгодно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 31.08.2018 г. в 8:05, misha каза:

Хаааха,явно е така :). Наистина става въпрос за Rayanair,но вече всичко е наред. Получих потвърждението и вече въведох PNR-то на сайта им

При мен дойде до минута потвръжденито имам и PNR номер, но го въвеждам в акаунта в приложенито и не ми го намира дава грешни данни.Помня преди пак така ми даваше грешка, като синхронизирах и след няколко опита стана.Аз ли нещо бъркам или трябва да мине време да се появи в Раян?

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 11 минути , Ivko каза:

При мен дойде до минута потвръжденито имам и PNR номер, но го въвеждам в акаунта в приложенито и не ми го намира дава грешни данни.Помня преди пак така ми даваше грешка, като синхронизирах и след няколко опита стана.Аз ли нещо бъркам или трябва да мине време да се появи в Раян?

Погледни си в имейла какъв са ти дали, не е твоя - а този произволния.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, vinidj каза:

Погледни си в имейла какъв са ти дали, не е твоя - а този произволния.

Ами в имейла от lastminute имам Confirmation number от 6 букви и пише за проверка онлайн на резервацията да ползвам него, който вкарвам в Раян. Трябва да чакам мейл и от Раян ли с техен PNR?

Редактирано от Георги
Връзка към коментар
Преди 1 час, vinidj каза:

Погледни си в имейла какъв са ти дали, не е твоя - а този произволния.

Ох аз търся друг потвръждаващ номер 😂

преди 31 минути , Тони каза:

С него, но вътре трябва да има и мейл, който трябва да въведеш вместо обичайния ти

 

 Да сега го видях надолу в мейла ама кой да прочете то си пише, че се ползва за чекин 🙂

Връзка към коментар
На 5.09.2018 г. в 14:30, Jorro каза:

Купих 3 билета с различни мастър кард дебит карти -2 билета през bravofly.dk директно с 5 евро отстъпка от 14.90 на 9.90 и 1 билет през rumbo.fr пак на същата цена. Картите минаваха само по веднъж.

Аз купих през bravofly.dk директно,със използвана преди 20 дни мастър кард дебит Уникредит,билет Кавала-Атина на Olympic за 12,6 евро при цена 19,9.Пробвах и през Rumbo.fr с Revolut и Transferwise mastercard,но не стана.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

По схемата ar.jetcost.com->lastminute как правите с багажа при Раян аз ми излиза да избирам само без багаж или с 20кг.? Не виждам да може да се адва приорити или да чекирам 10кг, предолагам няма начин и става след това през раян да си добавяш направо

 

 

                         Untitled.jpg

 

И някой бе споменал,че плащането с Маестро минава не само веднъж, а тук изписва, че може на 3 месеца само по един път

 

 

Untitled1.jpg

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 часа, Ivko каза:

По схемата ar.jetcost.com->lastminute как правите с багажа при Раян аз ми излиза да избирам само без багаж или с 20кг.? Не виждам да може да се адва приорити или да чекирам 10кг, предолагам няма начин и става след това през раян да си добавяш направо

 

Точно така. Имай предвид, че през lastminute трябва малко да почакаш за потвърждение и ще ти дадат фиктивен имейл адрес, с който да се логнеш. 

Връзка към коментар
преди 3 часа, Георги каза:

Точно така. Имай предвид, че през lastminute трябва малко да почакаш за потвърждение и ще ти дадат фиктивен имейл адрес, с който да се логнеш. 

Ако е с багаж става скъпо колкото в сайта -  то само така си пише реално няма ограничени в броя на покупките засега.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 часа, Георги каза:

Точно така. Имай предвид, че през lastminute трябва малко да почакаш за потвърждение и ще ти дадат фиктивен имейл адрес, с който да се логнеш. 

 

преди 5 часа, vinidj каза:

Ако е с багаж става скъпо колкото в сайта -  то само така си пише реално няма ограничени в броя на покупките засега.

 Ей да е жива и здрава тази Маестро точно си помислих за какво я извадих преди година и половина и така си седи. Втора покупка за два дена по схемата ar.jetcost.com->lastminute с получаване на потвръжденията и за двата полета до минута. Уредихме и една НГ в Атина на цена от 53 евро за два двупосочни срещу официална цена 73 евро 

Връзка към коментар
преди 23 минути , DGTG каза:

При закупуване на билети през rumbo.fr - само еднократно ли минава карта мастър-дебит или няма проблеми няколко пъти да се плаща?

Петкратно в моя случай - за няколко човека, резервации през последната седмица. Това е за Райън и други, иначе за Уиз  - ar.jetcost.com->lastminute с Маестро, но само еднократно минава - 15 евро off.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.