Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Kayak.de -seat24.de ми дава намаление за вътрешни на БГ ер,на всички карти дава 0 такса.Не съм стигала до плащане,но имам спомен,че начисляваше такси накрая.Някой пробвал ли е?

Връзка към коментар
преди 15 часа, Мари Николова каза:

Не съм стигала до плащане,но имам спомен,че начисляваше такси накрая.

Да, при цена "0" за всички карти, накрая при въвеждане номера на картата, цената скачаше и не се повлиява от никакво IP. То всъщност това "0" означава, че с конкретно изредените карти има "0" отстъпка. За да има реална отстъпка, на някоя от картите трябва да пише "минус еди-колко-си надолу".

 

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 8.08.2018 г. в 14:43, Mistela каза:

trip.com

читав сайт ли е?

 

дава ми добра отстъпка

Вчера купих билети за Асуан - Кайро по схемата : jetcost.ie -  trip.com и всичко изглежда точно. Върнаха потвърждение веднага и всичко изглежда наред. Резервацията си излиза в официалния сайт на Egypt air. Даже има и опция за refund за 13 евро преди започване на полета. 

Връзка към коментар

Вече си купил,  но провери ли директно в сайта на Egyptair - локалната версия ? 

 

Често при някой авикомпании,  ОТА дават цени само за чужденци и не показват местните. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, stanimir каза:

Вече си купил,  но провери ли директно в сайта на Egyptair - локалната версия ? 

 

Често при някой авикомпании,  ОТА дават цени само за чужденци и не показват местните. 

Гледах и там. Сайта им е доста бъгав и първоначално не излизаха никви полети. Не даваше по - добра цена, а беше уточнено че за багаж може доп. да те таксуват. В trip.com директно ми излезна и чекиран багаж. Всички др. посрeдници оподо, ласт минет, едримс и т.н бяха дубъл цена. 

Редактирано от Capitan Morgan
Връзка към коментар

Неочакван бонус при отмяна на закупени от Lastminute / Bravofly билети с Wizz Air.

 

На едни колеги им пропаднаха пътуванията - съответно и билетите - и профилактично реших да тествам Lastminute за рефънд. Както знаем Wizz Air по принцип не връща абсолютно нищо, като всяка лоукостка.

 

За мой огромен шок Lastminute потвърдиха, че ще ми изплатят рефънди под формата на дискаунт ваучери за бъдещи пътувания, което все пак е доста повече от нищо.

 

Wizz билет на стойност 235 евро - рефънд 87 евро

Wizz билет на стойност 119 евро - рефънд 50 евро

 

Тоест върнаха ми грубо 40% от платената сума. Ако беше само 1 път щях да го счета за грешка, но става въпрос за 2 различни резервации.

 

Наистина не знам как стана тоя номер, но определено беше неочаквано.

  • Харесвам 14
  • Благодаря 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
В момента, Фичо каза:

Какво причина писа за отказа от пътуване?

Никаква. Просто пуснах cancellation request без допълнителни обяснения.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Да потърдя и аз хубави работи за LastMinute - отговарят в Туитър на деня винаги.

Refund от Ryanair първия ден бе при тях, втория ден бе в картата ми.

Винаги съобщават за промени в часа или отменени полети и след това ги потвърждават бързо.

Винаги потвърждават резервациите на 100%.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Jetcost.ca English -eDreams 10Eur отстъпка за полети на Ryanair 22.12 Hamburg-Sofia примерно.

Плащане с ВизаКредит - става и плащане с Пейпал, но там не превалутират хубаво и ще намалее.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Трябва да купя 2 билета на Раянер и имаме не използвани само 2 гифт карти, които са Mastercard . Някой срещал ли е намаление с тях или работещо намаление с Виза електрон, която да минава обаче многократно?

Връзка към коментар

След като стана ясно, че Бургас отпада от зимното разписание, пак започнахме да следим полетите от Меминген за София. В момента цената е 115 евро/ посока за 22.12 и същата цена за връщане на 04.01. Не мога да преценя дали е висока или е по- скоро нормална като се има предвид периода на пътуване. Някакви наблюдения в тази насока? Вярно е че има още време, обаче се опасявам и от по- ранното изчерпване на билетите. 

Връзка към коментар
преди 10 минути , Betisha каза:

След като стана ясно, че Бургас отпада от зимното разписание, пак започнахме да следим полетите от Меминген за София. В момента цената е 115 евро/ посока за 22.12 и същата цена за връщане на 04.01. Не мога да преценя дали е висока или е по- скоро нормална като се има предвид периода на пътуване. Някакви наблюдения в тази насока? Вярно е че има още време, обаче се опасявам и от по- ранното изчерпване на билетите. 

Ако Мюнхен е опция ( има доста връзки до Маминген) , има полети на Луфтханза за по 130 евро в двете посоки за твоите дати. 

 

 

Screen Shot 2018-08-21 at 11.19.32.png

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз искам да запитам за полет Сингапур-Бали 15-18 Октомври 2018 цена от 200 лв на човек дали е поносимо добра за този период? Ходил съм в Бали, но вече нямам спомен колко ми беше билета, а и аз бях с еднопосочни полети.

Връзка към коментар
преди 13 часа, Jorro каза:

Трябва да купя 2 билета на Раянер и имаме не използвани само 2 гифт карти, които са Mastercard . Някой срещал ли е намаление с тях или работещо намаление с Виза електрон, която да минава обаче многократно?

Преди 3 дни си купих през Bravofly.dk с Mastercard debit билет София -Бирмингам с Ryan за 10 евро,вместо 17 .

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
2 hours ago, dimitrov6 said:

Преди 3 дни си купих през Bravofly.dk с Mastercard debit билет София -Бирмингам с Ryan за 10 евро,вместо 17 .

А с какво IP? При мен с бг IP е по-скъпа от на сайта на райън? Минаваш ли през jetcost и през кой?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 29 минути , Jorro каза:

А с какво IP? При мен с бг IP е по-скъпа от на сайта на райън? Минаваш ли през jetcost и през кой?

Току що си купих билет Соф-Мад от Bravofly.dk директно, с бг IP точно 7е на долу от сайта на Раян. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
5 minutes ago, Божидар said:

Току що си купих билет Соф-Мад от Bravofly.dk директно, с бг IP точно 7е на долу от сайта на Раян. 

Аз търся 17.11. Копенхаген- Каунас и ми излиза цена 73.89 kr при цена в сайта на Раян 73kr.

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Jorro каза:

Аз търся 17.11. Копенхаген- Каунас и ми излиза цена 73.89 kr при цена в сайта на Раян 73kr.

 

Купувай от Раян. 73kr е под 10 евро.Bravofly.dk намаля най-много до 10 евро.

Връзка към коментар
преди 19 часа, Jorro каза:

Трябва да купя 2 билета на Раянер и имаме не използвани само 2 гифт карти, които са Mastercard . Някой срещал ли е намаление с тях или работещо намаление с Виза електрон, която да минава обаче многократно?

Не съм проверявала конкретно за Раян,но rumbo.fr дават отстъпка с Мастъркарт Дебит.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Търся в периода 21.12.2018-7.01.2019 София-Амстердам-София с Transavia

 

Пробвах:

Jetcost   ca, co, cl, br, ie, pt - нищо

Bravofly.dk и  rumbo.fr  дават намаление с около 7-8 евро.

Да имате други идеи ?

Предварително благодаря!

:smile:

Връзка към коментар
преди 48 минути , ven62 каза:

Търся в периода 21.12.2018-7.01.2019 София-Амстердам-София с Transavia

 

Пробвах:

Jetcost   ca, co, cl, br, ie, pt - нищо

Bravofly.dk и  rumbo.fr  дават намаление с около 7-8 евро.

Да имате други идеи ?

Предварително благодаря!

:smile:

ar.jetcost.com -> lastminute.es намалява двупосочния с около 14-15 евро, което е същото като bravofly и rumbo, но поне няма ограничение за честотата на използване на картата.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , koliob каза:

ar.jetcost.com -> lastminute.es намалява двупосочния с около 14-15 евро, което е същото като bravofly и rumbo, но поне няма ограничение за честотата на използване на картата.

Много благодаря.

Не съм го посочил по-горе, но и ar..... го проверявах. Но явно само за еднопосочен.

Това ще да е

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.