Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 30.07.2019 г. в 15:25, Таньо каза:

lastminute.de и weg.de дават отстъпка за полети на Райънеър 8 ...14 евро при еднопосочно търсене за един.

Плащане с Мастеркард дебит.

Билета се издава от rumbo.es

Благодаря! Купени два еднопосочни билета- един за Rayanair и един за Transavia по тази схема. Общо спестени почти 14 евро!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

rumbo.es и viajar.com дават отстъпки до 50% от полети на Райън. Плащане с карта Bunq, разпознаваема като Viabuy MC.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 часа, BlackArt77 каза:

rumbo.es и viajar.com дават отстъпки до 50% от полети на Райън. Плащане с карта Bunq, разпознаваема като Viabuy MC.

това върви и при полети на wizz не чак  50% но до цени с членство го докарва...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 30.07.2019 г. в 16:25, Таньо каза:

lastminute.de и weg.de дават отстъпка за полети на Райънеър 8 ...14 евро при еднопосочно търсене за един.

Плащане с Мастеркард дебит.

Билета се издава от rumbo.es

Потвърждавам всичко през Weg.de върви без проблем просто трябва различен имейл всеки път и различна карта, но MCD e популярна.

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Купени  2 билета от Viajar.com за Акаба, дати 8-12 януари. Отстъпка 26 евро спрямо цената на Райън. Плащане с карта Bunq разпознаваема като MC Viabuy. Може да се смъкне още цената, но аз имам само една карта която се разпознава.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой скоро да е пазарувал от jetcost.com. au>eDreams(Opodo)  с  MC Debit ? 

 

Нито една от картите ми не върви при положение, че не съм ползвал повече от четири месеца. 

Само Phyre не съм пробвал. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Въпросът е, че ги разпознава като MC Debit и дава отстъпките,  но самото плащане не минава. 

 

Искам да разбера дали по принцип не минава MC Debit подобно на старите номера,  които правеха с Maestro или просто отхвърля моите карти. 

Нямам чужда под ръка,  но утре ще пробвам. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
8 minutes ago, stanimir said:

Въпросът е, че ги разпознава като MC Debit и дава отстъпките,  но самото плащане не минава. 

 

Искам да разбера дали по принцип не минава MC Debit подобно на старите номера,  които правеха с Maestro или просто отхвърля моите карти. 

Нямам чужда под ръка,  но утре ще пробвам. 

Коментирано е в темата - в AU минават само 2-3 карти, едната е на Ескпресбанк, другите не ги помня ..

Връзка към коментар
На 7.08.2019 г. в 21:25, stanimir каза:

Някой скоро да е пазарувал от jetcost.com. au>eDreams(Opodo)  с  MC Debit ? 

 

Нито една от картите ми не върви при положение, че не съм ползвал повече от четири месеца. 

Само Phyre не съм пробвал. 

 

Revolut мина веднъж през eDreams  и веднъж с доста зор в Opodo. Българска карта не мина.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не знам, дали на някого ще бъде от полза, но купени 2 билета Янгон-Баган. Единия jetcost.com.au-edreams, другия през jetcost.com.au-opodo с Revolut mastercard debit на цени 60 и 63 долара при цена на официалния сайт 95 долара. При опити да се купят още билети с различни неизползвани карти, айпита и имена ударихме на камък. Имам подозрение, че просто дава да купиш по един билет за определен полет през един посредник.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Може да е ставало дума, но да съм пропуснал - къде е уловката ??? :rolleyes:
Симулирах едно търсене на билети през edreams.es и на последната страница ми предлага да се абонирам за edreams prime и  - доколкото схващам от испанския - ми казва цена 0€ за година.   Ама ми изглежда too good to be true , какво пропускам? 

image.png.ca600bb192dfd8dce36558d5086d13de.png

Връзка към коментар
преди 3 минути , Фичо каза:

Може да е ставало дума, но да съм пропуснал - къде е уловката ??? :rolleyes:
Симулирах едно търсене на билети през edreams.es и на последната страница ми предлага да се абонирам за edreams prime и  - доколкото схващам от испанския - ми казва цена 0€ за година.   Ама ми изглежда too good to be true , какво пропускам? 

image.png.ca600bb192dfd8dce36558d5086d13de.png

Това, което вероятно пропускаш е, че им е много бъгав сайта. Ако се пробваш - бъди готов евентуално да се разделиш с EUR 55. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , koliob каза:

Това, което вероятно пропускаш е, че им е много бъгав сайта. Ако се пробваш - бъди готов евентуално да се разделиш с EUR 55. 🙂

Мерси, и аз нещо такова предположих ...   Освен да си направя скрийншот (не че е някакво неоспоримо доказателство, де)  и да се пробвам ? :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
21 minutes ago, Фичо said:

Мерси, и аз нещо такова предположих ...   Освен да си направя скрийншот (не че е някакво неоспоримо доказателство, де)  и да се пробвам ? :rolleyes:

Някой точно тук беше писал, че все пак са дръпнали пари, въпреки че е пишело 0€.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 минути , aleksandrina каза:

Някой точно тук беше писал, че все пак са дръпнали пари, въпреки че е пишело 0€.

Да, в тази тема 🙂:

От много време се каня да пиша за първия си досег с edreams.es:

В зората на създаването си ми бяха продали билет от летище, от което няма полет на превозвача за тази дестинация ...

.... , но ще е в правилната тема.  🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Доклад:

Lastminute.de 

София - Амстердам,  октомври, Transavia,  намаление 9 евро на един еднопосочен билет

с MC Debit.

Две последователни резервации всяка за по един билет еднопосочно.

Първата с карта Curve

Втората - нагъл опит със същите данни за e-mail и данни за картата. Не мина - каза, да посоча друг имейл. Смених само имейла - пак не мина - поиска друга карта. Смених и картата с ЦКБ Мастеркарт Дебитна и стана.

 

------------

Доволен!

Утре опитите продължават с Амстердам - София, като ще пробвам с Дайнерсите през jetcost.com.au, че днес не си ги нося.

 

Плащането е през някакво rumbo - вероятно испанското.

Някой с опит.

Да опитвам ли утре през  jetcost.com.au -> bravofly същите e-mail-и или да слагам нови?

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Сетих се, че си бях снимал дайнерса, така че продължих още сега с jetcost.com.au

Амстердам - София, Transavia.

Разликата между един и два еднопосочни на една резервация беше само един австралийски долар. Прежалих го.

Резултатът е - намаление от 12 евро на билет.

Плащането в my.diners излиза че е към Rumbo Мадрид

 

Заключение:

Прецаках се с lastminute.de с по 3 евро на билет т.е. с цели 6 евро.

Вместо да спестя 4х12=48 евро  успях само 2х9+2х12=42 евро

Ужас!:wink:

 

:biggrin:

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Доклад и от мен:

 

Weg.de с дебитна МС на Райфайзен - двупосочен Sofia-Athens за 11.45 EUR при цена в сайта на Райън 23.98 EUR.

Потвърждението за резервацията се забави с около 12 часа, но все пак дойде.

 

Малко преди това пробвах с Bravofly.dk при цена 13.98 EUR, но въпреки, че мина плащането получих мейл "We regret to inform you that we have not been able to confirm your booking request" и възстановиха парите обратно два часа по-късно (Revolut MC).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.