Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , Ivko каза:

Само това е кофти, че е от посредник и при една промяна трябва да се разправяш с тях и понякога се закучват нещата. Имам полети с гърците септември и два полета им смениха разписанието и се почна едно писане и звънене докато ми променят резервацията..чакали авиокомпанията за потвръждение а..уу...

Имам опит само с lastminute в такава ситуация и нямаше никакъв проблем.Ставаше въпрос за полет на Раян,свързах се директно с чата,после lastminute само ме информираха за смяната на полета.Комуникирай директно с авиокомпанията.

Връзка към коментар
преди 7 минути , Мари Николова каза:

Имам опит само с lastminute в такава ситуация и нямаше никакъв проблем.Ставаше въпрос за полет на Раян,свързах се директно с чата,после lastminute само ме информираха за смяната на полета.Комуникирай директно с авиокомпанията.

 Да и аз точно с тях, но от авиокомпанията ми казаха да се обърна към посредника, но всичко е наред де иначе няма такива остъпки честно 😀

 

 

porto.jpg

 

Това е за един, а при двама ми дава 27 евро, което си е пак една добра остъпка. Друг е върпоса вече до кога ще дава отсъпки, но предполагам,че си е нещо стантадрно и не е промоция и след месец да го прекратят

Връзка към коментар

Отстъпките много зависят от редовната цена на билета и от авиокомпанията.Най-голяма отстъпка чисто процентно,която съм виждала с Прайм е за полет на Трансавия,цена на сайта 19 евро,с Прайм - 1,90 евро за 1 човек, и 8,50 евро за двама.🙂

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Изобщо не мога да се ориентирам с тоя edreams. Симулирам покупка на билет и като стигна до стъпката преди самото копуване ми излиза цената, но никъде не виждам опция за прайм. Има ли инфо, където мога да се информирам как точно се случват нещата?

Capture.PNG

Capture1.PNG

Връзка към коментар
преди 1 минута , maikule каза:

Изобщо не мога да се ориентирам с тоя edreams. Симулирам покупка на билет и като стигна до стъпката преди самото копуване ми излиза цената, но никъде не виждам опция за прайм. Има ли инфо, където мога да се информирам как точно се случват нещата?

Capture.PNG

Capture1.PNG

Хубавите цени с Prime  излизат в edreams.es.Ти май си в друга версия.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

По-правилното място за последните коментари е в тази тема:

https://magelanci.com/forums/topic/4771-резервация-в-rumbobravoflyvolagratis-въпроси-и-отговори/page/30/

 

Нека тази остане основно за промоции в различни сайтове с различни карти.

 

На 18.06.2019 г. в 17:46, georgebg каза:

Някой резервирал и е през fluy-go ...предполагам не е проблем след като излиза през jetcost.es

image.png.b956e9f4f3410ae6196408b54d81a2f3.png

 

 

На 18.06.2019 г. в 18:08, yordanov каза:

Преди 2-3 дни отстъпката беше с Amex и това ме спря.

Сега с каква карта е?

 

На 18.06.2019 г. в 18:21, georgebg каза:

Не мога да разбера, но с MC и Visa ми вдига веднага цената .. 

 

На 18.06.2019 г. в 18:38, t_petkov каза:

Някой намира ли по-евтини билети за Киев за 11-14.08? Най-евтиното, което намерих е през jetcost.ie-->opodo с Visa Credit.

 

На 18.06.2019 г. в 18:43, georgebg каза:

Кажи си цените за да има някаква база за сравнение, иначе кой ще хване да търси първо през *.ie  и чак тогава други търсачки ??

На 11-ти 24 евро за един, 30 за двама от София ... 23 за един, 15 за двама наобратно на 14-ти  .. това с прайм на edreams.es

 

На 18.06.2019 г. в 18:46, t_petkov каза:

Извинявам се, забравил съм да я напиша. 62 евро отиване и връщане. Не съм го хванал на случаен принцип като цена, прочетох мнение нагоре, че през .ie е излезнала за други дати също добра цена.

 

На 20.06.2019 г. в 12:19, t_petkov каза:

Мда, лошото е, че нямам прайм и няма как да се възползвам от тази цена

 

На 20.06.2019 г. в 12:48, darinamarinova каза:

@georgebg В TrustPilot оценката им е 1.5/10 със 75% с най-отрицателна. Едва ли си заслужава. През Jetcost излиза и cheapticketsnow, които също са прецакващи всъщност. 🙂 За едни 20-30 лв. едва ли си заслужава. https://www.trustpilot.com/review/www.fly-go.it?languages=all

 

преди 23 часа, Георги Матеев каза:

Тези оценки са доста подвеждащи и на практика не особено полезни.

 

Погледни оценката на booking.com например 🙂 https://www.trustpilot.com/review/www.booking.com

 

По тая логика трябва да спрем да ползваме 80% от стандартните сайтове.

 

преди 21 часа, darinamarinova каза:

@Георги Матеев , намерих го и с оценка 4.9/10 - не послъгвай. 😄 Да кажем, че би ме възпряло при такава ниска оценка, ако е сравнително неизвестен сайт, особено на италиански. Всеки си преценява, де. 🙂 

 

преди 21 часа, t_petkov каза:

Здравейте. Искам само да дам малко информация за хора, които имат карти N26. Днес направих плащане с нея в сайта viajar.com. Бях прочел по-нагоре, че картата може да се използва 2 пъти. При повторно влизане и опит за покупка на друг билет ми даде съобщение, че картата може да се използва само веднъж на 3 месеца. Просто да знаете, че не е 2 пъти, а веднъж 🙂

 

 

преди 20 часа, Мари Николова каза:

Случва се да не излезе полет.В този случай,пробваш пак,сменяш браузер,устройство,пускаш чистачка🙂.Ето какво излиза за споменатата от теб дата:

image.png.396174a9b59fe50804ab916b31111221.png

 

преди 20 часа, Ivko каза:

А в момента като влезна в сайта им и вече не излиза рекламата за това, но предполагам в процеса на резервация ти дава да си платиш

 

преди 20 часа, Мари Николова каза:

Да,най-накрая при плащане ти дава възможност да закупиш Прайм.В горният пример за Барселона,цените са еднопосочно за 1 човек.Само исках да ти покажа,че излизат🙂

 

преди 17 часа, vinidj каза:

BudgetAir и още доста солидни сайтове също са с лоша оценка, но досега не съм имал проблем с тях. 

 

преди 16 часа, ДиянаВ каза:

Човек по-често пише, за да се оплаква/жалва, отколкото за да хвали нещо или някого. А и със създаването на публичност на даден проблем се цели по-бързото му разрешаване. Старите медии, като телевизия, преса, също неведнъж са използвани с такава цел, а сега са популярни социалните мрежи. Аз също не вземам за чиста монета тези общи оценки, най-малкото защото са средно аритметични, не знаеш кой конкурент е намесен и като всяка оценка субективни. Но за нас като потребители е добре, че има такива сайтове - създават влияние, както междувпрочем и magelanci.com 😉

 

преди 2 часа, Ivko каза:

Само това е кофти, че е от посредник и при една промяна трябва да се разправяш с тях и понякога се закучват нещата. Имам полети с гърците септември и два полета им смениха разписанието и се почна едно писане и звънене докато ми променят резервацията..чакали авиокомпанията за потвръждение а..уу...

 

преди 2 часа, Мари Николова каза:

Имам опит само с lastminute в такава ситуация и нямаше никакъв проблем.Ставаше въпрос за полет на Раян,свързах се директно с чата,после lastminute само ме информираха за смяната на полета.Комуникирай директно с авиокомпанията.

 

преди 2 часа, Ivko каза:

 Да и аз точно с тях, но от авиокомпанията ми казаха да се обърна към посредника, но всичко е наред де иначе няма такива остъпки честно 😀

 

 

porto.jpg

 

Това е за един, а при двама ми дава 27 евро, което си е пак една добра остъпка. Друг е върпоса вече до кога ще дава отсъпки, но предполагам,че си е нещо стантадрно и не е промоция и след месец да го прекратят

 

преди 2 часа, Мари Николова каза:

Отстъпките много зависят от редовната цена на билета и от авиокомпанията.Най-голяма отстъпка чисто процентно,която съм виждала с Прайм е за полет на Трансавия,цена на сайта 19 евро,с Прайм - 1,90 евро за 1 човек, и 8,50 евро за двама.🙂

 

преди 15 минути , maikule каза:

Изобщо не мога да се ориентирам с тоя edreams. Симулирам покупка на билет и като стигна до стъпката преди самото копуване ми излиза цената, но никъде не виждам опция за прайм. Има ли инфо, където мога да се информирам как точно се случват нещата?

Capture.PNG

Capture1.PNG

 

преди 13 минути , aleksandrina каза:

Не трябва ли регистрация първо?

 

преди 12 минути , Мари Николова каза:

Хубавите цени с Prime  излизат в edreams.es.Ти май си в друга версия.

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
Йосиф Милчов

Jetcost.es - edreams сваля над 50% от полети на Райън, но иска Виабай Пейперго. Пробвах с Роволют, Трансферуайс и вируална Фире, за съжаление нито една от трите не беше разпозната като такава. Jetcost.es дава и хубави отстъпки с Амекс, за който има.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
7 minutes ago, Ivko said:

Днес членството на edreams.es ми намали полет с 50% за двама, а за един цената бе с 25% намалена.

За къде беше полета и с какъв тип карта плати накрая резервацията?

Връзка към коментар
В момента, agenta каза:

За къде беше полета и с какъв тип карта плати накрая резервацията?

 София-Милано за 12.10 , но не съм стигал до плащане, но няма значение от карата в случая ако си закупиш членството им.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , Ivko каза:

Днес членството на edreams.es ми намали полет с 50% за двама, а за един цената бе с 25% намалена.

Точно щях да пиша:)В момента намалява повече за двама,даже за трима при Уиз.Но при Раян все още по-голяма отстъпка  дава за 1.Ако попаднеш на по-голяма отстъпка за двама+ при други АК,пиши моля.

Връзка към коментар

Членството позволява да се забравят всякакви карти, може да се плаща и с PayPal без промяна в цените. Досега много рядко съм намирал оферти под цената на edreams с членство и в единичните случаи беше единстено с МС Viabuy която както е изестно е по-скъпа от членството и ограничена за бр. плащания 🙂 

Връзка към коментар
преди 1 час, Мари Николова каза:

Точно щях да пиша:)В момента намалява повече за двама,даже за трима при Уиз.Но при Раян все още по-голяма отстъпка  дава за 1.Ако попаднеш на по-голяма отстъпка за двама+ при други АК,пиши моля.

 

преди 1 час, Ivko каза:

 София-Милано за 12.10 , но не съм стигал до плащане, но няма значение от карата в случая ако си закупиш членството им.

С Раян 🙂  реална цена 19.98 евро цена едреиимс за един 14 евро за двама 9 евро. Отстъпка и за София-Атина пак 50% ми дава за двама

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Йосиф Милчов

jetcost.no-bravofly дава отстъпки за полети на Райън по 20 Евро. Плащане с карти на Дайнърс, който има.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

jetcost.nl -> edreams  (opodo)

Sof-Ams-Sof  ноември

Намаление за двупосочен билет - малко над 30 евро

Втория опит за още един билет 10-на минути след първото плащане -  не мина в edreams.

Опитах за спорта в opodo от същия сърч на jetcost.nl - успешно. Цената беше еднаква.

Кредитна карта Visa

Билетите веднага излязоха в air.bg

 

Като се имат предвид картите ЦКБ Клуб дето ще ми върнат 5% + един чекиран багаж допълнително - безплатно:

Аз доволен.

:biggrin:

 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
1 hour ago, ven62 said:

jetcost.nl -> edreams  (opodo)

Sof-Ams-Sof  ноември

Намаление за двупосочен билет - малко над 30 евро

Втория опит за още един билет 10-на минути след първото плащане -  не мина в edreams.

Опитах за спорта в opodo от същия сърч на jetcost.nl - успешно. Цената беше еднаква.

Кредитна карта Visa

Билетите веднага излязоха в air.bg

 

Като се имат предвид картите ЦКБ Клуб дето ще ми върнат 5% + един чекиран багаж допълнително - безплатно:

Аз доволен.

:biggrin:

 

5% ще ти върнат, ако си платил на техния сайт обаче. За втория багаж само, ако имаш поне 1 включен чекиран. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Jorro каза:

5% ще ти върнат, ако си платил на техния сайт обаче. За втория багаж само, ако имаш поне 1 включен чекиран. 

Аз имам един успешен опит т.е. синът ми пътува в началото на януари с Bulgaria Air. Билета му го купих аз през някой от сайтовете и му начислиха 5%.

За багажа знам. Да - така е.

 

Връзка към коментар
1 minute ago, ven62 said:

Аз имам един успешен опит т.е. синът ми пътува в началото на януари с Bulgaria Air. Билета му го купих аз през някой от сайтовете и му начислиха 5%.

За багажа знам. Да - така е.

 

Това е интересно, но каква е процедурата, че с моите досега 50 билета СОФ-ВАР ...  5% са си 2 билета и третия до Велико Търново поне 🙂 

Връзка към коментар
преди 37 минути , georgebg каза:

Това е интересно, но каква е процедурата, че с моите досега 50 билета СОФ-ВАР ...  5% са си 2 билета и третия до Велико Търново поне 🙂 

Ами, нищо особено. Аз дори не подозирах, че има ограничение билета да е купен от техния сайт. За багажа знаех, че трябва да имаш един, за да се възползваш от още един безплатно.

Точките естествено не бяха начислени. Това е обичайно за тях. Почти никога не се ги начислявали "доброволно".

Писах на ccb_club@ccbank.bg  

В имейла посочих детайлите - номер на карта, имена, ЕГН, билет, ...

И това беше. Начислиха ги.

Възможно е да съм минал между капките.

 

 

Поразрових се малко.

През edreams съм бил купил билета.

1.jpg.2eefc8e476f41222222481088339cd6e.jpg

 

А ето и точките:

2.jpg.c655ae462b7a9f70a10c4398650fb84a.jpg

 

 

Ако сега ме прецакат - ще се разправям. Има прецедент! При това са ги начислили върху реалната стойност на билета, а не върху това което аз съм платил на edreams.

 

Но първо ще изхарча горните точки. :rofl:

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Остана ли някоя схема за по-значително сваляне на цените на полети на Ryan без MC Viabuy и American Express?

 

Засега само около 5 EUR на посока мога да сваля през:

 

jetcost.ie -> opodo/edreams с Visa Credit
bravofly.dk/bravofly.de -> MC Debit

 

Ако не излезе нещо по-добро, май ще взема да пробвам членството в Edreams.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.