Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 22 минути , nedko каза:

Доклад и от мен:

 

Weg.de с дебитна МС на Райфайзен - двупосочен Sofia-Athens за 11.45 EUR при цена в сайта на Райън 23.98 EUR.

Потвърждението за резервацията се забави с около 12 часа, но все пак дойде.

 

Малко преди това пробвах с Bravofly.dk при цена 13.98 EUR, но въпреки, че мина плащането получих мейл "We regret to inform you that we have not been able to confirm your booking request" и възстановиха парите обратно два часа по-късно (Revolut MC).

Същите намаления дава и в LastMinute.De понякога по-добри.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
6 minutes ago, vinidj said:

Същите намаления дава и в LastMinute.De понякога по-добри.

Там с картите не знам дали няма да даде проблем. Нали са в една група:

Who we are

The relevant and most inspiring travel company committed to enriching the life of travellers.

We are a publicly traded multinational Group, among the worldwide leaders in the online travel industry, and we operate a portfolio of well-known brands such as lastminute.com, Volagratis, Rumbo, weg.de, Bravofly, Jetcost and Hotelscan.

Връзка към коментар
преди 4 часа, aleksandrina каза:

Там с картите не знам дали няма да даде проблем. Нали са в една група:

Who we are

The relevant and most inspiring travel company committed to enriching the life of travellers.

We are a publicly traded multinational Group, among the worldwide leaders in the online travel industry, and we operate a portfolio of well-known brands such as lastminute.com, Volagratis, Rumbo, weg.de, Bravofly, Jetcost and Hotelscan.

MCD на ЦКБ мина няколко пъти една и съща. 

  • Харесвам 1
  • Браво 4
Връзка към коментар
55 minutes ago, Ivko said:

А какво стана нали до скоро иакаха N26 и други карти не минаваха и тази на Уиз даже.

Това е при друг lastminute. В немския от доста време е МС Дебит. 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , aleksandrina каза:

Това е при друг lastminute. В немския от доста време е МС Дебит. 

Последно и на него пробвах, но не минаваха...ще видим, че вчера получих имейл с благодарности, че съм ги ползвал за полети и ако ги оценя в някаква платформа ще получа ваучер за 20€, направих го и сега ще видим.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 4.09.2019 г. в 10:07, nedko каза:

Доклад и от мен:

 

Weg.de с дебитна МС на Райфайзен - двупосочен Sofia-Athens за 11.45 EUR при цена в сайта на Райън 23.98 EUR.

Потвърждението за резервацията се забави с около 12 часа, но все пак дойде.

 

Малко преди това пробвах с Bravofly.dk при цена 13.98 EUR, но въпреки, че мина плащането получих мейл "We regret to inform you that we have not been able to confirm your booking request" и възстановиха парите обратно два часа по-късно (Revolut MC).

За кои дати?

Връзка към коментар

Още eдин доклад.

Тъй като Lastminute сега ми отказва картата поради скорошна резервация, действах през jetcost.dk > seat24.dk за два еднопосочни билета Lieverpool-Sofia при цена в сайта на Ryan 36 GBP за 274 DKK (72 BGN), като потвърждението дойде веднага с мейл от Ryan.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

През weg.de купих с Мастеркард Дебит на ДСК два отделни билета София-Рим и Рим-Маракеш с намаление 8.60 евро на билет. Две отделни покупки с един и същ имейл, и с една карта. Виртуалната Мастеркард на ДСК не я прие като дебитна (условието за по-ниска цена). Потвърждението дойде веднага и качих резервациите в сайта на Раян.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 29.08.2019 г. в 16:14, Фичо каза:

Може да е ставало дума, но да съм пропуснал - къде е уловката ??? :rolleyes:
Симулирах едно търсене на билети през edreams.es и на последната страница ми предлага да се абонирам за edreams prime и  - доколкото схващам от испанския - ми казва цена 0€ за година.   Ама ми изглежда too good to be true , какво пропускам? 

image.png.ca600bb192dfd8dce36558d5086d13de.png

Нямам  представа какво е пишело преди това (преди тази страница, която си снимал), но изглежда така, сякаш ти "казва", че не е нужно да плащаш за членство, а можеш само да пестиш/печелиш отстъпки, не само за теб, но и за другите, които пътуват с теб. А ако ги съскрайбнеш сега, ще можеш да ползваш тези €22 евро отстъпка. Иначе не, защото не си Прайм. 

 

На 29.08.2019 г. в 16:14, Фичо каза:

Упс, нещо се обърках с цитатите и цитирах два пъти, извинете. 

image.png.ca600bb192dfd8dce36558d5086d13de.png

 

Връзка към коментар

jetcost.com.au -> edreams

МК Дебит

Полети на KLM.

В случая Амс-Бер-Амс. Двупосочен намаление 30 евро. от 140 на 110.

 

Синът ми ме мисли за магьосник. А приятелите му ме гледат със страхопочитание. :grin:

  • Харесвам 2
  • Браво 5
  • Смея се 16
Връзка към коментар
преди 20 часа, ven62 каза:

Синът ми ме мисли за магьосник. А приятелите му ме гледат със страхопочитание. :grin:

Добре де, що така сте си размели ролите в твоето семейство, обикновено е обратното... е аз съм в ролята на сина, са какво да кажа друго. :wink3:

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Благодаря много за информацията и аз се възползвах от схемата през  lastminute.de , закупени успешно и потвърдени веднага два билета по отделно за Брюксел, всеки ми го намалиха от 21 евро на 11,45 евро 🙂 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, zvezda9001 каза:

Благодаря много за информацията и аз се възползвах от схемата през  lastminute.de , закупени успешно и потвърдени веднага два билета по отделно за Брюксел, всеки ми го намалиха от 21 евро на 11,45 евро 🙂 

Карта?

Връзка към коментар
преди 10 минути , zhivko7 каза:

Някой успя ли да използва повече от веднъж една и съща карта по тази схема?

 

Jetcost.com.au->bravofly.com, Diners

 

 

Стана x 2

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 21 часа, Тони каза:

Jetcost.au->edreams.au

Билет на райън, еднопосочен от 46 свален  на 24 евро с дайнърс.

Благодаря за схемата! Еднопосочен на Алиталия ми свали от 70 евро от сайта им на 85 лв., платено с МС Револют.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , Яничка каза:

Да не ровя из темата, че ми е малко спешно - катарците къде може да ги сваля?

Ето такива въпроси ме карат да се чуствам част от магеланската общност.Само един истински магеланец може да разбере колко копнеж се крие в това да сваляш спешно катарците😜🙃😜

  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 4 часа, Яничка каза:

Да не ровя из темата, че ми е малко спешно - катарците къде може да ги сваля?

skycanner.no / dk / sk ... не съм проверявал в момента как са, но имам опит с тях през последната година за полети с Катарците... 60-80 EUR off - три пъти... успех 🙂

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.