Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Отстъпките за повечето полети в Edreams.es с членство отново изчезнаха, но това не се отнася за Lufthansa, където дори има леко подобрение.

 

image.png.4582ae487cc65d372fd88b1dbf3a2e56.png

 

Обърках темите нещо...

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 46 минути , valentin_st каза:

Пробвах през Safari, Mozilla Firefox, Chrome, пробвах в инкогнито, пробвах с различни ip-ta, опитах с различен брой хора... не ми показва полетите на ryanair изобщо и това е. От няколко месеца все пробвам, ама нито веднъж даже не ми показва цени с намаление през opodo.co.uk

И аз търся на раян полет на 21.12 , има го сайта им, а пре з търсачките нищо. Айндховен-София е полета. да свалим малко тия 244 евро 🙂

Връзка към коментар
52 minutes ago, Ivko said:

 дай конкретен полет, който търсиш

46 minutes ago, aleksandrina said:

Да не търсиш Виена? Не излиза Lauda и в lastminute.de и weg.de.

Реших да пробвам точно този, който е дал @koliob - Порто - Тулуза на 28 или 26.11. В сайта на ryanair цената е 10 евро. Иначе преди съм пробвал за полети от/до София, както и няколко до испански градове от други места, но все нямаше успех.

Връзка към коментар
преди 17 минути , Mistela каза:

И аз търся на раян полет на 21.12 , има го сайта им, а пре з търсачките нищо. Айндховен-София е полета. да свалим малко тия 244 евро 🙂

 Еха каква е тази цена...все си мисля,че ще падне идните седмици...иначе с прикачване през Будапеща излиза около 190 евро

 

преди 12 минути , valentin_st каза:

Реших да пробвам точно този, който е дал @koliob - Порто - Тулуза на 28 или 26.11. В сайта на ryanair цената е 10 евро. Иначе преди съм пробвал за полети от/до София, както и няколко до испански градове от други места, но все нямаше успех.

 Еми сега 10 евро не е много 🙂 може да се свали на 7 евро ама струва ли си, но чак за 1 евро не успях 🙂

Връзка към коментар

По 0 евро, -0,01 и по 80 пенса имаше сутринта, когато цените бяха по 5 евро в сайта.

Интересното е, че с един браузър даваше по 80 пенса, а с други по -0,01 или казано 0.

За 21.12 до 1-2 януари от сега нататък няма какво да пада, дори ще станат над цените на нормалните АК

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За притежателите на AMEX:

jetcost.es -> FLYgo  Ryanair

Примерна дата: 21.02.2020  София - Милано Бергамо -> цена в сайта на Ryanair -14.99€

Цена в jetcost.es -> FLYgo 1,40€.

***

Нямам Amex и не знам истина ли е, не е ли... Това пише в сайта FLYgo  🙂

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Доста зор видях днес и падна надлъгване, но успях да взема три отделни билета доместик с Olimpic,  опериращи Aegean.

Влизах през jetcost.com.au и след това през opodo и edrams, даваше много голямо намаление с дебит МС. Въртях различни ИП-та  български и чужди, компютри,  мейли, адреси, телефони,  инкогнито, различни браузъри, но след вторият  билет с втора карта, която мина чак на втория или третия път, не пожела повече.

Пробвах по едно време дори абсолютно нова физическа карта Револют на приятел, не ползвана никога по тези сайтове и не мина. Имам чувството, че като се запъне няма значение с каква карта и какво се пише на мейл, адрес и имена, не минава и това е.

 

Накрая бях решил, че третия билет ще се купува на нормална цена, но малко по-късно пробвах отново  от трети компютър с оригинално немско ИП, не от Хрома, като пробвах плащане  с Мастеркард на  ПИБ и взе, че мина. 

 

Равносметката е билети по 40 евро на сайта на Aegean взети по 16,50 до 17,50 евро или 23-24 евро надолу.

 

  • Харесвам 10
  • Браво 3
Връзка към коментар
On 10/18/2019 at 6:21 PM, Alexander said:

Доста зор видях днес и падна надлъгване, но успях да взема три отделни билета доместик с Olimpic,  опериращи Aegean.

Влизах през jetcost.com.au и след това през opodo и edrams, даваше много голямо намаление с дебит МС. Въртях различни ИП-та  български и чужди, компютри,  мейли, адреси, телефони,  инкогнито, различни браузъри, но след вторият  билет с втора карта, която мина чак на втория или третия път, не пожела повече.

Пробвах по едно време дори абсолютно нова физическа карта Револют на приятел, не ползвана никога по тези сайтове и не мина. Имам чувството, че като се запъне няма значение с каква карта и какво се пише на мейл, адрес и имена, не минава и това е.

 

Накрая бях решил, че третия билет ще се купува на нормална цена, но малко по-късно пробвах отново  от трети компютър с оригинално немско ИП, не от Хрома, като пробвах плащане  с Мастеркард на  ПИБ и взе, че мина. 

 

Равносметката е билети по 40 евро на сайта на Aegean взети по 16,50 до 17,50 евро или 23-24 евро надолу.

 

Голям късмет си имал. Аз от 3 дена какво ли неопитах без успех.....

Връзка към коментар

Единият Дайнърс е хванат от Румбо и има карантина 3 месеца, а другия не, но никога не минава, сменях ИП -та, пощи, но не.

Не мога да разбера на какво се дължи това, дава грешка и край.

Vayama не изкарва полети с Раян, Opodo и edreams в момента също, но не вярвам там да успея да взема нещо вече.

Има ли къде да се свали нещо за Раян?

Връзка към коментар
2 minutes ago, Alexander said:

Единият Дайнърс е хванат от Румбо и има карантина 3 месеца, а другия не, но никога не минава, сменях ИП -та, пощи, но не.

Не мога да разбера на какво се дължи това, дава грешка и край.

Vayama не изкарва полети с Раян, Opodo и edreams в момента също, но не вярвам там да успея да взема нещо вече.

Има ли къде да се свали нещо за Раян?

weg.de, lastminute.de jetcost.de и opodo.co.uk и edreams.co.uk , но прави търсненто през IE в инкогните режим и спазвай съветите на kolio , които е написал.

През първите 2 отстъпката е малка, но картата е МК дебит и минава многократно без засечки.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Alexander каза:

Единият Дайнърс е хванат от Румбо и има карантина 3 месеца, а другия не, но никога не минава, сменях ИП -та, пощи, но не.

Не мога да разбера на какво се дължи това, дава грешка и край.

Vayama не изкарва полети с Раян, Opodo и edreams в момента също, но не вярвам там да успея да взема нещо вече.

Има ли къде да се свали нещо за Раян?

Най - вероятно хваща електронното устройство. Пробвай от телефон с нов мейл и ай пи. 

Връзка към коментар
преди 1 минута , Capitan Morgan каза:

Най - вероятно хваща електронното устройство. Пробвай от телефон с нов мейл и ай пи. 

Винаги е било така, с едната дава грешка, с другата минава или ако е минала скоро пише, че е купувано с нея. Мейл, Ип и други са нови.

преди 2 минути , bad kid каза:

Opodo изкарват при мен Раян

ама поне сега няма намаление

Връзка към коментар
преди 3 минути , koliob каза:

Има сравнително добри намаления през британското Opodo. Кои са ти полетите?

При мен не излизат..

BGY-SOF на 19.01, 2 броя

Следобедния с Райън

Връзка към коментар
преди 3 минути , koliob каза:

Това излиза:

image.png.1f410ac428261f070917c9d913edc51f.png

С английско и българско  ИП, както и инкогнито на мен ми дава това респективно за 1 или за 2 човека.

 

 

Capture1.JPG

Capture2.JPG

През бг ИП и IE цената отива на 16 паунда!

Връзка към коментар
В момента, Alexander каза:

С английско и българско  ИП, както и инкогнито на мен ми дава това респективно за 1 или за 2 човека.

Capture1.JPG

Capture2.JPG

Не знам по какви причини, но дава много различни цени на различни браузъри и устройства. На мобилните обикновено е малко по-скъпо. Със сигурност не дискриминира по държави. Това е за двама наведнъж при мен:

image.png.68a655c136d203add468a987a45a0996.png 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.