Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Може да проверявате и мобилното приложение на Jetcost. Пак е за групата на lastminute и плащане с дайнърс, но на мен ми даде още малко допълнително намаление в сравнение с десктоп версията за полети на Раян (SOF-ZAD-SOF). Взех три двупосочни билета за 78 евро при 128 евро директно от Раян и 100 евро на десктоп версията на jetcost.de

 

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Току що купени 4 билета Париж-Монреал-Париж с прекачване във Виена с Автрийските авиолинии. Използвах Скайскенер-Ticket.no, като цената на която ги купихме беше 172 евро на човек, а в сайта на австрийците цената беше 230 евро на човек. Сега дебна за евтини полети Монреал - Торонто и обратно.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
Преди 1 час, borislavpetkov84 каза:

Току що купени 4 билета Париж-Монреал-Париж с прекачване във Виена с Автрийските авиолинии. Използвах Скайскенер-Ticket.no, като цената на която ги купихме беше 172 евро на човек, а в сайта на австрийците цената беше 230 евро на човек. Сега дебна за евтини полети Монреал - Торонто и обратно.

Има автобус /и нощен/ от летището в Монреал до Торонто и Ниагара Фолс. Аз бях купила за около 40.канадски долара, но пътуването ми пропадна.

За какъв период е промоцията? Юли 2023 включва ли се?

Връзка към коментар
На 1.06.2022 г. в 23:42, Дани Магелани каза:

Има автобус /и нощен/ от летището в Монреал до Торонто и Ниагара Фолс. Аз бях купила за около 40.канадски долара, но пътуването ми пропадна.

За какъв период е промоцията? Юли 2023 включва ли се?

Не. Промоцията в сикрет флаинг беше обявена за Август-Февруари, но може да провериш в скай скенера с държава Норвегия. Аз купих нашите билети през ticker.no и мога лично да гарантирам за тях, че са супер коректни при променен или анулиран полет и при връщане на пари. По принцип и на нас посещението ни е с цел да видим Ниагарския водопад, но цените за Торонто бяха поне 300 € и решихме да видим и Монреал и да спестим някой лев. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 9 часа, borislavpetkov84 каза:

Не. Промоцията в сикрет флаинг беше обявена за Август-Февруари, но може да провериш в скай скенера с държава Норвегия. Аз купих нашите билети през ticker.no и мога лично да гарантирам за тях, че са супер коректни при променен или анулиран полет и при връщане на пари. По принцип и на нас посещението ни е с цел да видим Ниагарския водопад, но цените за Торонто бяха поне 300 € и решихме да видим и Монреал и да спестим някой лев. 

Изгоряха ми автобусните билети в Канада, за които писах. В САЩ също ми изгоряха автобусни билети. Самолетните билети ги заплатиха, макар и доста късно.

Връзка към коментар

Да се похваля, че преди малко най-накрая намерих евтини двупосочни билети от Монреал-Торонто-Монреал за 4ма възрастни с Westjet за 247 евро общо. Използвах схемата Skyscanner.no - Ticket.no. От снимката се вижда, че съм ги взел с 50% отстъпка.

viber_image_2022-06-04_19-40-08-233.jpg.ebcbb4a85e41c7a7998a3ec8fee39948.jpg

  • Харесвам 6
  • Браво 9
Връзка към коментар

skyscanner.net -> at.mytrip.com свали цената на двупосочен SOF - WAW - KRK с 25 евро, платено с виртуална мастъркард на Револют, билетите бяха веднага достъпни в сайта на LOT.

Искам да споделя нещо, което ми направи впечатление за LOT билетите ми през mytrip. Името ми за едната резервация (WAW - SOF, който летях днес) беше с формат IME MR FAMILIA , което ме стресна леко и се свързах със съпорта на LOT през WhatsApp. Потвърдиха, че няма проблем, след като предоставих официален документ с имената си. Втората ми резервация (упоменатата в началото на това мнение) е заредена с формат IMEMR FAMILIA. Нея я проверих на гише на летище WAW и дамата ми каза, че няма проблеми и няма да се налага промяна на името, след като провери личната ми карта. 
 

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
На 7.07.2022 г. в 9:01, The Doctor каза:

Ако някой има карта , която минава като Mastercard Viabuy да опита за отстъпки в https://www.es.lastminute.com/ 

 

image.png.f68871b1f91cecbf9d06327841700a76.png

А някой да има идея в момента дали има карти,които  минават като viabuy. Преди припейд картите на пощенска лъжеха системата и ги приемаше за viabuy, но сега не се получава. Някой ако знае такава хитрина  ще е много полезно за jetcost.es/lastminute.es например 🙂

Връзка към коментар
Мирослав Василев

Преди малко закупени билети с Turkish/Air Astana през kayak.dk -> dk.travelgenio.com с 50 евро по-ниско от официалния сайт. Плащане беше с еднократната карта на Револют.

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
На 9.07.2022 г. в 17:33, Фил каза:

А Diners в момента дали минава многократно, или има тримесечна карантина след използване? 

Последната седмица взех над 10 билета от Bravofly/Lastminute, всичките платих с една и съща Diners карта. Само един път плащането не мина, та по-скоро в момента няма карантина. Най-големи отстъпки са в немския, датския, австралийския и британския jetcost, проверявай там.

 

На 9.07.2022 г. в 2:22, kiril768 каза:

А някой да има идея в момента дали има карти,които  минават като viabuy.

Няма такива - оправиха си системата и вече разпознава коректно всички типове карти.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, Мирослав Василев каза:

Преди малко закупени билети с Turkish/Air Astana през kayak.dk -> dk.travelgenio.com с 50 евро по-ниско от официалния сайт. Плащане беше с еднократната карта на Револют.

Благодаря! Наистина работи с еднократна револют - полет Бургас-София ми излезе 77 лв при цена 128 на сайта на България Еър ❤️

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Току-що от jetcost.dk -> bravofly.dk взех билет София-Бургас за 223 датски крони (58 лв), който в момента Bulgaria Air продава на сайта си за 123 лв. Много приятна изненада - рядко виждам над 50% отстъпка. Плащането е с Diners Club, като изглежда все още няма ограничение за броя плащания, тъй като продължавам използвам една и съща карта и минава без проблем.

  • Харесвам 19
  • Благодаря 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

Току-що от jetcost.dk -> bravofly.dk взех билет София-Бургас за 223 датски крони (58 лв), който в момента Bulgaria Air продава на сайта си за 123 лв. Много приятна изненада - рядко виждам над 50% отстъпка. Плащането е с Diners Club, като изглежда все още няма ограничение за броя плащания, тъй като продължавам използвам една и съща карта и минава без проблем.

Благодаря много, тъкмо си търсех билет.... възползвах се.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 21.07.2022 г. в 9:41, Георги Матеев каза:

Току-що от jetcost.dk -> bravofly.dk взех билет София-Бургас за 223 датски крони (58 лв), който в момента Bulgaria Air продава на сайта си за 123 лв. Много приятна изненада - рядко виждам над 50% отстъпка. Плащането е с Diners Club, като изглежда все още няма ограничение за броя плащания, тъй като продължавам използвам една и съща карта и минава без проблем.

По схемите препоръчани от нашия гуру

Амстердам-София-Амстердам  билети за 2 възрастни, едно дете и едно бебе, купени на части 1 възр.+ 1 дете/бебе.

Икономисани в сравнение със сайта на air.bg около 300 лв.

jetcost.de -> lastminute  беше най-евтино.

Само дето втората транзакция не мина. Как ли не го въртях. Не.

И купих през jetcost.de-bravofly  с няколко евро по-скъпо

 

Мерси @Георги Матеев!

 

---

Знаеш, водките са от мен.:wink:

  • Харесвам 3
  • Браво 6
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 32 минути , ven62 каза:

По схемите препоръчани от нашия гуру

Амстердам-София-Амстердам  билети за 2 възрастни, едно дете и едно бебе, купени на части 1 възр.+ 1 дете/бебе.

Икономисани в сравнение със сайта на air.bg около 300 лв.

jetcost.de -> lastminute  беше най-евтино.

Само дето втората транзакция не мина. Как ли не го въртях. Не.

И купих през jetcost.de-bravofly  с няколко евро по-скъпо

 

Мерси @Георги Матеев!

 

---

Знаеш, водките са от мен.:wink:

Много, ама много обичам да чувам за икономисани пари. Браво! 😊

 

Водките направо ги сипвай в басейна, че още леко празнее. Адресът със сигурност го знаеш 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
Преди 1 час, mary_shery каза:

Опитвам по тези схеми да сваля 1 билет на Райън, но не става с повече от 2 евро. Дали все още работят и стават ли за полети на Райън?

Opodo.uk     с  Prime за 1 месец безплатно и се отказваш преди да е изтекъл абонамента.Намаля с 15 евро на Райън.Билета може да стане минимум 5 евро.

https://www.opodo.co.uk/customer-service/#/more/prime

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Напоследък edreams.co.uk дава по-добри намаления за някои полети от opodo.co.uk. При подходяща комбинация от IP адрес и браузър (комбинациите са динамични и може да са различни всеки ден) например еднопосочни билети на British Airways могат да се купят с отстъпка от над 30 паунда. Членството Prime е организирано по същия начин.

  • Харесвам 9
  • Благодаря 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, mary_shery каза:

Опитвам по тези схеми да сваля 1 билет на Райън, но не става с повече от 2 евро. Дали все още работят и стават ли за полети на Райън?

Работят вчера взех билети през  jetcost.dk с 50% намаление за Бкуреш с Раян

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 часа, IvanNavi каза:

Напоследък edreams.co.uk дава по-добри намаления за някои полети от opodo.co.uk. При подходяща комбинация от IP адрес и браузър (комбинациите са динамични и може да са различни всеки ден) например еднопосочни билети на British Airways могат да се купят с отстъпка от над 30 паунда. Членството Prime е организирано по същия начин.

Чудесно откритие, благодаря.

 

Следната комбинация проработи за мен: английско IP, браузър Edge в инкогнито режим, плащане с еднократна виртуална Револют карта.

 

Edreams.co.uk току-що ми продаде Ryanair полет за £8.12 (€9.65) при официална цена €33.99, тоест с реална отстъпка от €24.34. За сравнение: всички други варианти на Edreams / Opodo (включително и с апа) при мен даваха максимална отстъпка около €16.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Може ли някой да ми помогне за билет от София до Бургас за някоя дата в периода 04-06.08? Пробвах разни врътки, но максималното, което успях да сваля, е 30 лв и билетът излиза около 116 лв през датския jetcost, което ми се вижда много. Благодаря! :thank_you:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • kadmira
    • adreno
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.