Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Освен споменатата от @IvanNavi чудесна отстъпка за Austrian Airlines, добре познатата схема jetcost.de -> lastminute.de отскоро сваля цените и на доста други авиокомпании, които преди бяха упорити.

 

Току-що купих полет Монпелие-Санторини с Transavia за €90, при официална цена на сайта €149.

Преди няколко дни взех полет Марсилия-Брюксел с Brussels Airlines за €50, при официална цена на сайта €119.

Много голяма част от полетите на Bulgaria Air пък излизат с 50% намаление.

 

Плащането винаги е с @Diners Club Bulgaria и засега продължава да няма ограничение. Който все още няма такава карта трябва да се замисли сериозно - годишната такса от 48 лв. се избива буквално с една покупка. За екстрата с 12 безплатни салона дори не споменавам.

  • Харесвам 22
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Мирослав Василев

Както и в предното мнение е отбелязано, полетите на Bulgaria Air излизат с 50% намаление.

 

Преди малко взех полет Бургас-София, официална цена беше 120 лв, успях да го взема за 57 лв, през jetcost.de -> lastminute.de с Дайнърс.

 

Потвърждението дойде за 5 минути.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Днес Ryanair са пуснали полети София-Букурещ за 4.99 евро,но чрез Jetcost.de=>Lastminutes.de при еднопосочно търсене за 6 човека на 20.09 дава цена 14.97 евро общо!

  • Харесвам 15
  • Браво 3
Връзка към мнение

Да рапортувам, че комбинацията jetcost.de -> lastminute.de продължава да си работи добре с Diners, за airBaltic смъкна от 65 на 40 евро, за Norwegian по-скромно, от 87 на 70 евро.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 10 часа, cybersimo каза:

аз пробвах за всякакви дати, за които има по 4.99 и по-малко от 7 евро на човек не успях да докарам през сайтовете

Ето от тази вечер, двупосочно по 5 евро! 

преди 10 часа, iMari каза:

Ако пробваш през телефона, не излиза отстъпка. Трябва през десктоп да провериш. 

Сега съм през телефон! 

Screenshot_20210824_231417_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20210824_231509_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20210824_231554_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20210824_231625_com.android.chrome.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Във връзка с промоцията на Aegean до 30-ти август с отстъпки 20,30 и 50%,ако се мине праз Jetcost.de,цената пада с още близо 50%!

Discount Schedule:

  • 20% discount is applied on all flights between 13/09/2021 – 31/10/2021
  • 40% discount is applied on all flights between 01/11/2021 – 09/01/2022
  • 50% discount is applied on all flights between 10/01/2022 – 27/03/2022 

Пробвах за дати след 10.01 и действа!. 

Ето няколко примера :

 

IMG_20210825_001048.jpg

IMG_20210825_000631.jpg

IMG_20210825_000530.jpg

IMG_20210825_001611.jpg

IMG_20210825_001337.jpg

IMG_20210825_001251.jpg

  • Харесвам 18
Връзка към мнение
На 24.08.2021 г. в 12:22, Георги Матеев каза:

Ластминит изглежда си оправиха бъга, който често водеше до нереално големи отстъпки. Иначе пак дават доста добри дискаунти като цяло, ама веднъж вече ни разглезиха с -50%...

Днес закупен билет по схемата .

София-Цюрих еднопосочен.

Цена БГ еър - 210 евро

Цена скайскенер - 195 евро

Цена  jetcost.de -> lastminute.de -  140 евро.

 

Още работи 🍻

  • Харесвам 11
  • Браво 4
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

схемата jetcost.de->lastminute все още работи.

В моя случай (София-Амстердам-София с air.bg) jetcost.at даде малко по-големи отстъпки.

Плащане с Дайнерс.

---

 

Много екстри, много нещо:

- От jetcost 25-30 евро надолу

- Осигурени салони без други напъни

- + 5% от ЦКБ Клуб 

 

Направо за без пари.:wink:

 

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 5 минути , darinamarinova каза:

@ven62 с български IP адрес ли? Днес пробвах и не ми даде такава отстъпка 😞 

Дава дава, но понякога се налага 5-10 пъти да рефрешнеш докато излезне най-ниската цена. Тази сутрин купих от австрийския джеткост/ластминит Раян полет за €42 при официална цена на сайта €77.

 

Бях с португалско IP, че съм в Лисабон в момента, но би трябвало да работи и с българско.

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Мирослав Василев

Преди малко закупен билет с LOT за 30€ (225 норвежки крони), при официална цена от 60€ - jetcost.no -> bravofly.no - плащане с Diners

 

И още един билет този път с Norwegian за 23€ (2016 индийски рупии), при цена през сайта 44€ - jetcost.in -> in.mytrip.com - плащане с Diners

  • Харесвам 12
  • Браво 4
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
преди 5 минути , Костов каза:

А полетът е от - до?

Полет на Райън от София, но е възможно сайта да дава отстъпка и за други компании и това е причината за публикацията.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Мирослав Василев

Двупосочен билет с LOT взет за 100 лв през jetcost.dk - lastminute, плащане с Дайнърс , цената през сайта на LOT беше 150 лв.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 21 минути , Мирослав Василев каза:

Двупосочен билет с LOT взет за 100 лв през jetcost.dk - lastminute, плащане с Дайнърс , цената през сайта на LOT беше 150 лв.

Предполагам не говориш за билет от София, защото такива цени не намирам и не съм виждал от Лот ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 14 минути , Jorro каза:

Предполагам не говориш за билет от София, защото такива цени не намирам и не съм виждал от Лот ?

Да, билета е от Полша.

Връзка към мнение

Магията jetcost.de - lastminute.de с Diners отново сработи перфектно. 2 билета Варна - София за общо 36 евро. В момента има двойна отстъпка, една от самите lastminute.de + една за плащане с Diners. На сайта на А/К, за същия полет, за 2 билета, искат общо 294 лева, бая са се уляли с цените.

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
  • Браво 4
Връзка към мнение

Опитвам се да убедя jetcost.at - > lastminute.de или jetcost.no -> bravofly.no да ми продадат билети на Avianca с много приятна отстъпка около 75 евро с дайнърс, но плащането не иска и не иска да мине. Някой да има идея как да завърша успешно тази мащабна операция? 

 

П.П. И без отстъпка за карта през испанската версия, пак не иска да ми продаде билети 🙄  

Връзка към мнение
преди 3 часа, Lindt каза:

Опитвам се да убедя jetcost.at - > lastminute.de или jetcost.no -> bravofly.no да ми продадат билети на Avianca с много приятна отстъпка около 75 евро с дайнърс, но плащането не иска и не иска да мине. Някой да има идея как да завърша успешно тази мащабна операция? 

 

П.П. И без отстъпка за карта през испанската версия, пак не иска да ми продаде билети 🙄  

Този проблем го има от седмица някъде. Аз също пробвах да взема през тях, но не успях. Не е проблема от браузъра, а нещо в тяхната система.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Да споделя за покупка от вчера вечерта през opodo.co.uk с активиран гратисен период на prime.

Полетите са с Ryanair, интерсното, поне за мен, беше че купих едновременно по 4 билета на резервация за цялата група 3 възрастни + 1 дете на 10г, като освен свалянето на цената получих без никакво доплащане мястото за възрастен. При последните ми покупки през сайта на авиокампанията детето получаваше безплатно място до единия възрастен, но мястото на възрастния задължително се плащаше, е не и този път 😉

Полетите и цените:

SOF-BGY 12.Март цена за 1 билет в сайта на Ryanair 5,99EUR. Резервацията за 4те билета ми излезе 7,19 GBP

BGY-SOF 13.Март цена за 1 билет в сайта на Ryanair 4,99EUR. Резервацията за 4те билета ми излезе 5,00 GBP

 

Допълнителн бонус са часовете на полетите: на 12.03 е в 10 и нещо сутринта а прибирането на 13.03 е в 17 и  нещо си. С две думи очертава се прекрасен семеен weekеnd в Бергамо с пренебрежимо малък транспортен разход 🙂  

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Тествам как работи opodo.co.uk и отркивам следното: явно има по-голяма отстъпка за покупка на повее билети, или поне при по-евтините такива:

Примера ми е за полет София-Будапеща с Райън, датата е 22.03, цена в сайта на авиокомпанията 4,99Евро

цени в оподо:

- резервация за 1 човек 4,23 паунда, което си същата цена като в райън

- резервация за 2 човека 2,54 паунда на човек

- резервация за 3 човека 1,66 паунда на човек, дава същата цена и при запитване за 2 възрастни и 1 дете (2-11год)

- резервация за 4 човека 1,26 паунда на човек, тук обаче при запитване за 3 възрастни и 1 дете (2-11год) цената скача на 9,49 паунда на билет

при 5 билета цената вече е над 9паунда и не съм си сиграл повече.

 

ВЪПРОС - ако закупиш 4 билета за възрастен, после ще мога ли безплатно през чата на райън да обърна единия билет в детски? (Правил съм го след онзи щур черен петък, май беше 2017, когато купувахме през момондо->оподо по един билет и излизаха с отрицателни цени)

 

добавка: Тест София - Айндховен за 28.03 този път за 4 възрастни и за 3+1 цената все е 1,27 паунда, при 4,99евро при райън, при нивата за по-малко пътуващи няма промяна

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.