Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 10 минути , Argentique каза:

Появиха се най-сетне намаления за повече дестинации на райън в американския edreams app.

 

Иначе в браузъра няма намаление

image.png.70857cb7a9d63fddbbdab42e19e9a4d6.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Иван Попов каза:

Иначе в браузъра няма намаление

 

Как да се изтрие профил?   Не Приме,а акаунта.Пак ще искат да се свързвам с тях.Питам,защото без да питат ми бяха включили безплатен годишен абонамент,но ако не бях прочел и спрял, в края на годината може да пробват да подновят за другата година с такса.

 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, yordanov каза:

Ванка, ти гледаш edreams.com, а американската версия е на edreams.net.

 

Ох забравих, че Американското беше на net.

Благодаря ти за информацията! 😊

Сега вече ми се появи и на мен с net

image.png.ca257db908f6fc70cf9d237d7793bd78.png

 

 

Иначе аз имам една задача от един мой братовчед. Той има малко момиче (на 5 годинки е) и иска да я качат на самолет и сега задача ми е да им купя билети, но аз се чудя за къде и кога, а иначе нямам нито дестинация нито дати. Само условието е да е от петък вечерта до неделя вечерта, защото сме на работа.

 

 

 

Преди 1 час, dimitrov6 каза:

 

Как да се изтрие профил?   Не Приме,а акаунта.Пак ще искат да се свързвам с тях.Питам,защото без да питат ми бяха включили безплатен годишен абонамент,но ако не бях прочел и спрял, в края на годината може да пробват да подновят за другата година с такса.

 

Аз знам, че ти имаш акаунт, но ти какво искаш да направиш? 

Искаш просто да не платиш продължението на абонамента или? 

Защо ти е да го триеш самия профил?

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Иван Попов каза:

 

Иначе аз имам една задача от един мой братовчед. Той има малко момиче (на 5 годинки е) и иска да я качат на самолет и сега задача ми е да им купя билети, но аз се чудя за къде и кога, а иначе нямам нито дестинация нито дати. Само условието е да е от петък вечерта до неделя вечерта, защото сме на работа.

 

 

С една нощувка веднага предлагам Бергамо или Рим с щадящи за деца часове. Пък вие вече си следете кой уикенд.

942540459_Screenshot(3).png.7b894b8916ffe89753639286ba250420.png

 

1850360465_Screenshot(2).png.bdde0e08eab8df104f94d60eae43e449.png

 

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Те хубаво се появиха, наглеждам ги от една седмица, но не могат да се купуват.

Някой успя ли и как?

 

През апп-а изобщо не стига до плащане, през .net въвеждаш кредитната карта и те изхвърля.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Мда, след 2 часа въртене на карти съм категорична, че полетите на Райън само се показват, купуването е невъзможно 😕

Купих директно от Райън, защото с целия си акъл първо взех връщането с Уизз😀

Връзка към коментар
преди 2 часа, Argentique каза:

С една нощувка веднага предлагам Бергамо или Рим с щадящи за деца часове. Пък вие вече си следете кой уикенд.

 

Утре ще ги питам и ще видя какво ще правя 😊

Благодаря за офертата! 😉

Само да не кажат, че ще им е студено :yahoo:

  • Смея се 3
Връзка към коментар
On 12/24/2023 at 1:55 PM, Георги Матеев said:

Наскоро lastminute / bravofly май тихомълком върнаха старото ограничение - само 1 плащане с 1 карта на (предполагам) всеки 3 месеца. Явно някаква евро-регулация ги спира да изкарват официално съобщение за подобно ограничение и дава грешка уж в обработката на плащането, но ако опиташ с нов Дайнърс става веднага. На мен са ми блокирани и трите Дайнърса, но с помощта на приятел вчера взех билет - плащането мина моментално. Секунди по-късно и неговата карта не работеше повече.

 

UPDATE: Ограничението изглежда важи само за Lastminute, но не и за Bravofly - въпреки, че споделят една и съща база данни и са кажи-речи един сайт. Току-що от новозеландския Jetcost -> Bravofly успях да купя 3 билета на 3 отделни транзакции и минаха 3 поредни плащания с един и същи Дайнърс (такъв, който в момента въобще не работи на Lastminute). Ако има значение - това бяха вътрешни полети в Индия с Vistara, средната отстъпка беше 30 евро на билет.

Май и Bravofly са дръпнали кранчето. Опитах се 2 различни полета да купя през Малайзиският jetcost и за двата Diners не минава - уж има някаква грешка.

Връзка към коментар
преди 57 минути , dafigg каза:

Май и Bravofly са дръпнали кранчето. Опитах се 2 различни полета да купя през Малайзиският jetcost и за двата Diners не минава - уж има някаква грешка.

Пробвай пак със същата карта. Онзи ден купувах през ирландската версия и даваше грешка първия път, след това пращането мина успешно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, lyubo21 said:

Пробвай пак със същата карта. Онзи ден купувах през ирландската версия и даваше грешка първия път, след това пращането мина успешно.

Одеве пробвах 6-7 пъти. 2 различни полета бяха, отварях нови сесии, пробвах и след 30мин пак и все така греда.
Накрая ги купих през други сайтове, то и без друго цената беше близка, но за жалост не мога да ползвам lastminute - там цената беше доста добра ама.....

Връзка към коментар
преди 4 часа, Otnesen каза:

И в Трип-а ги няма.

Някъде около 15ти Декември блокираха картите и акаунтите на доста от посредниците, дори иСкай питах и те не работят с тях, дори и моя акаунт блокнаха. Направих си нов и стана работата, ама явно по-големите не са се сетили или не са успели да си внедрят сложните системи за резервация.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

От поне месец гледам, че jetcost.de app сериозно намалява някои полети на Вуелинг. Ние сме малко в покрайнините за тях, освен варненската линия за Франция, но някой може да се вдъхнови за шантав маршрут. Пък и лято иде, а те обслужват гръцки острови. А и днес имат някакво промо за по-близките месеци. 

 

Примерно за 24 май Санторини от Солун, обаче с връщане в понеделник. Плащане с дайнърс в lastminute.

 

20240103_130909.jpg.04ff2982a6637d92d8cabb4871d4bec9.jpg

 

20240103_132146.jpg.79cd6eacef61b3fc8696a345425d7cdf.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 40 минути , Argentique каза:

От поне месец гледам, че jetcost.de app сериозно намалява някои полети на Вуелинг. Ние сме малко в покрайнините за тях, освен варненската линия за Франция, но някой може да се вдъхнови за шантав маршрут. Пък и лято иде, а те обслужват гръцки острови. А и днес имат някакво промо за по-близките месеци. 

 

Примерно за 24 май Санторини от Солун, обаче с връщане в понеделник. Плащане с дайнърс в lastminute.

 

20240103_130909.jpg.04ff2982a6637d92d8cabb4871d4bec9.jpg

 

20240103_130857.jpg.eeac3b742676b06ff673023b3a374e53.jpg

 

Няма лошо, пак е нещо. Само дето не е Вуелинг, ами e Волотеа :crazy: Ще пратиш някого за зелен хайвер.

Малко като вила "Волга" и лека кола "Горубляне".

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар

Чукча прочел само първата буква В и после написал ферман... :lol:
Ще прощавати, за в бъдеще който ми чете писанията, да знае:

- бъркам нулевите часове (след полунощ) за друг ден най-редовно;

- явно вече и буквите също;

- ляво/дясно с другото дясно всеки път, но за тук не се отнася. :biggrin:

Предупредени сте!

  • Смея се 17
Връзка към коментар
преди 52 минути , Argentique каза:

Чукча прочел само първата буква В и после написал ферман... :lol:
Ще прощавати, за в бъдеще който ми чете писанията, да знае:

- бъркам нулевите часове (след полунощ) за друг ден най-редовно;

- явно вече и буквите също;

- ляво/дясно с другото дясно всеки път, но за тук не се отнася. :biggrin:

Предупредени сте!

Така някой ден може да отлетиш за Австралия, вместо за Австрия! :biggrin:  (приеми го като пожелание :smile3:)

P.S. И на мен също ми се случва да бъркам Вуелинг с Волотеа :biggrin: - например преди време знаех че  @Branko имаше някакви ваучери за Волотеа, а аз мернах  хубави оферти и веднага му пращам линк да се възползва ... а то се оказа че са на Вуелинг. :grin:
 

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 26 минути , Фил каза:

И на мен също ми се случва да бъркам Вуелинг с Волотеа
 

То си има причина – и двете са испански нискотарифки с названия, произлезли от глагола „летя“ (поне последното е така обяснено в моята глава). Най-добре е да си взема някой ден билет и така ще ги разграничавам по-добре. :smile3:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Много онлайн платформи за туристически пътувания и резервации са спрели да предлагат на своите страници услугите на нискотарифната авиокомпания "Райънеър" (Ryanair). Някои от най-големите дигитални платформи като "Букинг.ком" (Booking.com), "Киви" (Kiwi) и "Каяк" (Kayak) са премахнали "Райънеър", съобщи ДПА, цитирайки изявление на компанията, пише БТА.

Тук

  • Харесвам 2
  • Шок 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   8 магеланци

    • HUNT
    • a6olq
    • terli
    • mitaka
    • yordanov
    • Stefan
    • Individuala
    • mamaivy
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.