Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Катя мравката
преди 3 часа, Argentique каза:

 

- бъркам нулевите часове (след полунощ) за друг ден най-редовно;

 

И аз така съм изпускала полети, но досега ме беше срам да си призная. Дали обаче Ви се е случвало да резервирате дата на  връщането преди датата на заминаването? 

  • Шок 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 48 минути , Катя мравката каза:

И аз така съм изпускала полети, но досега ме беше срам да си призная. Дали обаче Ви се е случвало да резервирате дата на  връщането преди датата на заминаването? 

Засега не, но един път от много търсене на различни полети си купих билет от Атина до точка Х, а ми беше нужен София-Х. Два невъзвръщаеми билета! :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 2 часа, Катя мравката каза:

Дали обаче Ви се е случвало да резервирате дата на  връщането преди датата на заминаването? 

Случвало ми се е и още как, даже и да объркам  връщането за след месец ..

А последната ми изцепка е да купя два двупосочни билети на отделни резервации, за да спестя някой лев, и да  объркам полетите- единия пътник да лети сутринта, а другия следобед...е lastminute ми го смениха, но ми изедуха далаверата...

Който не е купувал билети, той не е бъркал никога...така че това е час от играта...поне аз го приемам така...

 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение
Иван Попов

Преди години един познат отиде до София с колата и се върна с влака 😄

Прибира се в тях и жена му го пита: къде е кола, ами как къде, тя е в гаража ама как така в гаража, като ти отиде до София с нея, а сега си идваш с влака..... та на другия ден ходи да си я прибере колата от София.

 

Аз пък преди 2 години вместо да отида до Петрич се явих в Благоевград..... много бях разсеян 😄 не, че сега не съм де..... с тези много ежедневни задачи как главата ми е на мястото вече и аз не знам 🙃

 

@Argentique Така, че не се притеснявай 😉

  • Смея се 15
Връзка към мнение
На 3.01.2024 г. в 18:46, Argentique каза:

Засега не, но един път от много търсене на различни полети си купих билет от Атина до точка Х, а ми беше нужен София-Х. Два невъзвръщаеми билета! :biggrin:

И на мен ми се случи преди 7 години при купуване на билети София - Барселона - София.

Купих си първо билета Барселона - София. Изчаках няколко дни за по-ниска цена на полета София - Барселона.

Видях цена с 50 % по-ниска и купих билета. След 2 часа видях, че имам 2 билета Барселона - София за различни дати.

През чата на Ryanair оправихме ситуацията и минах с "минимално" доплащане от 20 евро   🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искам да взема София-Атина със SkyExpress на 29.02.2024г. На сайта им цената е ~61Е.

Jetcost.de през апликацията го докарва до 34Е, но нещо не минава плащането. Не съм плащал от месеци с Дайнърса, но ...

Пробвах тук-там, но нищо прилично, Някакви идеи?

Благодаря предварително!

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, jorocontrola каза:

Искам да взема София-Атина със SkyExpress на 29.02.2024г. На сайта им цената е ~61Е.

Jetcost.de през апликацията го докарва до 34Е, но нещо не минава плащането. Не съм плащал от месеци с Дайнърса, но ...

Пробвах тук-там, но нищо прилично, Някакви идеи?

Благодаря предварително!

 

Виж в uk версията. Цените са същите като в .de, но в паунди.  .at и .pl също дават отстъпки, макар и не толкова големи. Там пробвай и търсене за двама.

Филипинската версия също смъква добре.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, jorocontrola каза:

Искам да взема София-Атина със SkyExpress на 29.02.2024г. На сайта им цената е ~61Е.

Jetcost.de през апликацията го докарва до 34Е, но нещо не минава плащането. Не съм плащал от месеци с Дайнърса, но ...

Пробвах тук-там, но нищо прилично, Някакви идеи?

Благодаря предварително!

 

Наскоро купувах билети през jetcost.de->lastminute. Там беше най-ниската цена с Diners. Първият билет не мина от първи опит за плащане, а от трети-четвърти. Вторият и третият билет минаха веднага, а четвъртият изобщо не мина след n-на-брой опити. Това с една и съща карта Diners. Накрая го купих през jetcost.ie->lastminute със същата карта, макар и с не чак толкова ниска цена като на немската версия.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 14 минути , tougherty каза:

Наскоро купувах билети през jetcost.de->lastminute. Там беше най-ниската цена с Diners. Първият билет не мина от първи опит за плащане, а от трети-четвърти. Вторият и третият билет минаха веднага, а четвъртият изобщо не мина след n-на-брой опити. Това с една и съща карта Diners. Накрая го купих през jetcost.ie->lastminute със същата карта, макар и с не чак толкова ниска цена като на немската версия.

Вече няколко пъти на ден подред пробвам по няколко пъти с Дайнърса, но не би ...

@iMari явно ще са филипинците, през английската весия отстъпката е с някакъв банков трансфер, дето май няма как да мине при мен ...

Благодаря за включването 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Билетите са добри цени дори без посредник,но хотелите хич.Една нощ е колкото двупосочен билет.🙂60 лв най-евтино в повечето европейски градове.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

При мен току що мина плащане с Дайнърс в  немската версия на Джеткост към Ластминет. Търсене на еднопосочен полет за двама от София до Варна. 

Купени за 76 евро двата, при цена на сайта на БГ Еър 131 евро или с 55 евро надолу. Доволно добра отстъпка за мен.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
Преди 1 час, rik4o каза:

Интересно...

nice0.png.b178328748396cd511d34df7b6c70d72.png

 

nice1.png.e5f2afe8e10359ebab62e70f866c9294.png

 

nice2.png.d52c02130177298b1dd7432c1404c3e2.png

 

...дали ще мине! И като как така... :sarcastic:

 

 

Защо да не мине? Купувате от агенция, която може да си е купила билета (вероятно за 20 евро) и си го продава на колкото си иска. По-интересно е защо един мършав нискотарифен полет може да струва 480 евро тотално извън всякакъв сезон. Френски меки китки масово се прибират от празненства в София на 2-ри? 🙂

Връзка към мнение

Тогава е междусрочната ваканция на учениците в България. Може да има нещо общо. И аз оглеждах тези дати на Уиз за този период за различни дестинации. Доста по-високи са цените и 01-07 април от съседните им дати.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

И аз следях тази отсечка. До преди дна дена билета беше 60лв с WDC. Междусрочната ваканция е точно един учебен ден 5.02.  и вероятно затова има интерес. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 часа, tara каза:

Доста по-високи са цените и 01-07 април от съседните им дати.

Тази година католическия Великден е на 31 март и около тази дата е очаквано да има по-високи цени.

Връзка към мнение

Опитвам се да купя билет през схемата jetcost - lastminute през немската версия с два различни Дайнърса при многократни опити и натискане на бутона Н-брой пъти,  не става и не става. Опитвам същата схема през английската версия, там се плаща чрез директен трансфер чрез Wise стигаме до авторизацията ми в аппа и там не идва никаква авторизационна нотификация. 

През филипинската версия, цената е като сайта на авиокомпанията и почти няма смисъл.

 

Всички опити са през мобилното приложение, защото през уеб цените са с по 10 евра отгоре. Някой има ли опит тези дни с познатите схеми?

Връзка към мнение
Преди 1 час, agenta каза:

Опитвам се да купя билет през схемата jetcost - lastminute през немската версия с два различни Дайнърса при многократни опити и натискане на бутона Н-брой пъти,  не става и не става. Опитвам същата схема през английската версия, там се плаща чрез директен трансфер чрез Wise стигаме до авторизацията ми в аппа и там не идва никаква авторизационна нотификация. 

През филипинската версия, цената е като сайта на авиокомпанията и почти няма смисъл.

 

Всички опити са през мобилното приложение, защото през уеб цените са с по 10 евра отгоре. Някой има ли опит тези дни с познатите схеми?

GoogleFlights с държава Германия сваля на УизЕър и други с по няколко Евро - към Opodo или Travelstart, Booking

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, agenta каза:

Опитвам се да купя билет през схемата jetcost - lastminute през немската версия с два различни Дайнърса при многократни опити и натискане на бутона Н-брой пъти,  не става и не става. Опитвам същата схема през английската версия, там се плаща чрез директен трансфер чрез Wise стигаме до авторизацията ми в аппа и там не идва никаква авторизационна нотификация. 

През филипинската версия, цената е като сайта на авиокомпанията и почти няма смисъл.

 

Всички опити са през мобилното приложение, защото през уеб цените са с по 10 евра отгоре. Някой има ли опит тези дни с познатите схеми?

И аз се мъчих с дни,накрая купих през уеб немската версия. През английската избрах револют за плащането през Директ дебит, но накрая ми отказа транзакцията с обяснението,че не се предлага за моята държава (предполагам,ако революта е с английски адрес ще стане)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Jorro каза:

И аз се мъчих с дни,накрая купих през уеб немската версия. През английската избрах револют за плащането през Директ дебит, но накрая ми отказа транзакцията с обяснението,че не се предлага за моята държава (предполагам,ако революта е с английски адрес ще стане)

И при мен стана така с Револют, и да според мен, ако е с английски адрес ще стане.

 

През уеб с немската версия пак ли ти мина с Дайнърс, на мен дайнърсите ми не минават, това е проблемът.

Връзка към мнение
преди 2 часа, agenta каза:

И при мен стана така с Револют, и да според мен, ако е с английски адрес ще стане.

 

През уеб с немската версия пак ли ти мина с Дайнърс, на мен дайнърсите ми не минават, това е проблемът.

Да, без проблем 2 пъти последователно. Преди това през апа от 100 пробвания правейки ги механично съм си извадил визата и въвел нейните данни и в момента в който се развълнувах,че транзакцията ще мине осъзнах какво съм направил, но беше вече късно....интересно обаче колко бързо минават картите, които са по дебелите цени.....,:D

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 6 минути , dafigg каза:

Понеделник купувах 2 билета точно през немското приложение с Diners, бяха Wizz за един приятел с приятните 50% надолу 😄 (реално по 12 евро на билет).

Дано си пуснал и тото,защото явно е бил щастливия ти ден.... 🙂

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
46 minutes ago, Jorro said:

Дано си пуснал и тото,защото явно е бил щастливия ти ден.... 🙂

Две седмици преди това като ми трябваха билети, Diners-а не минаваше, та купувах от други места и съответно цените не бяха толкова готино, но какво да се прави.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.