Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Да се похваля и я аз с билети взети през Румбо!

Малко ме беше шубе, защото за първи път вземам билети чрез посредник, но с Вашата помощ всичко е лесно!

Платих с Маестро на ДСК без проблем. За 3 двупосочни билета отстъпката в сравнение с Раян  е 65,70 евра.

Потвърждението  получих в рамките на 5-10 мин. В него беше и номера с резервацията за Румбо, и кода, и генерирания мейл за Раян. След това смених мейла, както го бяхте обяснили, и вече "билетите" се виждат  в моят профил. И още нещо - изчаках да се осчетоводи превода и курса е 1.96(по-точно 1.9599..). Това го пиша по повод коментари, че курса варирал, но те бяха за Маестро от друга банка.

Поздрави!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И преди сме я дискутирали тази тема мисля, че по голямата част от форума изпозваме карти от ПИБ, без да правя каквато и да е реклама на банката.

Благодаря ти, точно това ме интересуваше,но не намирах.

Връзка към коментар

Вчера направих случайно откритие.

 

Френската версия на tripadvisor (търсачката за полети) дава КОЛОСАЛНИ отстъпки за полети на Bulgaria Air, British Airways и още много авиокомпании. Търсих еднопосочен билет на Bulgaria Air, който на техния сайт е 76 евро, а tripadvisor го изкара 32 евро. Аналогично - еднопосочен билет на Бритиш, който на сайта им е 79 евро, през tripadvisor излезне 34 евро. За двупосочни билети отстъпките са двойни и често над 100 евро. Поиграйте си.

 

Сайтът продавач реално е френския Bravofly, като се плаща с Maestro. Всички, които не са блокирани там да действат. Отдавна не бях виждал толкова големи отстъпки.

Аз в друга тема питах, а то точно тук било мястото. Ако резервирам през Bravofly какво ще получа- само потвърждение ли, електронен билет ли? Те нали са посредници, от тях ли ще получа билети или от бритиш/ понеже за тях става въпрос/

Връзка към коментар

Получих мейл от румбо с код за отстъпка за Черният петък, но след като въведа кодът ми начислява някакви такси и реално цената е по-висока. Някакви идеи къде бъркам :)

http://t.rumbo.bravoflygroup.com/c/2003675/8607/984929982/152864?h_em=0791c10e1932dbc37c55ab593d125de0

Връзка към коментар

Получих мейл от румбо с код за отстъпка за Черният петък, но след като въведа кодът ми начислява някакви такси и реално цената е по-висока. Някакви идеи къде бъркам :)

http://t.rumbo.bravoflygroup.com/c/2003675/8607/984929982/152864?h_em=0791c10e1932dbc37c55ab593d125de0

Ако плащаш с карта различна от Маестро става така
Връзка към коментар

Rumbo.es приключиха с Маестро напълно.

В момента вървежната карта е Masterpass, някой знае ли подробности за нея? Прилича на entropay

 

това се оказа, че е сайт на Мастеркард, просто си регистрираш картата и плащанията минават през сайта

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

това се оказа, че е сайт на Мастеркард, просто си регистрираш картата и плащанията минават през сайта

Сега го разглеждам, не виждам да пишат нещо за удръжки и пр

Връзка към коментар

Rumbo.es приключиха с Маестро напълно.

В момента вървежната карта е Masterpass, някой знае ли подробности за нея? Прилича на entropay

Аз напазарувах в http://www.bravofly.es/ с Маестро. Една и съща компания е!

Връзка към коментар

Вчера бяха изчезнали нискотарифните от Румботата. Гледам днес, пак ги няма. Вие забелязвате ли при вас да е така ?

 

Това е копирано от мамите.

 

Ryanair отменя своя лицензионен договор с мета уебсайт Momondo като твърди, че те са в нарушение на договора.

Настоява да се спре свързването към Opodo и CheapOair.

Компанията е и в правни действия с eDreams.

Битката на Ryanair с така наречените сайтове screenscraper продължава усилено.

 

Отговора на Momondo..."Нашата основна цел винаги е била да се покаже най-ниската възможна цена и да предоставим на нашите потребители прозрачност. Ето защо, ние няма да правим компромиси с това, само защото една авиокомпания като Ryanair иска. - управляващ директор Pia Vemmelund"

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Вчера бяха изчезнали нискотарифните от Румботата. Гледам днес, пак ги няма. Вие забелязвате ли при вас да е така ?

Аз преди три дни правих покупка на билети за Лисабон (с Ryanair) от rumbo.pt и ми даде голяма отстъпка с Diners. Излизаха всички нискотарифни и беше ок.

П.П. А единия от билетите Милано София (х2) с мастерпас излизаше 24лв, но за съжаление не разполагам с такава.Става въпрос за висок сезон. Сега също проверих излиза ми райън на португалското румбо.

Редактирано от liliya
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Търсачката пренасочва към друго място - http://tripair.be Не съм много сигурен, че български карти ще минат при този продавач, но магеланците с карти, издавани в други държави, се класират със сигурност.

 

Малко офтопик, но ти току-що ми даде идея за още едно огромно предимство на Revolut дебитната карта. След като се издава в Англия е много вероятно да минава на по-"екзотични" сайтове, където българските карти нямат шанс и по този начин да се ползват още по-големи отстъпки за самолетни билети.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Търсачката пренасочва към друго място - http://tripair.be Не съм много сигурен, че български карти ще минат при този продавач, но магеланците с карти, издавани в други държави, се класират със сигурност.

 

Веднъж преди 3.5, и веднъж преди 3 години съм купувал билети през tripair, само че .de По онова време даваха по-ниски цени и от tripsta, и от airtickets24, gotogate и т.н., които бяха известни тогава, преди да изгреят jetcost-овете и liligo :)

И двата пъти извърших плащането с най-обикновена кредитна MasterCard от българска банка (на която вече не съм клиент :biggrin: )

Не знам какво те е накарало да изразиш съмнение, че българска карта има вероятност да не бъде приета за плащане от този сайт, освен ако не са приели наскоро някакви по-рестриктивни промени). Също не знам дали карти, издадени от всички български банки ще се приемат, но лично аз не смятам, че tripair е чак толкова голяма екзотика сред сайтовете за продажба. Виж, обаче kissandfly вече е друга работа :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добро уточнение правиш :) Аз не съм купувал от тях, но си спомням, че Матеев е изреждал тук няколко хитреци, които не приемат български карти. Понеже не си спомнях кои точно са те, споменах, че може tripair.be да са от тях :) Да не ме псува после някой, че съм го пратил за зелен хайвер :)

 

А ти като говориш за екзотики, виж на какво попаднах одеве: https://www.schipholtickets.com/   :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Вчера направих случайно откритие.

 

Френската версия на tripadvisor (търсачката за полети) дава КОЛОСАЛНИ отстъпки за полети на Bulgaria Air, British Airways и още много авиокомпании. Търсих еднопосочен билет на Bulgaria Air, който на техния сайт е 76 евро, а tripadvisor го изкара 32 евро. Аналогично - еднопосочен билет на Бритиш, който на сайта им е 79 евро, през tripadvisor излезне 34 евро. За двупосочни билети отстъпките са двойни и често над 100 евро. Поиграйте си.

 

Сайтът продавач реално е френския Bravofly, като се плаща с Maestro. Всички, които не са блокирани там да действат. Отдавна не бях виждал толкова големи отстъпки.

 

Ухаа верно е така търся си за Август за Барселона и така ми дава доста ниска цена до сега с Айр БГ не съм попадал на такава :) :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.