Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Ако на някой му се занимава само да въведе кода на картата в bravofly.se и да види дали ще я разпознае като кредитна. За сега опитах с следните карти със съответните първи 4 цифри:

1. 4220 Виза ЦКБ - разпознава я като дебитна

2. 4894 Виртуална виза от ЦКБ - разпознава я като дебитна

3. 4042 Виза от УНИКРЕДИТ - разпознава я като дебитна

4. 4321 Виза от Райфайзен - с нея плащането мина

Къде ги въвеждаш тези 4 цифри??

Ако е в полето на плащането в бравофлай.се, нищо не изписва ако се напишат само 4 цифри от картата.

Редактирано от Alexander
Връзка към мнение
Здравей! По коя отсечка пада на 8 евро България ер?

 

 

Варна - София, в сайта на bgair даваше цена 66 лв. 

 

А как обръщаш кроните в евро, през валутен конвертор ли ?

 

Да, то беше 73 крони.

 

Къде ги въвеждаш тези 4 цифри??

Ако е в полето на плащането в бравофлай.се, нищо не изписва ако се напишат само 4 цифри от картата.

 

Въвеждам всичките 16 цифри и системата показва дали я разпознава като виза или виза дебит. Тук съм споделил с каква карта минава плащането защото явно малко карти разпознава.

Редактирано от garvanat
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пробвах с кредитна започваща с 4748 на ДСК, не дава грешка.

Оказа се, че тази карта  visa payWave на ДСК е дебитна, но мина за кредитна и купих още един билет.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте! Предварително се извинявам ако не е мястото тук, но към настоящият момент съществува ли някой сайт, който да предлага отстъпки с Маестро :( :( Търся София - Барселона или Солун - Барселона за август....

Връзка към мнение

Здравейте! Предварително се извинявам ако не е мястото тук, но към настоящият момент съществува ли някой сайт, който да предлага отстъпки с Маестро :( :( Търся София - Барселона или Солун - Барселона за август....

rumbo.es

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Някой тези дни да е виждал смислено намаление за полети на Раян? Освен изчанчената карта на е-дриймс, разбира се!

през джеткос.юк имаше намаление за полети София - Лондон с 22 паунда, но от вчера намалението е с 12 :(

отсктпката е с виза кредит

Връзка към мнение

За желаещите кратко в Милано

 

София-Милано-София

07-09.02.2017 г. излиза около 13€ сайта готогейт

коя версия ?

Връзка към мнение

Т.е. целият билет е 21 евро?

Не, билетът е 87,67€ след отстъпката от 21€. Билетът без отстъпка е 109€.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Питането е в подходящата тема:

Резервация в Rumbo - въпроси и отговори
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Трябва ми билет (еднопосочен) за 18.02.2017 София - Айндховен, може и София-Амстердам

 

През Rumbo.es е с 3 евро надолу е цената за Ryanair.

 

Това, което аз намирам за най-евтино е Wizz с членство - 78 лв.

 

Нещо по-евтино? Идеи или пък направо - решения.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Трябва ми билет (еднопосочен) за 18.02.2017 София - Айндховен, може и София-Амстердам

 

През Rumbo.es е с 3 евро надолу е цената за Ryanair.

 

Това, което аз намирам за най-евтино е Wizz с членство - 78 лв.

 

Нещо по-евтино? Идеи или пък направо - решения.

 

Порових, но по-евтин вариант не намерих никъде. 78 лв. е доста поносима цена за полет след 3 дни, препоръчвам ти да го вземеш веднага защото се обзалагам, че сигурно още днес следобед ще е поскъпнал.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Порових, но по-евтин вариант не намерих никъде. 78 лв. е доста поносима цена за полет след 3 дни, препоръчвам ти да го вземеш веднага защото се обзалагам, че сигурно още днес следобед ще е поскъпнал.

Мерси, така и предполагах.

Да, ще действам.

Връзка към мнение

Здравейте, преди 2 месеца купих билети с Маестро през runmbo.es. Предстои ми още едно пътуване и в bravofly.es има изгодна оферта. Може ли да използвам същата карта без опасност от блокиране? Има ли други сайтове, които да работят с Маестро, тъй като running.es вече работи с master viabuy, каквато не зная откъде да набавя?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.